Najboljši prvi pristop ženske do moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 26. Okt. 2009 18:06

pomojem da mamo vse v mislih sceno iz kakšnega filma, kako proti nam koraka postaven kavalir, mi se delamo da ga ne opazmo,.. ko pristopi k nam reče nekaj neosladnega ampak taktičnega po čemer se mu nemormo upret!?

nekatere majo res srečo, nekatere pač ne! (zato sm odprla to temo ker mormo ukrepat!!! ;))
Boys are toys,..
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 26. Okt. 2009 18:18

hehe :)
jz pač ko z nekom začnem debato (tut online, preko telefona), nekako probam namignt.. npr z mojmu smo se dobil (cela družba, mi2 sva bla po naključju oba tm, pa oba sva vedla da sva si všeč) in je mene res feeest hrbet bolel (dvignla gajbo pira - prazno :P in neki nategnla), pol je pa tko nekak pršlo da mi je za cifro reku, če ga bom poklicala k sm mu rekla za en cd, če mi ga posodi. no in pol sva debatirala preko smsov in me je prašal kako je s hrbtom, pa sm rekla da slabo, pa je reku če me zmasira, pa sm rekla da lahko, sam pol ne vem če se me bo še znebil. :D pol sva šla na zmenek in no... res se me ni več znebil :P

torej ni bil ravno moj prvi korak, ampak nekak tko napelem, da dobim od tipa tist kar hočm. pomaga mu no. ''jooooj kok me hrbet boli'' :D :D
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 26. Okt. 2009 18:25

Dita- napisal/-a: ''jooooj kok me hrbet boli'' :D :D


uuf! ja, tut maseral smo se že :D ,... ampak tip ni znal brat med vrsticami :D

mislim da sploh ni poblem priznat čustev(vsaj pri meni ne, in sm mu čez kar lep čas priznala, pa je biu eden izmed tistih kateri so preveč zakompleksani z leti :()! problem je da nas je strah da bi ble zavrnjene,.. :roll:
Boys are toys,..
addie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a addie » 26. Okt. 2009 18:37

No jaz imam že kar nekaj izkušenj s tem :)
Pač včasih se mi res ne da čakati, če mi je tip všeč in kar sama mal pospešim zadevo, pa ponavadi deluje.
Npr. v srednji mi je bil en ful všeč, sem poskrbela, da je za to izvedel preko sošolk in potem sem v imeniku poiskala njegovo cifro in ga poiskala.
Potem drugič mi je bil en tip spet ful všeč, a ful ni bilo priložnosti da bi se kje videla. Enkrat pa sem ga zagledala ob cesti, kako čaka na bus in v trenutku ustavila in ga vprašala, če rabi prevoz. Mislim, da sva v roku enega tedna prišla skupaj in bila par štiri leta.
No zdej nazadnje mi je pa spet en ful všeč, pa v bistvu spet nisem vedela, kako priti zopet v stik z njim, prek FB pa tut nisem kar mogla napisati, ej a se kej dobiva. no in je usoda sama poskrbela za srečanje, ko sva se srečala na neki fešti, čeprav je čist iz drugega konca doma. Ful sva padla v debato, potem pa sem ga še plesat povabila. Od takrat se vsak dan slišiva, jutri pa upam, da se spet dobiva. Ker me je tip čist zapalil :oops:
Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 26. Okt. 2009 18:48

addie napisal/-a:Npr. v srednji mi je bil en ful všeč, sem poskrbela, da je za to izvedel preko sošolk in potem sem v imeniku poiskala njegovo cifro in ga poiskala.


naah.. tale verzija se mi zdi ful vsiljiva, sicer odvisno ker nism bla priča situaciji,.. ampak vem da ko tipu najprej pošljem sms in se potem dobim z nejmu se počutim nekak nelagodno in vsiljivo,.. ne zanam točno opisat, ampak upam da veste kaj mislim ;)
Boys are toys,..
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 19:31

rainbow.* napisal/-a:naah.. tale verzija se mi zdi ful vsiljiva, sicer odvisno ker nism bla priča situaciji,..


hmm niti jaz nebi mogla kej takega nardit:) nevem, če tko pomislim, da bi en meni tko kr pisal al pa me klical, pač da ne vem niti kdo je, mi nebi blo preveč fajn to:) da se prej spoznava, se ujameva, pa da si ne izmenjava številk(pač pozabiva) & da me on potem poišče, pa je drugo:) po moje bi se mi zdelo kr simpatično :D
Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 26. Okt. 2009 19:37

se strinjam da če bi men nekdo poslal sms bi si mislla who the fu*k si pa ti in kje si mene najdu!?

sm istega mnenja, da z nekom vsaj par stavkov izmenjaš preden mu napišeš 1.sms.

sej pravm, odvisno od človeka do človeka,...
Boys are toys,..
jenna.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jenna. » 26. Okt. 2009 19:41

hehe ja, isto bi jaz pomisnla :D nevem, takšne se dogajajo bolj v osnovnih šolah, ko je use bolj na izi :P drugače je pa res ja, usak bi drugače reagiral na kaj takega & usakmu je kaj drugega fajn :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 26. Okt. 2009 21:06

rainbow.* napisal/-a:tut ženske bomo mogle začet požerat svoj ponos, ampak kako?


Mi lahko, prosm, poveš, zakaj nej bi biu prvi korak neki, zarad česar je ta, k ga nardi, ob ponos?
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 26. Okt. 2009 21:14

Mah, meni tudi to ni jasno. Ipak narediš prvi korak pri fantu, s katerim želiš bit, torej že mora biti kul model, a ni tako? in tak človek se ti verjetno ne bo začel v glavo smejat, če ga boš povabila na kavo.
Sploh pa ne vem, a ve to, da vas fantje osvajajo, smatrate kot, da se s tem ponižujejo?
addie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a addie » 26. Okt. 2009 23:14

rainbow.* napisal/-a:
addie napisal/-a:Npr. v srednji mi je bil en ful všeč, sem poskrbela, da je za to izvedel preko sošolk in potem sem v imeniku poiskala njegovo cifro in ga poiskala.


naah.. tale verzija se mi zdi ful vsiljiva, sicer odvisno ker nism bla priča situaciji,.. ampak vem da ko tipu najprej pošljem sms in se potem dobim z nejmu se počutim nekak nelagodno in vsiljivo,.. ne zanam točno opisat, ampak upam da veste kaj mislim ;)


joj mal narobe sem napisala. nisem ga poiskala, ampak poklicala :) (se vidi, da sem z glavo čist drugje)
takrat še ni bilo mobitelov, pa sem ga morala poklicati na stacionarca. je pa vedel zame, ker so mu sošolke povedale. pač, tipična srednješolska fora :oops:
ja, in bila sem stara kakih 17, no tega danes zagotovo ne bi več naredila :)
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 27. Okt. 2009 7:20

Jst sm tud nardila prvi pristop,ampak tko preden sm ga nardila je ene 3 mesece nazaj on mene povabil na pijačo pa sm odklonila hehe....Pol smo se pa full začel spet družit in sm mu jst prvi sms poslala sam smeška sm narisala in se je začel....In zdj traja že 2 leti pa 1 mesec :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
rainbow.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 22. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow.* » 27. Okt. 2009 14:13

Aloha napisal/-a:
rainbow.* napisal/-a:tut ženske bomo mogle začet požerat svoj ponos, ampak kako?


Mi lahko, prosm, poveš, zakaj nej bi biu prvi korak neki, zarad česar je ta, k ga nardi, ob ponos?


ja, verjetno sem se res malo narobe izrazla. js sm osebno taka da sm zelo komunikativna in odprta, ko pa je reba ogovorit nekoga ki mi je všeč pa zamrznem,... sicer imam kar nekaj prijateljev tud moškega spola in z njimi mi ni nerodno.

sicer mi je ponavadi nekdo všeč šele takrat ko se znjim zapletem v pogovor,.. ampak potem kar nevem kako mu naj namignem, da ne bo izpadlo neumno in bi izpadla koza(mogoče se šele tukaj izkaže da je nekdo ob ponos, ko se- kot naprimer jaz- ob motrebitni zavnitvi nezna izvlečt da bi na nek način ostala skulirana in še vedno to kar sem bla prej)

upam da me razumete kaj hočem povedat :)
Boys are toys,..
Trkaj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 10. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Trkaj » 30. Okt. 2009 22:19

Najboljši prvi korak je pomojem da se gre ene par metrov stran. Če te je pogledu ko si pršla nazaj, pol so šanse že boljše. Mogoče kakšen nasmeh al pa flirt, hodt do njega pa no way, to je naše delo in nej pri tem ostane. Če ne pride, al je prevelk pussy al mu pa že nisi tako zelo všeč, tko da lahko mirno naciljaš naslednjega.

Maš pa alternativno verzijo, da počakaš dokler ne spije vseh svojih pirov. Pol je sicer vseen kdo si, sam da si in ne pričakuj najbolj gentlemanskega obnašanja pod tem soncem. Če ti je še vedno všeč, vzami telefonsko in se slišita, če se bo spomnu, čez nekaj dni.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 30. Okt. 2009 22:28

Seyfullah napisal/-a:Jst sm tud nardila prvi pristop,ampak tko preden sm ga nardila je ene 3 mesece nazaj on mene povabil na pijačo pa sm odklonila hehe....Pol smo se pa full začel spet družit in sm mu jst prvi sms poslala sam smeška sm narisala in se je začel....In zdj traja že 2 leti pa 1 mesec :D


kaj delajo smeski... :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov