Najboljši prvi pristop ženske do moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 29. Avg. 2011 19:20

če boš povabla, pa če mu boš vizualno všeč, pol bo sprejel. Če ne, pa tak boš vedla na čem si.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Harlow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 20. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Harlow » 30. Avg. 2011 13:15

Maah sem se odločla da ga ne bom. Mogoče zato ker nimam dost jajc, mogoče pa zato, ker me je tista začetka evforija že minila. Anyway, hvala vsem za nasvete :)
I'd rather laugh with the sinners than cry with the saints.
Uporabniški avatar
Mr. Simpaticus
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 16. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Simpaticus » 30. Avg. 2011 13:48

C-c-c...standardna reakcija ljudi, ki jih je strah zavrnitve in posledično bog si ga vedi česa še.

Grem stavt da če bi ti nekdo reku, da bo čez 1 mesec konc sveta niti razmišljala ne bi o tem a bi ga povabla al ne :roll:

Pa srečno ;)
Uporabniški avatar
Harlow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 20. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Harlow » 30. Avg. 2011 14:49

Mr. Simpaticus napisal/-a:C-c-c...standardna reakcija ljudi, ki jih je strah zavrnitve in posledično bog si ga vedi česa še.

Grem stavt da če bi ti nekdo reku, da bo čez 1 mesec konc sveta niti razmišljala ne bi o tem a bi ga povabla al ne :roll:

Pa srečno ;)

Enostavno se mi zdi da sem se prehitro navdušla (tipično) in potem ko sem ga pogledala naslednji dan mi ni bilo več do tega. Velik dejavnik tukaj igra tudi to, da ga karakterno ne poznam.
Mah nimam strahu pred zavrnitvijo. Če bi rekel ne, bi rekel ne, sej kot da bi blo potem konec sveta (there's plenty fish in the sea :D ).
I'd rather laugh with the sinners than cry with the saints.
Uporabniški avatar
Harlow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 20. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Harlow » 09. Sep. 2011 17:42

Aja, da poročam :) Sem mu potem čez nekaj dni vseeno pisala, pa je bil za kavo. Sem si že mislna da je normalen, pa me je potem začel na svoj kavč vabit in ko sem mu rekla, da trenutno nisem za teke fore, ni več odpisal :lol:
I'd rather laugh with the sinners than cry with the saints.
Uporabniški avatar
Mr. Simpaticus
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 16. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Simpaticus » 15. Sep. 2011 10:27

Probat ni greh in greš naprej! :D
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 27. Okt. 2011 18:20

Super, zdaj vsaj veš, da ni tvoj tip človeka, če ne, bi si mogoče še nekaj časa po nepotrebnem belila glavo s tem, kako bi bilo, če bi ga spoznala itn.. :wink:
Jaz sem že tudi naredila prvi korak, in sicer pri mojem fantu. Dodala sem ga na FB, nisva se osebno poznala, ga je pa moja sestra, ker smo doma v bližnjih krajih, pa tudi preko sorodnikov se poznamo. Ne vem, če to ravno spada pod pristop :D, je pa neke vrste prvi korak in zame sploh nekaj novega, ker ponavadi ne dodajam nikogar od znancev (takrat še znanca nisva bila), samo tiste, ki jih res dobro poznam, če me oni prej ne dodajo.
Do nekega čisto x tipa v lokalu, kjer ne moreš kar pristopit do nekoga, ki je tam s svojo družbo, ali v diskaču, kjer se moraš dret, pa te človek še vedno ne sliši, pa nikoli nisem imela pretirane želje pristopit do nekoga, ki bi mi bil všeč. Ponavadi se je zgodilo osvajanje znotraj neke zaključene družbe, ko nekoga spoznaš na novo preko znancev ali prijateljev in začneta debato. Itak sem pa že kar nekaj časa "outta flirting", ker že dve leti nisem samska. :)
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov