najboljši prvi pristopi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 15. Avg. 2013 16:52

^^ What she said. NE moreš tega nardit, če maš vsaj minimalno moškega ponosa. Ali pa ponosa nasploh...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Avg. 2013 18:30

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 12:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Laika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 27. 6. 2013
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Laika » 15. Avg. 2013 20:40

Ni ravno pristop, je nekaj podobnega temu. S sedanjim fantom sva se spoznala na lovski koči, je biu malo v rožicah, me je skor poliu z rdečim vinom in sem začela kričat nanj, on me je pa objeu pa se predstavo :D
Bodi bivša, ki bo vse prihodnje spravljala ob pamet. :)
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 16. Avg. 2013 11:34

Laika napisal/-a:Ni ravno pristop, je nekaj podobnega temu. S sedanjim fantom sva se spoznala na lovski koči, je biu malo v rožicah, me je skor poliu z rdečim vinom in sem začela kričat nanj, on me je pa objeu pa se predstavo :D


Je bla podobna situacija enkrat na neki študentski zabavi. Neki špelci sem se očitno zaluštu in me je babura polila z rdečim vinom in to tako, da je blo najbolj očitno, da ni bilo po nesreči. Seveda sem jo nazaj. Po svetlem puloverju (sam sem sicer nosil črn fake leder jacket). Sva hit zaklučla. :evil:
Uporabniški avatar
Laika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 27. 6. 2013
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Laika » 16. Avg. 2013 13:42

Te fore so kr zlajnane ja, sam da še dans ne vem al je blo res po naključju (kot on pravi) ali zanalašč. Sem pa jaz šla gor po stopnicah on pa dol in se je spotaknil - baje. :D
Bodi bivša, ki bo vse prihodnje spravljala ob pamet. :)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Avg. 2013 15:54

Eden bolj čudnih pristopov - imela sem oblečeno obleko z odprtim hrbtom pa me je tip začel po tatuju božat... pa mi neki govorit. o bog fuj :s kak je blo pa to creepy :/
pa še en tak kjut :D je pristopu fant do mene pa reku: ja ti si pa men že prej padla v oči. ka boma zdej nardila :D sama sem bila nažalost tak nažgana, da sem imela probleme, da sploh usta odprem pa sem sam skomignala z rameni pa šla naprej. pa lušn fant. oh well..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 18. Avg. 2013 11:34

Tema je najboljši, ne najbolj čudni prvi pristopi. :wink: Za slednje je tudi že nekje tema.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 09. Okt. 2013 9:09

floribunda napisal/-a:sej zaradi tega. ne da bi bla zdej neka ledena princesa, ampak tak pristop iz nič sredi avtobusne postaje, s strani nekoga, ki ga prvič vidim bi se mi zdel kr freaky.

zato pa vsa čast, da se greš to in da ti rata.


Ja kakšno izbiro pa ima, če hoče kakšno spoznat? Kaj če recimo nima nekega ful širokega socialnega kroga?
kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 22. Dec. 2013 10:46

Džeki napisal/-a:
floribunda napisal/-a:sej zaradi tega. ne da bi bla zdej neka ledena princesa, ampak tak pristop iz nič sredi avtobusne postaje, s strani nekoga, ki ga prvič vidim bi se mi zdel kr freaky.

zato pa vsa čast, da se greš to in da ti rata.


Ja kakšno izbiro pa ima, če hoče kakšno spoznat? Kaj če recimo nima nekega ful širokega socialnega kroga?

In vse tiho je bilo. :)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Dec. 2013 17:36

ja kaj pa je tok narobe, če te en sred avtobusne ogovori? Se mi je že parkrat zgodilo, pa v trgovini,...misli, nič nenavadnega, zakaj bi bilo to freaky? Kje pa pol sploh spoznat nekoga normalnega? Oz., če bo meni nekdo všeč (vizualno seveda), mi je čisto vseeno, kje ga bom ogovorila..ker priložnost zamujena, ne vrne se nobena..
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 28. Dec. 2013 18:39

meni ni všeč, da nekdo pristopi do mene ko čakam na vlak, avtobus, avion, konja.. in me začne nekaj spraševat pod pretvezo, da bi se pogovarjat začela.

torej, če tip nima širokega socialnega kroga naj raje začne delat na tem, da ga poveča. bo ziher uspešneje kot lovit random babe po raznih postajališčih. jaz osebno sem vse svoje partnerje spoznala v družbi, ker so bili prijatelji/ znanci/ od nekoga, ki ga jaz poznam.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Dec. 2013 20:18

To je sicer res, ampak se mi vseeno zdi to miljonkrat boljša "taktika" kot dodajanje random punc glede na njihove profilne slike...
Najboljše so sicer kakšne skupinske aktivnosti, kjer po možnosti prevladujejo ženske, plesni tečaji so terna če vprašaš mene.

Pri nas na splošno ni tako družbeno sprejeto, da nekdo pristopi k neznancu/neznanki in vpraša za kontakt. Kolegica, ki je kar nekaj časa preživela v ZDA pravi, da te tam nihče ne obravnava kot prestopnika in perverzneža, če ti tip, ki stoji za tabo v vrsti da svojo št in ti reče da ga pokliči če bi hotela it kdaj z njim na kavo (bo pa verjetno calilove kej več vedela povedat na to temo :wink: ).

Bi pa js ful zapalila na kak pick-up line pomoje, ker imam pač bolan smisel za humor, in če bi me ogovoril nekdo, ki ima podobno bolan smisel za humor bi bli takoj ognjemeti in delfini v mesečini :D.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Dec. 2013 20:21

malček sem pozabila n ata razdelek foruma :D

meni tej direktni pristopi iz strani folka, ki ga ne poznam, ne potegnejo.

o takem človeku, razen fizične pojavnosti, ne vem ničesar.
sej se zaklepetam s kom na kakem žuru, otvoritvi razstave, pač nekih placih oz. dogodkih, ki so mi z nekom sorodni. ampak navadno gre za čisto spontan čvek, teli 'hej, koliko je ura, si luštna, bi šla z mano na kavo.' to pri meni ne gre skozi in se mi zdi vsiljivo in preveč filmsko.

ampak če komu paše, vi kr.
kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 28. Dec. 2013 21:07

s0nckic4 napisal/-a:torej, če tip nima širokega socialnega kroga naj raje začne delat na tem, da ga poveča.

Pa če tipu širjenje socialnega kroga ne uspeva najbolje?
Kaj pa spoznavanje preko spleta in oglasov?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 28. Dec. 2013 21:23

jaz imam ravno pri tem problem. da če bom ogovoril punco, ki je ne poznam, me bo gledala kot da jo hočem posilt.. zoprn občutek :(
hej norci :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov