"Nabildane" punce

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 03. Okt. 2013 7:54

dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 03. Okt. 2013 9:30

Fuj, kak je to ogabno. Kak lahko to napraviš svojemu telesu??
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 03. Okt. 2013 9:36

S pomočjo ustrezne prehrane, dodatkov, treninga in veliko počitka za regenracijo telesa. :D
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 03. Okt. 2013 10:27

Mishela napisal/-a:da ne bom lepila posameznih slik...
http://buffyshot.tumblr.com/
:D


wow, ene so res ful hude! meni je sicer izredno všeč, če imajo ženske tako malce izoblikovano postavo (da ni ravno vse mehko), ampak ne pa spet preveč; tako da vidiš, da skrbi za svojo postavo, ampak da pa ne preživi ravno vsake proste minute v fitnesu

hudo hudo, čeprav to verjetno zahteva ful dela in vztrajnosti, ne vem, če mi bo kdaj uspelo :D
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 03. Okt. 2013 15:13

Picatinny napisal/-a:Ko helikopter komaj potegne... :D

https://www.dropbox.com/s/z5b8yoi6by1sqmd/IMG_9532.jpg


tip z joški, fak. če si ti pa na to dečvo dvigne brez viagre, pol pa kapo dol.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 03. Okt. 2013 19:30

takih je bilo na fitnesu polno, nekatere sicer zelo lepe, druge ne ravno...ampak, da je to nabildanost..jaz bi temu rekla prej napumpane mišice ne pa nabildane. Ker je razlika, al dejansko bildaš al se pa špikaš z raznoraznimi steroidi in rastnimi hormoni.
So pa interesantne, priznam

Pa to sploh niso punce, ampak možače :D Kar dokazuje tudi njihova češpla, če ji lah sploh rečemo tako :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 03. Okt. 2013 22:23

Green Cookie napisal/-a:takih je bilo na fitnesu polno, nekatere sicer zelo lepe, druge ne ravno...ampak, da je to nabildanost..jaz bi temu rekla prej napumpane mišice ne pa nabildane. Ker je razlika, al dejansko bildaš al se pa špikaš z raznoraznimi steroidi in rastnimi hormoni.
So pa interesantne, priznam

Pa to sploh niso punce, ampak možače :D Kar dokazuje tudi njihova češpla, če ji lah sploh rečemo tako :D


No, če se 'spoznaš', potem bi moral vedeti, da je kljub 'špikanju' treba trdo trenirati, ker če človek leži na kavču in šopa steroide in rastne hormone, se ne bo na mišicah poznalo kaj dosti
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 04. Okt. 2013 22:24

Seveda je treba, ampak če se nebi pikale, bi ble pri tem istem treningu pol manjše :D samo to sem hotla povedat :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 05. Okt. 2013 6:50

Piškotek, zakaj pa ne postaviš na ogled svojih mišic? Prepričan sem, da so vsaj meča vredna ogleda :razz:
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 05. Okt. 2013 13:04

^^ zate že mogoče, čeprav so za moje pojme preveč nabildana in se jih skorajda sramujem...
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 07. Okt. 2013 19:24

Ženska brez steroidov nikoli ne more ratat taka, ker imamo premalo testosterona, ki je glavni hormon za pridobivanje mišic. Zato pa zgledajo precej moško v obraz, ker si vbrizgavajo moške hormone.

Je pa za moje pojme velika razlika med lepo oblikovanim, mišičastim ženskim telesom in profi bilderko.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 08. Okt. 2013 8:13

Green Cookie napisal/-a:^^ zate že mogoče, čeprav so za moje pojme preveč nabildana in se jih skorajda sramujem...


No, torej, kje so? :razz:
Andrejmocnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 3. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejmocnik » 03. Jul. 2014 13:22

Sicer je lepota stvar posameznega okusa, vendar menim, da bi morale biti ženske nekak bolj 'ženstvene', ne preveč mišičaste (to, da jim mišice zelo izstopajo, mi je osebno zelo grdo) in ne preveč suhe (kot nekateri modni modeli). Lepo je, da se ženska ukvarja s kakšno športno aktivnostjo in ostaja fit.

kar pa se tiče moških, menim, da bi morali imeti usaj nekaj za pokazat, vendar tudi v mejah normale (kakšni bodybuilderji so že over-the-line). Tako kot pri ženskah, menim, da bi se tudi moški morali ukvarjati s kakšnim športom, morda kakšen fitnes... :)
Mladd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 2. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mladd » 05. Jul. 2014 20:43

Green Cookie napisal/-a:takih je bilo na fitnesu polno, nekatere sicer zelo lepe, druge ne ravno...ampak, da je to nabildanost..jaz bi temu rekla prej napumpane mišice ne pa nabildane. Ker je razlika, al dejansko bildaš al se pa špikaš z raznoraznimi steroidi in rastnimi hormoni.
So pa interesantne, priznam

Pa to sploh niso punce, ampak možače :D Kar dokazuje tudi njihova češpla, če ji lah sploh rečemo tako :D


Neumna izjava. Nepoznavanje pojmov. Bildanje izhaja iz besede bodybuilding. Bodybuilding je šport v katerem z ciljno načrtovanim dejanjem (trening) želimo spodbuditi prilagoditvene mehanizme. Cilj je maksimalna hipertrofija mišic, na tekmi pa definicija, simetrija in skladno razvitost vseh mišic, da tvori smiselno celoto. To se pokaže na tekmi z natreniranim poziranjem.

Torej ti praviš, da profesionalna bodybuilderka ni nabildana :) A res?
Če bi že tako delili kdo je in kdo ni nabildan, je ravno ta nabildana.
Gre za mišično maso. Pridobljeno tako ali drugače. Vendar ni bližnjic, čeprav si večina misli da so.
Ti praviš, da so tvoje noge preveč nabildane? Aja, od česa? Najbrž sploh ne treniraš. Pa tudi če že kaj, niti slučajno ne dosegaš 2% intenzitete pravega bodybuilding treninga. Pravilno rečeno bi morda bilo le, da imajo tvoje noge prevelik obseg. Ampak prevelik za koga, kaj? Morda le zate, morda še za koga drugega. Ne vem.

Za vstop ženske v bodybuilding kategorijo je potrebna uporaba anaboličnih steroidov. DA. Tako pač je. Drugače ostane na fitness ali figure kategoriji. Ali je uporaba anaboličnih steroidov v bodybuildingu bližnjica? Ne, nikakor. Uporaba anaboličnih steroidov omogoča, da človek potisne svoj naravni genetski potencial še dlje...odpre vrata, daje možnost. In za vstop skozi ta vrata je potrebno še več dela. Anabolični steroidi na ravni profesionalnega bodybuildinga naredijo stvari mnogo težje. Saj ravno zato se jemljejo, da lahko treniraš še več, še težje, večja frekvenca, več poješ, apetit, regeneracija. Je goljufanje? Ne ni. Ker so vsi na tem. Torej?

Seveda je res, da nekdo z uporabo hitreje lahko prehiti tistega, ki se več let trudi natural. Vendar to sploh ni point. In ta primerjava je brezvezna. V pro bodybuildingu je itak jasno da so vsi na, vendar se o tem ne govori.
Pomembno je itak to, da tekmuješ sam s sabo. Da si iz dneva v dan boljši. Pa ne od kolega, soseda. Ampak boljši. Boljši kot prejšni dan.

Žal mi je le za tiste, ki so se odločili ostati natural ter so življenje posvetili treningu, imajo za povrh še dobro genetiko in so iz strani družbe, ljudi, ki tako ali tako ne naredijo nič zase osnačeni za špikavce in ne vem kaj še vse.

Torej zakaj nekdo naredi kaj takšnega svojemu telesu? Zato, ker preprosto želijo biti najboljši v nekem športu. To je mišljenje najboljših, najboljših športnikov. Narediti vse za dosego cilja.
Morate razumeti, da ni vsem pomemben družbeno sprejemljiv izgled. Biti privlačen nasprotnemu spolu. Imajo drugačne cilje.

In tudi z uporabo anaboličnih steroidov nekoč (ob izpolnjenih vseh pogojev) "srečaš" maksimalni genetski potencial oz limit.

Menim, da je bodybuilding eden iz med najtežjih športov na svetu. Ne samo fizično, ampak psihično. Za uspeh pa ni dovolj le močno nadpovprečen "mind power", vendar zelo veliko določa genetika.

Govorim o profesionalcih, ki so stopili na oder Mr. Olympia tekmovanja (najvišji naslov, ki ga lahko doseže bodybuilder) in ne o povprečnih rekreativnih bilderjih.

Si zaslužijo spoštovanje? Vsekakor. Ga dobijo iz strani družbe? Nikakor. Ga potrebujejo? Morda, vendar živijo svoje življenje in sledijo svojim ciljem.

Punca, neumnost je neprivlačna... vendar se ti polovica oprosti, ker v družbi prevladuje na to temo močno skrivljen, popačen pogled. Baba čula, baba rekla. Vzrok tega pa je neznanje. Dosti so pa tako kot vsepovsod krivi mediji, ki blatijo in pišejo neumnosti brez meja.

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 06. Jul. 2014 10:16

niti nisem brala vsega, ker je res preveč, res je, da se ne spoznam u bodibilding, ampak vsak normalen je vedel, kaj sem hotla napisat. Da se mi zdi neumno, ko se špikajo, zato da jim rastejo mišice. Tiste mišice sploh niso taprave in nikol ne bojo dosegle take moči, kot jo bo navadna, natrenirana mišica (o ja, poznam kar nekaj takih). Nazadnje sta se pri nas pomerila bodibilder in en dec, ki je že naravno grajen mišičast + vsake toliko gre u fitnes, sicer ima fizična dela. Ne, ni zmagal prvi, daleč od tega.

Kot drugo, imam treninge vsak dan (gimnastika), zato mi ne o tem, da so moje noge široke :D

aja, še glede na to, da sem medicinka, sem strogo proti uporabi anaboličnim steroidom. Zame so oni invalidi. Ti pa jih zagovarjaj kolikor hočeš, mojega mnenja noben ne spremeni

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]