Moteče stvari na nežnejšem spolu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
senjorina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 16. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a senjorina » 18. Sep. 2010 18:39

A boš kaj na boljšem in srečnejša, če ti bo 10 komadov povedalo, da jim je všeč ravna takšne vrste postava kot tvoja, drugih 10 pa da imajo raje suhcene, da se vidijo obrisi reber?
Dejstvo je (in to že rahlo zlajnano), da je enim všeč eno, drugim pa drugo. Za vsakega se najde nekdo. Če pa boš bolj srečna z 8 kg manj, pa ne vem kaj naj ti rečem... shujšaj? :wink:
Ker pametni popustijo, neumni vladajo svetu.
enaaa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 16. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a enaaa* » 18. Sep. 2010 19:03

mogoče pa jih bo 10 reklo eno 5 pa drugo in bomo imeli večino :D logično da se okusi razlikujejo, ampak vseeno pa vedno neko splošno mnenje prevladuje.
ne gre se za hujšanje, ampak obliko postave. lahko shujšam še 15 kg pa bom imela še vedno zadnjico veliko v primerjavi z ostalimi deli telesa. :roll:
What makes you different..
Makes you beautiful
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 19. Sep. 2010 0:14

evo, tole je rešitev. in potem sploh ne bo več pomembno, kaj punce na forumu preferiramo... :D
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 30. Sep. 2010 8:43

-kajenje
-pitje piva
-pretiravanje z alkoholim na splošno
-jemanje kakršnihkoli drog
-neinteligenca
-pogriženi nohti
-prekomerna telesna teža
-tečnarjenje
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 30. Sep. 2010 9:20

^^mene je pa ravno moj navadil pivo pit (to pomeni, da mi je okus postal všeč in da lahko spijem 1 malo pivo) :lol:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 30. Sep. 2010 9:40

Aja pa smešen mi je ta Ceca wannabe stil oblačenja, ala razne Urške Čepin...vse tigrasto,ali pa zlato, ali pa roza visoke pete, roza minič, bljak.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 30. Sep. 2010 11:38

Zadnjič videla simpatično urejeno gospodično, vendar so ta videz pokvarile res zelo kosmate roke (črne dolge dlake) :?
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 30. Sep. 2010 11:50

Complicated napisal/-a:*Vse splošna neurejenost. Kaj mislim s tem? Da mi pride ženska v potrganih jeans hlačah, ne zlikani majici, mastnimi lasmi spetimi v nek razmršen čop in umazanimi čevlji. Taka ženska je zame packa in takoj se vidi koliko da nase in na svojo higieno.


Da vidim tako žensko bi najprej pomsilla da jo je napadel trop steklih dihurjev v nevihti in je v begu padla v najbolj blatno lužo ever, potem ji je en dihur hotel še špango dol utrgat iz las in ko se ga je le rešila, je pritekla v prvo gostilno na enga kratkega.... Ljudje pa so si mislili, u kaka zanikarnica, ziher se ne umiva, fuj fej :evil:

(Brez zamere, saj tudi meni ni lepo gledat tako neurejenih pa ne samo žensk, ampak tudi moških, ampak tud men se zgodi da kdaj pridem cela razcapana kam, ker zunaj na primer dežuje pa me zalije avto od noge do glav, mi razfranšira frizuro in umaže cote. Valda, če pa nekdo skoz hoti takšen naokoli, pa je ''problem'' v njem/njej).
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jan. 2011 15:47

stvari,za katere sem ugotovil da me motijo pri ženskah.

-čenče,opravljanje (ko sem nekoč delal v kolektivu pretežno sestavljenih iz žensk,sem misli da bom bruhal "Lej kako je pa tale oblečena dons","Čez njo sam še vlak ni šov" "Od kje pa tej dnar za take cune" "Ta se je drogirala,pa nastavljala za dnar" In ženske ki jih opravljate,so vaše sestre,kolegice,sošolke.

-ko ne pove točno kaj hoče: če nekaj hočeš,ali si želiš,ali pa si vznemirjena zaradi česa ,mi lahko poveš,ne moraš pa pričakovat od mene da znam brat misli in vedet zakaj točno si vznemirjena. Moški drugače dojemamo stvari.

-govorjenje o bivših fantih,OK fajn da razdelaš svojo preteklost-ampak ne mi govorit o tvojemu bivšemu fantu,to sem ugotovil da počnete zaradi tega,da izvemo da bodimo bolj taki ali pa manj taki kot prejšnji tip.

-zmožnost hitre jeze,potem pa hitro ohlajanje-to pride zraven točke dve. Se ujezite,odidete,ne dvigujete telefona potem se pa po nekaj dneh pomirite pa je spet vse uredu ("ja,sem mela mal drugih problemov,oprosti")

-napadi panike,nesigurnosti-to me je že kot otroka vedno fasciniral,kako so nekatere ženske sposobne spremenit ko vas zajame panika,"kje so ključi,tam sem jih nazadnje vidla",zraven pa premečete pol stanovanja,pa tko hropete zraven,pa se pogovarjate same s sabo. Nesigurnost me pa začne motit,če moram skos potrjevat,nekaj kar v osnovi mislim da imaš. Če rečem,da si pametna in lepa-to pomeni da si pametna in lepa PIKA

-ženske ki niso čutne ali čustvene-lastnost,ki mora biti močna pri vsaki ženski,zaradi moje hladnosti in racionalnosti in problemi z zaupanjem mi mora pomagat na nekaterih področjih,v katerih mi moj pogled povzroča težave. Če tega nima,ni jin pa jang.

-hladne,brezobzirne ženske-ženske ki ne izbirajo sredstev da dobijo nekaj kar si želijo. Ok nekaj je,da si perspektivna in ambiciozna,vendar obstajajo tudi etični kodeksi in morala pri doseganju ciljev.

-materialistke,samovšečnice-a je sploh treba kaj napisat?

-prevelik delež neumnih pogovorov-OK fajn,da si nabavila to pa to,pa kje,pa za kok. Ne mora biti pa to 95% tvojih pogovorov.

-prostaške ženske po videzu in obnašanju-je glasna,vleče pozornost nase kamorkoli pride hoče da jo ljudje opazijo. To počne z videzom,katere se ne poslužujejo tudi ženske iz Rdeče četrti. Pije huj kot kak alkoholik,obseg kletvic pa presega znanje kakšnega lika iz filma Rane.

-camera whores,na vseh slikah imajo un duckface,ali se ližejo s frendicam. Potem slike objavijo na facebook,in pišejo,kok sem bla pijana. Ali pa objavijo svojo sliko,spodaj pa napišejo "Kok sem grda",pol pa čakajo da 100 njenih frendov napiše,ne nisi.


Čeprav na koncu nas naše napake definirajo kaj in kdo smo.

Popolnost je nepopolna.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 16. Jan. 2011 15:55

bonbonchek napisal/-a:- Moti me, če se ženska obnaša prostaško ali da je kot kakšen primitiven moški (lezbijke izvzete, tiste pač ki so "butch") - da kolne, pije pivo in rigne, si z roko obriše usta, ...


To mi je smešno, zakaj bi bile pa butch punce izvzete?
Every rose has its thorn
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 16. Jan. 2011 16:22

Mene moti, če ženska ne zna sprejemati komplimentov. Daj lepo reci hvala, se nasmej al nekaj, ne pa začet paničarit in skoraj zbežat, ko nekdo reče, da si lepa/maš lepe oči/whatever. Pa ne mislim zdaj, da more bit naduvana ko puran in izustiti: 'Vem.' ali kaj podobnega, pač na easy naj poda neko normalno reakcijo.
Motijo me ženske, ki obujejo visoke pete pa potem v takšnih čevljih ne znajo hodit, to mi je groteskno, da ne napišem turn off.
Ženske, ki se delajo fine, ko so moškemu všeč - nič bolj jih tipi ne bodo imeli radi/spoštovali, če se tri tedne sprenevedajo.
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 16. Jan. 2011 16:38

- majo tipe samo zaradi keša, avta...
- zbujajo pozornost z cviljenjem, metanjem neumnih izjav, z riganjem, s "pijanostjo"...
- se vse vrti okoli petk, ton mejkapa itd.. Še smetje morajo nest tko "urejene"
- je glavna tema pogovora cunce, mejkap, obrekovanje drugih pičk
- se na vsakem koraku slikajo in razkazujejo svoje slike po netu
- mislijo da se jim mora tip posvečati 100%, biti vedno na njihovi strani, narediti vse kar rečejo, če ne so užaljene
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 16. Jan. 2011 18:12

^^se podpišem pod to.

Najbolj pa me konstantno obrekovanje moti. Nekatere res ubitačno pretiravajo s tem.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Jan. 2011 18:21

nanamiša napisal/-a:- majo tipe samo zaradi keša, avta...
- zbujajo pozornost z cviljenjem, metanjem neumnih izjav, z riganjem, s "pijanostjo"...
- se vse vrti okoli petk, ton mejkapa itd.. Še smetje morajo nest tko "urejene"
- je glavna tema pogovora cunce, mejkap, obrekovanje drugih pičk
- se na vsakem koraku slikajo in razkazujejo svoje slike po netu
- mislijo da se jim mora tip posvečati 100%, biti vedno na njihovi strani, narediti vse kar rečejo, če ne so užaljene


Ma kje ve najdete take karikature od žensk? A to res obstajajo al je to samo vaša ideja neke imaginarne ženske, ki jo zaničujete, da pač "normalne" punce boljš izpadejo/mo? :D
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 16. Jan. 2011 18:24

Plehkost, vzvišenost in narcisoidnost - to troje ni nikoli blo in nikoli ne bo moj problem, ker takih tudi povoham ne. Sicer pa nikoli ne bom razumel te pretirane nesamozavesti pri ženskah. Nikoli ne gledam na ženske kot na krhka bitja in ostale pokroviteljske oznake ampak še vseeno mi je včasih neprijetno, ko narediš vse kar je v tvoji moči, da se ne bi počutil tako pa ne pomaga. Nihče ni vsemogočen, ampak naspoh mislim, da so ženske prevečkrat prenalahko tarče določenih pritiskov, ki se tičejo idealov katerim stemi moderna družba (videz je na prvem mestu za moje pojme). Vsak ma pač možnost, da dela spremembe na sebi, če mu kaj ni všeč, je pa prav tako fajn, če se ženska sprejema tako kot je. Tista sproščenost, ki jo samozavestne ženske je ful privlačna in več vredna kot vsa kozmetika in moda tega sveta :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron