Moteče stvari na nežnejšem spolu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Sep. 2011 23:15

Imam bedno obdobje. Star sem 20 (ne 32 btw), poskusil sem s puncami, pa ne gre, nikakor.
In, ne vidim izhoda, ker pri vseh do zdaj je isti problem - naveliča se me. Ker je mlada, hoče žurat, ko preveč žura, se hoče umirit, ko je umirjena, spet hoče žurat, ipd...

ne vidim več logike nobene, to je problem.

Bil sem že v diskačih, pač s tem namenom kot si rekel, da sem užival. Pa jebiga, nič, pač jebači tam so itak bolj zanimivi. Pa me ni brigalo, pač sem mlad, bo že prišel moj čas.

ampak jebemu star sem star sem že 20, pa še poljubil se nisem? da bi pa služil kot pridni fant ki sam tolaži punce ko jih čefurji od*ebejo... tok beden pa spet nisem.

Ma kakšne 13 letnice pa hodijo to brat? No, če hodijo, je to njihova napaka. Mene tam zanimajo 17, 18, 19 letnice, itak punce padajo bolj na kako leto starejše ni res? V temi kjer se govori o seksu pa jasno sem pisal o tem... Ni pa to otroški forum, no.

Ma bo že minil... zdej al pa ko bom dejansko star 32...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 04. Sep. 2011 1:17

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 04. Sep. 2011 6:26

slovenc79 napisal/-a:
Ej, moji standardi so najnižji možni. Hodil bi z vsako drugo punco iz SLO mojih let.


In ravno zarad tega dejstva nobene ne dobiš. Nobena ne mara tipa, ki ima najnižje možne standarde in bi bil kr z vsako. To je obupanost par excellence.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Sep. 2011 13:05

sirova štručka napisal/-a:pa dej mi povej, kdo pri dvajsetih letih hoče imet punco za poročit?
Fantje pri teh letih hočejo imet punco za seksat.
Ti si preveč romantiko gledal ali bral. Punce pa tud hočejo nekoga, s komer se bojo počutle posebno, ne pa dolgočasnega, dvajsetletnega mulca, ki jim bo nakladal o ljubezni, namesto, da bi jim pokazal, zakaj se življenju reče življenje.


Več 20 letnikov, kot si misliš. Pač ne gre se vsem samo za seks.
No vidiš, lahko si dolgočasen ali pa prasec...

pa kakšna poroka, jaz bi rad zvezo kjer ne bo sam seks pa da mi punca drugega išče.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Sep. 2011 13:07

Džeki napisal/-a:
slovenc79 napisal/-a:
Ej, moji standardi so najnižji možni. Hodil bi z vsako drugo punco iz SLO mojih let.


In ravno zarad tega dejstva nobene ne dobiš. Nobena ne mara tipa, ki ima najnižje možne standarde in bi bil kr z vsako. To je obupanost par excellence.


jah, no če bi bil pa malo bolj izbirčen bi bil pa spet problem... kao da zahtevam da je moja punca manekenka, to sem že na TEM forumu fasal...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 04. Sep. 2011 13:13

Kak lahko ti rečeš, da ti vse ženske odidejo na koncu k drugemu če z nobeno sploh še nikoli nisi nič mel? Mogoče je pa ravno v tem problem, da se ti sam z ženskami pogovarjaš... ja valda, da si bojo drugega najdle, če več od pogovarjanja ne upaš naredit pol avtomatsko padeš v prijateljsko cono. Če boš samo gledal pa tračkal z babami kaj več pa ne boš upal naredit normalno, da nobene ne boš dobil.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 04. Sep. 2011 15:56

celjanar napisal/-a:Slovenke so proti ostalim ženskma sveta itak najbol zategnjene in zaprte vase..


Slovenke so drgač prave drolje... :wink:

Če se ti zdijo slovenke zategnjene bi mogu kdaj spoznat kake nemke. Če v nemčiji najdeš babo za se mal pozabavat al je jugo švabica al pa čehinja.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Sep. 2011 17:05

^^ Sem tud js hotla na tole izjavo pripomnit, pa sem pozabila potem :)

celjanar napisal/-a:Slovenke so proti ostalim ženskma sveta itak najbol zategnjene in zaprte vase..

Kolk ostalih žensk sveta si pa že spoznal?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 04. Sep. 2011 21:34

slovenc79 napisal/-a:Moti me da se delajo čustvene in uboge, navznoter so pa hladne manipulatorke, in se poženejo za prvim ki ima večjega od tebe. Potem pa po zaigrani pravi ljubezni fašeš "ne čutim več tok do tebe, rada bi še z drugimi, živi se enkrat, jaz ne bi še resne zveze" ipd.

Seveda ko bliža konec njenega kraljevanja, si najdejo tipčka z dobro službo in denarjem, urejenega, zdravega, takrat pa je "prava" ljubezen.


Si ti zafrustriran glede svojega piiiip?

Baje da tehnika šteje... ...
Ne resno man, get yourself together.

Tak ko ti za ženske rečeš da so take pa take, tak lah tudi js rečem kaj takega za moške. Npr.: Tip je ne vem kak (močnejši, majhen, ...) pa kar pričakuje, da bodo punce z dobro postavo, visoke, ne vem kak lepe padle na njega. Dream on, maybe they will come true. Ne res, to mi gre na k. Pa še če ne vem koliko vztrajajo, ko je lah očitno, da ona don't give a shit, on pa kar goni svoje in izpade kr obupno vse skupaj. Ne se tak poniževat. Aja to ni moški forum :D
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 05. Sep. 2011 9:54

Slovenc79, ti kr neki posplošuješ no! Punco morš najprej osvojit, popolnoma začarat in ko prideš do te točke, te ne bo kr tko pustila zard ta pruga tipa, k bo pršu mimo, ker bo srečna s tabo. Če s tabo ne bo srečna in ji bo neki manjkal, pol jo pa logično loh popiha. Niso kr vse 20-letnice take, kot ti opisuješ no. Sploh pa ne vem, zakaj mislš, da je edina možna pot, po keri loh najdeš punco, diskač oz. žurka - js sm v dikaču za kej več kt sam zabavo, spoznala sam enga tipa s kerim sva bla par, pa še to na začetku srednje. Če zdej ne bi mela tipa, bi bil diskač ta zadnje mesto, za iskanje tipa (js bi ga iskala pr mojih hobijih, na faxu, kaka kolegica bi me s kom spoznala). Sploh pa človek začuti, če je nekdo obupan in da je njegov namen tuki in zdej dobit punco, godno za resno zvezo. Ne išči punc za resno zvezo, išči ljudi, ki bi jih na novo spoznal, se začni druzit z novimi ljudmi in morda nekdo od vseh postane tvoja punca. Bod družaben in ljudem daj vtis, da si jih želiš spoznat, ker so zanimivi, pa četud le za prjatle!
matic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 24. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a matic » 05. Sep. 2011 10:50

Sicer nimam ne vem koliko izkušenj z osvajanjem žensk, ampak tudu če mi bo ženska zelo všeč, me 2 stvari takoj odvrneta: kajenje in pijanost.
Naj bo ženska še tako lepa in zanimiva, čez to ne morem it...
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 03. Dec. 2011 21:50

Takoj, ko zaznam kakršnekoli znake v smeri " i am too good for you", se za mene vse konča in se neham trudit za karkoli, zaključim poglavje.

Ker če me kaj spravi na obrate, je pa to situacija, ko si začne ženska domišljat, da je ona nad tabo, ker pač ti njo pecaš.

Mogoče taka poza ene tipe celo dodatno motivira, meni pa motivacija pade na nulo in v mojih očeh ženska zgubi vso privlačnost.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Dec. 2011 22:34

Džeki napisal/-a:Takoj, ko zaznam kakršnekoli znake v smeri " i am too good for you", se za mene vse konča in se neham trudit za karkoli, zaključim poglavje.

Ker če me kaj spravi na obrate, je pa to situacija, ko si začne ženska domišljat, da je ona nad tabo, ker pač ti njo pecaš.

Mogoče taka poza ene tipe celo dodatno motivira, meni pa motivacija pade na nulo in v mojih očeh ženska zgubi vso privlačnost.


če bi jaz to napisal bi bil spet spljuvan s strani claire, keepsake, dizoniza, tebe in še kakega norca...

drugač ja, se strinjam z napisanim :zustimm:
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 04. Dec. 2011 11:21

A daj no, zdaj smo pa nekateri norci, ker ti hočemo razjasnit določene pojme, da bi kljub 0 izkušnjam imel vsaj pravilno nameščene senzorje pri ženskah in realne informacije, kako delujejo odnosi? :D Saj te noben ne popljuva zaradi nicka, ki ga imaš, pač pa zaradi kakšnih "zelenih" izjav in posploševanja pri ženskah. Ne vzemi vsega osebno, saj je samo forum in izmenjavanje mnenj ter podajanje nasvetov.
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 16. Dec. 2011 20:12

Džeki napisal/-a:Mogoče taka poza ene tipe celo dodatno motivira, meni pa motivacija pade na nulo in v mojih očeh ženska zgubi vso privlačnost.
Podpis

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov