Najbolj bedni pristopi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 20. Jan. 2012 21:58

Mal dlje ga gledam, pa se mu na easy nasmehnem recimo. Al pa če gre mim mene, se mal naslonim na njega, al pa postavim mal na pot hehehe. Ne vem, tko :) Ponavad mal gledam, pa se mal na pol nasmehnem. Al pa, če stoji zraven mene, pa me gleda, pogledam ne vem, dol, pa se nasmehnem. Ponavad kr štekajo te signale :)
Uporabniški avatar
DMN
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 6. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a DMN » 21. Jan. 2012 15:12

Slika

Je pa žalostno da ima tema najbolj bedni pristopi 106 strani, tema najboljši pristopi pa 19
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 21. Jan. 2012 16:03

DMN napisal/-a:Je pa žalostno da ima tema najbolj bedni pristopi 106 strani, tema najboljši pristopi pa 19

Tako je. Tipi so dandanes nesposobni. :razz: Na vsake tolk se kakega usmilite :lol:
Uporabniški avatar
FTad
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a FTad » 21. Jan. 2012 17:00

vanko napisal/-a:[color=black]No to samo potrdi tezo, da je najboljši pristop v bistvu nepristop.


ja itak, kr samo bo vse od sebe padlo....
vanko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a vanko » 21. Jan. 2012 17:06

Al pa če gre mim mene, se mal naslonim na njega, al pa postavim mal na pot hehehe


Ma morajo biti pa tisti deci pri katerih to pali res že obupanci. Kar predstavljaj si, da se en dec naslanja nate pa postavlja na pot. Bi spet tu brali o čudakih.
Bo počasi treba ustvariti temo o čudnih/bednih ženskih signalih oz. pristopih.

ja itak, kr samo bo vse od sebe padlo....


To ne. Samo preko kolegov, na faksu, v službi, na kakih dejavnostih spoznaš tolko folka, da ni potrebe po tem, da pristopaš do naznanih oseb po lokalih, diskačih...
Uporabniški avatar
FTad
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a FTad » 21. Jan. 2012 17:28

vanko napisal/-a:
ja itak, kr samo bo vse od sebe padlo....


To ne. Samo preko kolegov, na faksu, v službi, na kakih dejavnostih spoznaš tolko folka, da ni potrebe po tem, da pristopaš do naznanih oseb po lokalih, diskačih...



ja žeže...

sam, jst ne bom kr mirno stal, če bom vidu eno simpatično, ki jo vidm out of nowhere na novo, pa si reku, ah če bi mela kakšne skupne prijatelje, bi jo pa ogovoril...

sj ni fora, da ne pristopiš do neznanga folka...problem nekaterih je, "kako" pristopijo...
Uporabniški avatar
DMN
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 6. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a DMN » 21. Jan. 2012 21:02

mmm napisal/-a:
DMN napisal/-a:Je pa žalostno da ima tema najbolj bedni pristopi 106 strani, tema najboljši pristopi pa 19

Tako je. Tipi so dandanes nesposobni. :razz: Na vsake tolk se kakega usmilite :lol:

Druga stran pa pravi, da so dandanes ženske preveč zahtevne
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 22. Jan. 2012 12:27

Dioniz napisal/-a:Samo res ne razumem tega signala. Kaj si ga pohotno pogledala pa si ustnice polizala? Al naredla gesto kao: pokazala na njega, pokazala na sebe pa potisnila prst v krog, ki si ga naredila s palcem in kazalcem?

Kake signale davate to, da bi mi tepci mogli takoj skapirat, da smo vam zanimivi?


Signalov je mali milijon.. odvisno je od tega kako blazno ti je nekdo všeč.
Jaz sem enkrat rekla fantu glej tako je pač bil si mi všeč celo srednjo šolo in ful sem si želela, da bi se lahko enkrat mečkala s tabo. Dobro ajde nekaj malega sem spila prej za pogum.. priznam :D
Drugače pa smo npr. neka družba sedimo v krogu recimo in ga pač pogledam.. slej ko prej se pogleda srečata pa se nasmehnem pol pa tista kao sramežljiva fora pogled v tla.. al pa nekaj pač.
Ker tak je, da če jo boš gledal in vido da te glede nazaj pa ne umakne lih takoj pogleda pa potem to še kdaj pa kdaj ponovi.. no pri meni je to znak, da mi je tip vsaj malo všeč.. ker ravno ne iščem očesnega stika z nezanimivimi in neprivlačnimi ljudmi :) razen če kaj govorijo/razlagajo pa se jih pač gleda.

Sicer pa je dobri pristopov veliko, smešni, zabavnih, izvirnih tudi.. odvisno kako gledaš na to. Se bom tukaj postavla na stran fantov, ker si mislim, da si vsak ki ma jajca, da pred kolegi in kolegicami izkaže zanimanje zate.. če le ni neka res ogabna fora, zasluži vsaj nek prijazen nasmešek.
Edino kar me res moti je, da mi vrže roko za pas še preden me sploh pozna. Mislim hands off.

Sem pa ravno včeraj doživela en super pristop, ki bi takoj palil, če le ne bi bil tip starosti mojega očeta.. :) In mi je bil kul pristop četudi mi tip ni bil všeč itd.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 22. Jan. 2012 14:01

vanko napisal/-a:Ma morajo biti pa tisti deci pri katerih to pali res že obupanci. Kar predstavljaj si, da se en dec naslanja nate pa postavlja na pot. Bi spet tu brali o čudakih.
Bo počasi treba ustvariti temo o čudnih/bednih ženskih signalih oz. pristopih.


Ja ne, TI si predstavljaj, da se ti ena bejba tko mal hihihi postav na pot v gužvi v klubu recimo, pa se še mal smeje zraven :D Če ne drugega, ji morš rečt vsaj, a se lahko mal umakneš hehe. Namen dosežen :razz:
Uporabniški avatar
FTad
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a FTad » 22. Jan. 2012 14:36

katy. napisal/-a:
Sem pa ravno včeraj doživela en super pristop, ki bi takoj palil, če le ne bi bil tip starosti mojega očeta.. :) In mi je bil kul pristop četudi mi tip ni bil všeč itd.


do share ;)
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 22. Jan. 2012 14:55

Ne bi javno tega pisala, ker je zelo specifičen in je bilo veliko ljudi v bližini, ki bi utegnili prepoznat situacijo in posledično mene :)
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 25. Jan. 2012 21:13

vanko napisal/-a:Samo preko kolegov, na faksu, v službi, na kakih dejavnostih spoznaš tolko folka, da ni potrebe po tem, da pristopaš do naznanih oseb po lokalih, diskačih...
Kaj pa, če nekdo ni ravno družaben in naklonjen navezovanju stikov?

katy. napisal/-a:Signalov je mali milijon...
Do mene je sredi mesta pristopila neka punca, ki je nikoli prej nisem videl. Jaz in kolega sva hodila gor in dol po ulici, ona pa me je, ko smo si prišli naproti, pozdravila. Ko smo se tretjič srečali, me je ustavila, mi segla v roko in povedala svoje ime.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Jan. 2012 21:18

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
FTad
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a FTad » 25. Jan. 2012 21:39

Fantin napisal/-a:
vanko napisal/-a:Samo preko kolegov, na faksu, v službi, na kakih dejavnostih spoznaš tolko folka, da ni potrebe po tem, da pristopaš do naznanih oseb po lokalih, diskačih...
Kaj pa, če nekdo ni ravno družaben in naklonjen navezovanju stikov?


ja če pa nisi tolk družaben in dober v navezovanju stikov....ja pol si ga pa najebal.... sori, tko pač je....tough love!
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 25. Jan. 2012 21:53

sirova štručka napisal/-a:^^pa si jo potem vsaj na pijačo povabil? :D

pa povej raje (mal sem firbčna), kaj je bilo s to punco? :D
O tisti punci raje ne bi :oops:
S svojo sem se pa po ovinkih pomenil in je ok.

FTad napisal/-a:ja če pa nisi tolk družaben in dober v navezovanju stikov....ja pol si ga pa najebal.... sori, tko pač je....tough love!
1. Sprašujem nasplošno in ne zase.
2. Tipičen odgovor nekoga, ki ima ali je imel težave pri spravljanju odnosa moški-ženska na višji nivo. :roll:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]