Moteče stvari na nežnejšem spolu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 16. Jan. 2011 18:54

-keš bejbe, res so mi ogabne
-ženske, ki dajo na sebe tono šminke
-ženske, ki si populijo obrvi in si jih potem rišejo, zgledajo tako umetno in "lahko"
-pogriženi nohti in neurejena stopala
-tisto slikarjenje za fb po wc-jih, bruh
-ženske, ki ne znajo prebrat navodila za KT in potem sprašujejo vse možne neumnosti (takih je tu gor na forumu nešteto)
-opravljanje (moti me nasploh, ne sam pri ženskah), ja tipi znajo tut opravljat, kdo bi si mislil :wink:
-ženska, ki se skos pritožuje in tečnari ter se smili sama sebi
-ženska v 12 cm petkah, ki se ubija na njih med hojo in ko res ne veš al bi ji rešilca poklical al bo obstala na nogah
-ženske, ki se občene na ven minimalistično, manj cunj je za njih bolj sexy, zgledajo mi kot kake kurbice
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 16. Jan. 2011 19:32

_patchouli_ napisal/-a:Ma kje ve najdete take karikature od žensk? A to res obstajajo al je to samo vaša ideja neke imaginarne ženske, ki jo zaničujete, da pač "normalne" punce boljš izpadejo/mo? :D

Ma verjami, da obstajajo. Ziher je vsaj ena v vsakem kraju... haha :) Jaz se sprašujem kak to, da ti nobene ne poznaš al mate pa same fajne ženskice pri vas. :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 16. Jan. 2011 21:46

js poznam večinoma samo takšne punce oziroma zlo mal punc je k res sploh niso takšne.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Jan. 2011 22:20

Itak da obstojajo, oziroma obstojamo :) Jaz rada rignem po piru brez zadržkov (seveda v družbi ljudi ki jih to ne mot, ne pa kar vsakič ko se mi zazdi). Če si kdo na račun tega pumpa ego da sem jaz smotana, on/a pa ne, pa kar :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Jan. 2011 23:02

Ma itak... sej verjamem da so, če rečete, da so (pustimo riganje po piru v dobri družbi...) :P
Sam jaz prav res ne opazim tolk motečih stvari, da bi dejansko lahko napisala dovolj dolg post v to temo. Pa bi me načeloma večina stvari, ki jih druge redno opisujejo, motila. Ampak RES ne poznam niti ene avše, ki se zna sam o kozmetiki pogovarjat, hodi okoli smrdeče-umazano-raztrgana al pa ma tipa sam zarad keša. Pa poznam dost žensk, ker sem na takem faksu. Mogoče imam samo prenizke kriterije :)
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 21. Jan. 2011 13:04

Imam kolegice in znanke, ampak družim se samo z eno žensko. Pa še z tisto sva kot dan in noč, ampak dobro, to zna bit tudi prednost :).
Mislim, da ne rabim pisat, kaj me oz. kaj me ne moti pr babah, ker podatek, da se družim samo z eno, pove vse :D .
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 22. Jan. 2011 12:19

-prazne zenske, brez nobene energije in duha.

-zakompleksirane zenske, ki opravljajo in zanicujejo druge zenske, same pa so teske zgube, ki imajo tisoc kompleksov in svoje komplekse projicirajo tako, da zanicujejo druge zenske.

-zenske, ki dosezejo svoje cilje samo preko p*zde.
Uporabniški avatar
lemurka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a lemurka » 22. Jan. 2011 18:18

-Moteč mi je 'vse babe so kokoši, zato se družim s tipi' način. :roll:
-zelo glasno govorjenje vedno in povsod
-okrašeni/umetni nohti
-pa vse že omenjene slabe lastnosti so mi tud moteče :)
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 23. Jan. 2011 1:59

Complicated napisal/-a:*Vse splošna neurejenost. Kaj mislim s tem? Da mi pride ženska v potrganih jeans hlačah, ne zlikani majici, mastnimi lasmi spetimi v nek razmršen čop in umazanimi čevlji. Taka ženska je zame packa in takoj se vidi koliko da nase in na svojo higieno.

haha. taka grem jaz včasih ven. sicer se nimam za nehigieničnega človeka, ker se tuširam vsak dan in zobe perem in itd.., ampak kavbojke se mi dosti krat raztržejo če delam kaj zanimivega in če ni dosti oblek v omari uporabnih oblečem ene od raztrganih kavbojk, likalnika nimam (poskusam posušit obleke tako da se ne zmečkajo samo ne uspe vedno), čevlji so pač čevlji sej to so itak umazani ker hodiš po tleh in tla so umazana, zdej lase pa heh... včasih če začnem kako stvar počet si jo želim končat potem pa nekako zmanjka časa lih za lase in rečem da bom naslednji dan, ki pač traja nekaj časa da si jih posušim. jaz bi prej rekla da prevec navzven urejen človek je sign of wasted life. :D
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
imfit
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 25. 5. 2010
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a imfit » 23. Jan. 2011 2:39

Meni je bilo vedno popolnoma ogabno če je imela katera na eni strani pobrite lase skoraj na nulo, na drugi strani pa dolge. Ampak zgodilo se je da sem spoznal eno ki si je samo na eni strani pobrila lase.. pa sem bil kljub temu nor nanjo, še včeš mi je blo :) hočem povedat da nekatere lastnosti ki so mi sicer anti lahko hitro postanejo všečne (dokler ne gremo v ekstreme..)

-vizualno me moti marsikaj, imam pač zelo specifičen okus in tudi če bo punca večini prav popolna lepotica se zna zgodit da mi ne bo všeč. Do zdaj sem v življenju videl manj kot 10 punc, ki so mi bile res maksimalno možno všeč, od tega spoznal dve in dobil eno (v to kategorijo najvšečnejših moja zdajšna ne spada). Če že pišem o meni najlepših, eni izmed teh bi za "ameriško popolno postavo" presodil kakšnih 5-10kg preveč, ampak za moje pojme tako zgleda prfektno, ji za nič na svetu nebi niti grama vzel..

-najbolj pa me moti "prazen karakter" in s tem nekako "boring way of life" (v to kategorijo pa moja zdajšnja skorajda spada..)

http://vigrx-slovenija.si/

-potem pa seveda še vse ostale stvari, ki ste jih naštevali; prdenje, zanemarjanje higijene, riganje... skratka vse kar je v družbi "neprimerno vedenje" za punce.. odvečni kilogrami, ter slab okus za oblačila, frizuro.. ma skoraj vse me moti :)
Zadnjič spremenil imfit, dne 03. Jan. 2014 19:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Jan. 2011 10:33

Zakaj pa si skupaj s punco, ki se ti zdi dolgočasna in prazna?
Uporabniški avatar
imfit
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 25. 5. 2010
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a imfit » 23. Jan. 2011 12:44

Ker mi je všeč, ker se razumeva, skupaj dobro funkcionirava, ker sem v zvezi dominanten (še preveč, to me pa tudi moti), ker jo imam rad (nisem pa zaljubljen) in nenazadnje bo držalo tudi to, kar mi je nekdo vrgel pod nos na forumu in mu dam prav, in sicer da se bojim ostati sam. Dodaten velik plus pri nje so mi njena neobičajna čustva oz. nevem kako bi temu rekel.. Recimo se vam zdi normalno da punca že nekaj let ni spustila niti sovzice? :)
Se pa ne vidim z njo čez recimo 10 let, nikakor.. Morda pa se situacija obrne in bova živela happily ever after, who knows.

+ Če malo razmislim in sam sebi priznam, je eden izmed stranskih razlogov da sem z njo tudi to koliko tipov obrača glavo za njo, kar mi fino deluje na ego.. (na to nisem ponosen, je pa resnica)
http://vigrx-slovenija.si/

lp Janez
Zadnjič spremenil imfit, dne 03. Jan. 2014 19:14, skupaj popravljeno 2 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Jan. 2011 13:18

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Jan. 2011 13:31

Zaključite debato o Imfitu(če bi rad nasvete ali kaj takega, odpri novo temo).

Edit: po tem opozorilu sem še tri komentarje izbrisala, če boste nadaljevali sledijo sankcije.
Hvala
It was forever..but it didnt last long..
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 02. Sep. 2011 14:24

Moti me, če ženska ne skrbi za svoj videz in osebno higieno. Drugače povedano, da ima džunglo pod pazduhami, da ne uporablja deodorantov, grdi in neurejeni zobje, neprijeten telesni vonj (sem tudi že naletel na takšno, ki je takoj po tuširanju še vedno zaudarjala) ter da hodi naokoli v raztrganih oblačilih.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov