najboljši prvi pristopi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 28. Dec. 2013 21:58

kataya napisal/-a:
s0nckic4 napisal/-a:torej, če tip nima širokega socialnega kroga naj raje začne delat na tem, da ga poveča.

Pa če tipu širjenje socialnega kroga ne uspeva najbolje?
Kaj pa spoznavanje preko spleta in oglasov?

ja lej, jaz bi ti rada rekla, da majo nesocialni tipi ful šans pri ženskah, ampak če niso res u iber hudi, žal (po mojih opažanjih) ni tako.

splet po mojih izkušnjah deluje v primru, ko spoznaš osebo v živo (običajno na kakem večjem dogodku), potem pa komunikacija in spoznavanje potekata dalje online do nasednjega srečanja v živo.

razširit socialni krog ni enostavno, ni pa misija nemogoče. svetujem da se začne delat an tem. konec koncev social skillsi pomagajo tudi pri (iskanju) službe in poslu nasplošno, ne samo pri lovljenju bab.
Vsak raj ima svojo kačo.
kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 28. Dec. 2013 22:06

Mislila sem za primer ko tip preko spleta oz. oglasov navezuje stike z ženskami.
Sicer pa po mojih opažanjih ima lahko tudi nekdo, ki ima zelo dobro socialno mrežo in hodi ven, kljub temu veliko težav pri navezovanju stikov s puncami.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 01. Jan. 2014 14:04

zanimivo, meni je pa glih mim bit v zvezi s prijateljom od mojga prjatla...oz da me ogovori nekdo, s katerim se družim...take zveze se pri meni niso nikoli obnesle. imam raje, da pride do mene, mi da cifro, in to je to :D
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Jan. 2014 19:25

Zdaj pa punce že pošteno pretiravate in se delate nekaj fine.

Like, nobena še ni imela nič z nikomer, ki ga je prvič srečala v nekem lokalu, na kakšnem dogodku, sta se zapletla v debato, kasneje pa nadaljevala spoznavanje.

Yeah, right. :D

Jaz sem bil pri takih pristopih iz nič precej uspešen, velikokrat je telefonska padla, spoznavanje se je pa nadaljevalo kasneje. Pa najbrž nisem edini.

Ups, mogoče pa sem edini, ker drugi tipi upoštevajo nasvete floribunde in sončkice, da so taki pristopi čudni, phahahaah.

Je pa nekaj res. Treba je znati brati govorico telesa. Ko sta z žensko blizu, govorica telesa dokaj natančno pove, kako je na stvari. In če je evidentno nezainteresirana, pač niti ne probaš.

Sončkica je par mesecev nazaj v tej temi napisala tole:

s0nckic4 napisal/-a:res hud model "pač dotični babnci" ne rabi čit čata ;) bo kar sama laufala do njega s cifro v roki. pa nema veze, če je to na železniški, vrsti za kruh al pa v čakalnici pri zobozdravniku :)



Torej, punce, nehajte bluzit. Če je model po vašem okusu in ste razpoložene, bo uspešen, pa če vas ogovori, ko v vrsti na kruh čakata. Če ni po vašem okusu, pa vam ga lahko predstavi najboljša prijateljica na privat zabavi, pa en bo nič.

Prvo pravilo pecanja: ne sprašuj žensk, kje in kako naj jih pecaš. :cool:
Zadnjič spremenil Džeki, dne 01. Jan. 2014 19:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Jan. 2014 19:56

Bom krajše napisal: ženska ti s svojim obnašanjem da "dovoljenje", ko stojita kje blizu. naloga tipa je, da dovoljenje razbere in odreagira. Pristop brez "dovoljenja" izpade vsiljiv in brezvezen in je podoben, kot če hočeš skozi vrata, a nimaš ključa.

Po drugi strani pa bukovi tipi ne prepoznajo sitaucije niti, če so vrata že na stežaj odprta.

To je bistvo, ki ga želim izpostaviti: moški mora poznati govorico telesa in biti malo psihologa. Ženskam so te vrednote itak dane v zibko.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 01. Jan. 2014 21:08

Kolk enih besed za dve vrstici bistva. Mogoče bi lahk še mal skrajšal v naslednjem postu..? ;)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 01. Jan. 2014 21:19

ja džeki, ampak takih modelov, ki so mi bili tako hudi, kot je opisano v citiranem postu, sem v življenju srečala natanko: 2.

meni je vseeno, če se ti delaš norca iz mojih nasvetov. dejstvo pa je, da pristopanje do punc na raznih postajališčih uporabniku (ne spomnim se zdaj njegovega nicka) ni prineslo uspeha. torej je smiselo svetovat drugačno taktiko. jaz sem pač šerala svojo statistiko.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jan. 2014 21:36

hehe, bom kar na netu ostal, hvala ;) se mi je pod častjo z vsem tem zajebavat, punca pa samo prst gor/dol obrne..
hej norci :)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Jan. 2014 22:19

s0nckic4 napisal/-a: dejstvo pa je, da pristopanje do punc na raznih postajališčih uporabniku (ne spomnim se zdaj njegovega nicka) ni prineslo uspeha..


...ker skoraj zagotovo ne zna brati govorice telesa. :)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Jan. 2014 22:20

Slovenc79, nisva zadnjič ugotovila, da je v tvoji starostni skupini na netu najmanj izbire punc?

Včasih prav izgubim voljo komu še karkoli svetovat, ko vidim, kako ljudje stopicate na mestu in se ne premaknete nič.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Jan. 2014 0:43

na netu sem našel več fajn punc kot v živo, v kratkem času sem jih bolje spoznal kot bi kogarkoli, ki bi ga v živo spoznal, v istem času.
je tok izbire kot v živo, samo da MNOGO prej najdem na netu 5 samskih resnih punc mojih let kot pa med množico zunaj.

z nasveti pa itak tukaj drug drugega izpodbijate, kar ni nobena korist poslušat, samo mine te do vsega skupi.. do spoznavanja po netu imate pa itak večina predsodke, češ da ne deluje brez tveganja sramote in srčnega infarkta v živo. razlka je tudi ta da vas večina išče nahitro nekaj najt za uživat v seksu, opevanje spontanosti, vaši YOLOti itd.. jaz pa razmišljam na dolgi rok, ker se ne mislim spraševat (in se v priznanja kujat) kako se je lahko zgodil da punca, s katero sva se v par dneh že dol dala, po par tednih/mesecih ne misli bit z mano v zvezi :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 02. Jan. 2014 14:01

No ja, glede ''pristopov iz nič'' je malo odvisno tudi, kje se zgodijo. Če ti npr. uč pade na nekem dogodku (koncert, parti, odprtje galerije, predstavitev knjige itd itd) kjer se zberejo ljudi, ki jim je skupna vsaj ena točka, je že lažje in navadno izpade manj vsiljivo kot če nekdo na bus postaji za trolo pristopi in začne nek small talk.

Jaz sem na tak način spoznala nekaj kul ljudi, predvsem na koncertih ko pač maš skupen en (ali več) bend npr. in se začne na izi najprej o muziki itd. Da se pa nikoli iz tega ni izcimilo več, je pa bilo predvsem zato, ker sem bila jaz v večini primerov vezana, pa je marsikater deček bil čisto OK in bi pristala tudi na kakšen zmenek. :)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 03. Jan. 2014 21:09

slovenc79 napisal/-a:na netu sem našel več fajn punc kot v živo, v kratkem času sem jih bolje spoznal kot bi kogarkoli, ki bi ga v živo spoznal, v istem času.
je tok izbire kot v živo, samo da MNOGO prej najdem na netu 5 samskih resnih punc mojih let kot pa med množico zunaj.



In kako to, da še nobene od teh fajn punc nisi uspel zvleči na zmenek in z njo kaj imeti?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Jan. 2014 17:18

To ima Džeki popolnoma prav, noben moški ne bi smel poslušati žensk glede nasvetov glede žensk.

Spoznavanje preko neta je k***c, zabiješ preveč časa in buljiš v tisti zaslon, pač če ti je všeč...čimpreje povabiti ven in to je to.

Glede prijateljic je pa takole, sam sem se lepo naučil...da moški in ženska ne moreta biti prijatelja, lahko sta kolega ki se družita...lahko sta sodelavca ki se hecata, prava prijatelja pa ne moreta biti.

Edini razlog da imaš kolegice v svojemu življenju je ta preko njih spoznavaš ženske, pa da jo imaš za kako družbo ali tek ter kak pogovor o odnosih.
To je to , takoj ko ti začne ženska bitchat o svojih težavah ali pa z njo sediš na več urnih kavah, si fasal najslabše. Prenašat moraš vse kar moraš v zvezi, brez da ga namočiš.

Glede pristopov v živo, nimam težav...ker moraš imeti boli me k**ac odnos, bolj kot se sekiraš kako se bo končalo, večja je možnost da bo neuspeh.

Pa ne smeš pustiti da ima njen videz kakršenkoli vpliv nate, večina tipov se ustreli v nogo, ko žensko postavljajo na piedestal, pridejo do nje pa "oh kako si lepa, zanimiva, drugačna...bla bla bla".
Če ima ona že na začetku toliko vpliva nate, pa je še nisi spoznal...koliko ga bi imela šele če bi bila s tabo.
Torej, če se ne počutiš da si vreden nekega dekleta...se ji raje ne približuj, pomeni da imaš komplekse, in takšne ženske uničijo takšne tipe.

Sam sem mnenja, da je manj več ko se pride do žensk...manj komplimentov kot jim daš, manj kot jim pustiš da imajo vpliva na tvoje življenje, manj kot jih nadleguješ preko telefonov in facebooka.
Ženski moraš biti zanimiv, tudi potem ko si v zvezi...vedno in povsod, nikoli ji ne smeš dati občutka da te pozna popolnoma in vedno moraš ohraniti del sebe, samo za sebe.

Če se odločiš za pristop do neznane ženske, pojdi do nje, bodi vljuden, direkten in hiter.
Ne bodi pokroviteljski, nesramen, presamozavesten, opolzek.

In ne moti jo ko dela nekaj, fitnessi in taki kraji so najbolj grozni kraji za prve pristope.

Velja pa to seveda za običajne tipe, če si res privlačen tip...lahko to delaš kjerkoli, kadarkoli, na kakršenkoli način želi. Imam kolega na katerega ženske padajo, on lahko ravna z ženskami kot drek ko jih spozna pa ga bodo še vedno oboževale.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 06. Jan. 2014 10:06

Led Zeppelin napisal/-a:Edini razlog da imaš kolegice v svojemu življenju je ta preko njih spoznavaš ženske, pa da jo imaš za kako družbo ali tek ter kak pogovor o odnosih.
To je to , takoj ko ti začne ženska bitchat o svojih težavah ali pa z njo sediš na več urnih kavah, si fasal najslabše. Prenašat moraš vse kar moraš v zvezi, brez da ga namočiš.


Nočem začeti zlajnane boys-girls friendship teme, ampak :eew: na tole izjavo. Hvala morebitni višji bradati entiteti na puhastem oblačku, da imam v svojem življenju ljudi, ki možnost prijateljevanja z mano ocenjujejo še na podlagi česa drugega kot potencialne dostopnosti mojega mednožja ali mednožja mojih znank. Ter so sposobni z osebo zgraditi poglobljen prijateljski odnos ne glede na tip mednožja.
Se opravičujem za off topic.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov