Najbolj bedni pristopi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 27. Jan. 2012 15:34

Verjetno bi probala navezat stik, oz se vsaj nekako približat. Še bolj verjetno bi si pa mislila, da ma verjetno bejbo in da flirta samo za potrditev ega, spoznat me pa ne namerava :)
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 27. Jan. 2012 16:07

Dioniz napisal/-a:Kaj pa, če bi ti dajala signale, pa bi vidla, da so kontra signali, bi šla do tipa sama al bi večno čakala na njega?


Saj verjetno je tudi že do tebe marsikdaj katera prišla. Če je tip sam brez neke ful vlke družbe ni problem zakorakat tja pa izustit neke neumne fore :D Več kot 'spizdi mi' mi ne more vrečt v obraz. To pa se še do zdaj tudi ni zgodilo.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 27. Jan. 2012 20:59

Džeki napisal/-a:
Dioniz napisal/-a:Kake signale davate to, da bi mi tepci mogli takoj skapirat, da smo vam zanimivi?


Vzemi kako knjigo o govorici telesa v roke, resno ti povem.

To, kar zdaj ženske pišejo, je namreč čista resnica in to sem par mesecev nazaj tukaj pisal tudi sam. Tipi, ki ne upoštevajo ženskih signalov in pristopajo, praviloma doživijo zavrnitev.


http://www.genspot.com/video-373263/kak ... sejmu.aspx

jack, daj malo analiziraj tale video....s primerom: hostesa na tej in tej sekundi s telesom govori, da...

aja, tip ima kao ogromnega kujca...

me prav zanima, kaj boš ugotovil... :D :D :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Jan. 2012 18:53

ne vem v katero temo bi dal mojo anekdoto pred nekje 10-timi leti...

torej družil sem se z eno klapo iz hrvaške in v tisti klapi je bilo dekle leeeeeeeepo kot slika...in mi je takoj padla v oči, vendar je bila indiferentna do mene...dokler...ni videla mojega avta... :D :D :D
od takrat naprej se je dost družila z mano, v okviru klape seveda. po parih srečanjih s klapo, ji jaz rečem: Jasna, greva v avto musko poslušat, imam nov avtoradio in cd! seveda je takoj privolila.

se vsedeva v avto, ona pa reče: kako imaš dobar radio! :eek: :eek: :eek:

jaz pa odprem predal, vzamem ven ploščico, jo namestim in rečem: tole je radio. tole, kar si pa ti pokazala, je pa klima naprava... :D :D :D

v glavnem takrat me je minilo, da bi se kakorkoli trudil okrog nje... :lol: :lol: :lol:
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 28. Jan. 2012 19:32

Potem pa res dobro, da je tista odpovedala zmenek. Pa še Hrvatica je bila. Kako ironično. Jochie, da nisva nabasala na isto žensko? :D
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 12. Feb. 2012 11:15

"Tebi bi oprostil še, če bi mi babico ubila". Ok, po takem pickup line stavku, mi je vseeno kako simpatičen je. Bljak :eew:
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Edinstvena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 21. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Edinstvena » 12. Feb. 2012 17:34

jaz sem v petek tudi naletela na enga starejšega gospoda, atejevih let :) in da bi bil 15 let mlajši... jebemtiš :D nobenih opolzkih stvari, vljudnost, na nivoju, izbrane besede, nobenga vsiljevanja bližine, globok pogled... :P
Izziv je v tem da ostaneš to kar si,v svetu ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi!
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 12. Feb. 2012 17:54

Ni pristop, ampak ne vem kam bi to napisala. Ta teden se mi je zgodilo že drugič, da sva s prijateljico zvečer naleteli na enega v plašču, ki ga je odprl, ko sva šli mimo, in se nama pokazal čisto nag. Delali sva se, da nisva opazili, in hitro odkorakali naprej, ampak medtem, ko je ona bila čisto ogorčena, da se nama je pokazal, sem jaz bila čisto osupla, kakšen nepremagljiv fetiš na razkazovanje mora imeti ta človek, da se je bil pripravljen po tem mrazu in snegu sprehajati v enem tankem plašču in čevljih, in potem še odpirati ta plašč in se kazati ljudem. Jaz bi takoj umrla, pa če bi mi bilo še ne vem koliko všeč se kazati drugim. :o :tot:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Feb. 2012 18:00

Očitno njegova potreba po ekshibicionizmu nadvlada mraz. Ogorčenost in zgražanje na žalost eni prav iščejo. Ni pa ql, ne tako, ne drugače. :evil:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 12. Feb. 2012 18:06

Pa a nikoli ne pokličete policije v takšnem primeru?? Kar se naredite, da niste nič videle in idete dalje?
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 12. Feb. 2012 18:14

^^in kaj narest? Kako ga boš prepričala, da s tabo počaka prihod policije - če se bodo sploh odzvali :/ ..

Men je 1x uspelo, nisem čist zihr kako, enmu takemu rečt, da ni vreden razkazovanja :lach:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Feb. 2012 18:16

Jaz sem do zdaj naletela na dva- prvi je bil na vlaku in smo enostavno obvestile sprevodnika, ki ga je vrgel dol. Pri drugem pa sem bila bolj kot ne na samem in sem se naredila močne in se poskusila ne zgražati, ampak bolj v smislu posmeha. In je pobegnil.Na mojo srečo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 12. Feb. 2012 18:26

purple_rain napisal/-a:^^in kaj narest? Kako ga boš prepričala, da s tabo počaka prihod policije - če se bodo sploh odzvali :/ ..


Enostavno greš nezainteresirano mimo, pokličeš policijo kje se giba in to je to. Ne vidim razloga, zakaj se ne bi odzvali. :?:
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 12. Feb. 2012 21:08

purple_rain napisal/-a:^^in kaj narest? Kako ga boš prepričala, da s tabo počaka prihod policije - če se bodo sploh odzvali :/ ..

Men je 1x uspelo, nisem čist zihr kako, enmu takemu rečt, da ni vreden razkazovanja :lach:


on je pa dosegel svoj namen in ta je bil bilokak odziv. ;)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 12. Feb. 2012 21:13

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:35, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov