najboljši prvi pristopi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 12. Avg. 2013 11:16

rokerca napisal/-a:CP, mogoče si ti zadnjič do mene pristopil na tak način - čakam na Bavarcu in se mi za rit nalepi en tip, me trikrat premeri od nog do glave in nekaj vzdihuje v stilu: uffff, vauu, kera p****. Potem reče, da sem ga čist impresionirala in se zapleteva v pogovor o fitnesu, vidim, da drži v roki šejker in ga sprašujem, če trenira etc...small talk pač. Reče da ja, da dela celo licenc za osebnega trenerja (ni mu bilo videt) in ga začnem malo bolj podrobno spraševati in kar zmrzne in se po hitrem postopku odstrani :D

En res malo creepy pristop na ulici je bil nekaj časa nazaj, ko sem šla po cesti, pa se spet en nalepi zraven, sploh ne vem, kako dolgo me je opazoval in reče, da sem mu všeč, se nasmehnem, in rečem hvala, ampak sem zasedena in grem ravnokar domov. No in reče, da bi vseeno rad šel z mano domov, če dovolim. Ni mi všeč, če nekdo sili vate.


Ampak je imel tist "uffff, vauu, kera p****" model (najbrž kak čefur s konkrentno postavo?) več šans s tabo, kakor pa ta 2. dečko z bolj "klasičnim" pristopom. Mam tak feeling da si onega drugega poba hladno odjebala po 5 sekundah, in to z grenkim nasmeškom, med tem ko se je jebač sam zajebal in odšel. Če bi znal bolj gobec obračat, bi se vidva lahko še kaj zmenila. Sicer pa to pogosto videvam, kako dobivajo bolj možati modeli s cocky/douche odnosom več šans in pa pozornosti, kakor pa povprečneži.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 12. Avg. 2013 11:29

Ni imel konkretne postave, saj sem napisala, da mu ni bilo videt, da bi v lajfu dvignil kakšno utež - edin povod za tak klepet je bil šejker v njegovi roki, pa še sam je začel to omenjat. Po videzu sta bila dokaj podobna ta 2 tipa, oba ne-čefurja (če že uporabljaš ta izraz) in čisto normalna dečka...tako da tvoja hipoteza ne drži.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 12. Avg. 2013 14:28

Jaz sem se zdaj spomnila čudnega pristopa; en fant je nekoč šel na napačni postaji s trole in me zasledoval, potem pa trdil, da je na troli opazil posebno energijo med nama ... hotel me je na vsak način (sredi noči) spremljati do doma in me tam na silo objel ...

Dejansko se mi je zdel najprej čisto prijeten in privlačen, ko sem ga videla na troli, potem me je pa z nasilnim pristopom in zasledovanjem čisto prestrašil in sem bila samo vesela, ko sem zaklenila vrata stanovanja. :?
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 12. Avg. 2013 14:38

*Abby** napisal/-a:Jaz sem se zdaj spomnila čudnega pristopa; en fant je nekoč šel na napačni postaji s trole in me zasledoval, potem pa trdil, da je na troli opazil posebno energijo med nama ... hotel me je na vsak način (sredi noči) spremljati do doma in me tam na silo objel ...

Dejansko se mi je zdel najprej čisto prijeten in privlačen, ko sem ga videla na troli, potem me je pa z nasilnim pristopom in zasledovanjem čisto prestrašil in sem bila samo vesela, ko sem zaklenila vrata stanovanja. :?


Ja kaj, vedu je da te po vsej verjetnosti ne bo več srečal, pa je šel na vse ali nič. Sicer pa ne vem zakaj te ni ustavil, ko si stopila s trole, namesto da se je šel zasledovalca in tako tratil svojo energijo in čas.

Slika
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 12. Avg. 2013 15:11

CorrectionPen napisal/-a:[Ni pa freaky, ko ti pride kak šarmanten model, KI GA PRVIČ VIDIŠ, v diskaču plesat direkt za tvojo guzo in te veselo objema, ti pa pri tem uživaš. Dostikrat se konča z žvaljenjem po vsega skup formalno spregovorjenih 10 stavkih in nemalokrat nadaljuje z one night standom.Torej sex/žvaljanje/najmanj fizičen kontakt z modelom, ki ga prvič vidiš, ni freaky, če te pa kak dečko na ulici ogovori, je pa freaky. Give me a break.


Meni tudi to ni prijetno. Če pride kak tip plesat do mene, ok, plešem, ampak takoj ko pa pride do kakega nadlegovanja a la: dej mi cifro, povej mi ime, te bom dodal na fb, me začne šlatat kjerkoli - pa smo zaključili. Način na katerega izginem je pa odvisen od "resnosti" situacije - če ni tako hudo rečem da me čaka kolegica in da grem, sem pa tudi že zbežala preko celega kluba in na ves glas klicala kolegice ki so ble z mano :D. Js zelo naivno še verjamem da nisem edina, ki gre v klub zaradi plesa :D.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 12. Avg. 2013 17:33

CP, če bi na troli pristopil in se predstavil, bi bilo povsem drugače. :wink: Ampak še vedno pa zelo verjetno ne bi dobil številke, mogoče facebook ... in še to zgolj zato, ker nimam tam nobenih osebnih podatkov, ki jih ne bi delila s svetom - tam npr. ni naslova, telefonske, maila ...
pohorc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 169
Na forumu od: 22. 8. 2011
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a pohorc » 13. Avg. 2013 23:18

Se pa lahko dopisuje s tabo in te eventuelno spravi na pijačo. :twisted:
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 14. Avg. 2013 8:50

Dekleta ali vas je že kak neznanec kliknil na fb in vas povabil na pijačko? Kako ste reagirale?
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 14. Avg. 2013 9:13

jap - ignorirala sem, pomoje sem ga tud blokirala :D samo pri meni se zmer dogaja da so to kakšni čudaki.. al pa stari fotri.. če bi bil kak normalen tip, bi pa verjetno odgovorila :)
You make me smile, please stay for a while :)
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 14. Avg. 2013 10:00

Se je zgodilo in sem tud šla na pijačo.

Inaa, tip lahk zgleda normaln človek, ampak ko napiše par (vase zaljubljenih) stavkov, te mine do vsega :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 14. Avg. 2013 10:47

trust napisal/-a:Dekleta ali vas je že kak neznanec kliknil na fb in vas povabil na pijačko? Kako ste reagirale?


Odvisn od tipa kolk hudo/e sliko/e ma gor:
-če je slika kul, torej je model hot, potem je ta tipo imenovan kot skrivni oboževalec in je lahko eventualno padla tudi kaka pijačka, itd..
-če slika ni kul, torej če je tipo povprečnež, potem je ta tipo imenovan kot zalezovalec, freak, "lej tega",..., in bo fasal ignore

To je to.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 14. Avg. 2013 10:58

Meni se zdi pristop na fb brezoseben, kot da je brskal med profili, se zaustavil na mojem in se samo na podlagi profilne slikce (ker drugega nimam javnosti na vpogled) odločil, da me doda/povabi na pijačo v nadaljevanju, kar pomeni, da bo isto probal pri drugih, ki mu padejo v oko. In njegov videz tukaj ne spremeni njegovega početja (probavanje katera riba bo prva zgrabila trnek).
Me je že dodal kak simpatičen tip, sem ga sprejela v veri, da bo navezal nek pristen stik z mano, pa je s prve začel lajkati slike kot po spisku in da sem mu znana (meni je pa ta fora znana), nato sem pa čez čas izvedela, da je pisal na isti način še trem puncam iz mojega okoliša. Me je fajn odbilo, ker mi je deloval obupan in ženskar hkrati. :wink:
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Avg. 2013 9:15

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 12:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 15. Avg. 2013 13:50

*Gaja* napisal/-a:bla bla bla..
Me je že dodal kak simpatičen tip...bla bla bla:

Točno o tem govorim. Če vam tip deluje simpatičen,kul,prikupen,whatever, aka. če je njegova slika kaj vredna, potem mu boste dale šanso in ne ignora. V nasprotnem primeru ga pač zignorirate in prodajate štorije, kako se tipov, ki jih osebno ne poznate ne dodaja in ostali tralala hopsasa razlogi. Vse kar je potrebno je dober deal in (fiktivni) razlogi ter pravila padajo.

@trust: zrihtej si ene par slik od random jebača, eno za prikazno pa nekej s plaže, tako da maš kaj za pokazat. Nato se zmeni za pijačo in ko bo vidla nekega 3. tipa, ji povej, da trenutno on nima časa in da je poslal svojega best frenda oz. brata hah. Z malo humorja in družbenih spretnosti bi lahko marsi kaj iztržil :ideadev:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Avg. 2013 15:56

Ojej... Worst plan ever.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov