Moški v ženskem intimnem svetu

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 13. Apr. 2008 14:08

Mene ne motjo moški v ženskih poklicih. Ampak mogoč bi mi blo bl nerodno, kot če bi mi svetovala ženska. Sm bla enkrat v Sparu in grem do polic s tamponi in vložki in glih en tip tam zlaga na police pa jz iščem svoje vložke in reče, da so ti šparovi dobri, da so iste kvalitete k drugi, da punce k tle kupujejo to povejo in da mi jih res svetuje. Jz sm človeka sam gledala in mu rekla, da jz zmer kupujem iste, vzela in šla. Mislim, sej lepo da svetuje, sam da moški pove kteri vložki so boljši??? In da bi jz pršla v trgovino in moškemu prodajalcu razlagala, da imajo dobre vložke?? NOP.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 14:10

Neeeeeeee :D
Pomagal sem kolegu ki je imel trgovino s športno opremo...pozimi...smučke, pajaci pancarji in take stvari. Na sejmih seveda ko je bilo fullll ljudi. Pa rekel sem jim da so ful seksi pa da če bi bil njihov tip ne bi imela časa smučati :lach: Pa tudi puloverje so kupovale...mah ne znam opisati..sem jih dobro svetoval...pač enim reveliko rito naredijo...enim pa zoža vse skupaj vizuelno...da pač kul pride na smučišče :D Meni so že tko ženske v pajacih ful seksi :oops:

Pa saj smo se smejali...edino desci so malo čudno gledali na začetku...ampak sem tudi njih ufural potem noter v pogovor in svetovanje...jih malo animiral potem so pa vsi zadovoljni odšli s polnimi vrečami seveda :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 13. Apr. 2008 14:13

^^aaa no zdej se pa razumemo :D verjamem ja da ste kr dosti prodali :wink:
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 13. Apr. 2008 14:35

*Nebo* napisal/-a:Ojla!Mene pa zanima vase mnenje o moskih,ki "posegajo" v cisto zenske zadeve?Npr.:

*v forumih za zenske se vkljucujejo v pogovor
*v trgovinah z zenskim perilom prodajalci
*v ginekoloskih ambulantah/na oddelkih bolnisnic tehniki zdravstvene nege...

Vas to moti,veseli,zabava,...?


Mene osebno to ne moti, ne veseli, niti ne zabava; jemljem za samoumevno :) .

Sice pa po tej logiki... Najbolje, da potem tudi ženske ne bi posegale v moški svet... Ampak ja, potem bi se seveda takoj začele oglašat feministične organizacije, right?
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 13. Apr. 2008 14:37

^^ja...veš da se vedno najde nekdo, ki ni zadovoljen :D
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 13. Apr. 2008 14:54

Dokler se bo en svet locevalo na moskega in zenskega bodo same tezave. Od stereotipov v stilu moski so kamen, zenske jokice, moske zanimajo avtomobili, zenske obleke ipd.

Ne vem kaj bi bilo intimnega v prodajalni s spodnjim perilom, ne vem zakaj bi bil poklic ginekologa rezerviran za zensko ali zakaj bi bili gradbeniki samo moski, forumu pa so dalec od intimnih prostorov - so skrajno javni, torej?

Ne cutim vtikovanja moskih ... To cutijo feministke in razocarane gospodinje :wink:
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 13. Apr. 2008 15:45

Kak naslou teme :roll: Intima :D

No jst ne čutm nobenega pretiranega usiljevanja moških u ženski svet..če se to sploh lahko deli :cool:
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 15:48

Damyanchyka napisal/-a:Kak naslou teme :roll: Intima :D

No jst ne čutm nobenega pretiranega usiljevanja moških u ženski svet..če se to sploh lahko deli :cool:


Seveda se lahko deli na moški in ženski svet! :D

V delavnico ima vstop samo moški...ženska lahko samo pokuka noter ko pokliče da je kosilo na mizi! :supercool:

Kar se pa moških tiče ki v ženski svet vstopajo je pa to navada še iz praveka ali pa že naravno...moški se vedno hoče vštuliti v žensko intimo...njemu je to cilj :P
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 13. Apr. 2008 15:54

Dandanes sploh ni več stroge ločnice med poklici/opravili/čemerkoli ki bi opravljale samo ženske ali samo moški. Evolucija je že tok napredvala da je u bistvu čisto vseeno kaj dela ženska ali kaj dela moški...No, pri rojevanju otrok ni dileme, ampak glede ostalega - je že vse skoraj unisex :D
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 15:57

Sweet Princess napisal/-a:Dandanes sploh ni več stroge ločnice med poklici/opravili/čemerkoli ki bi opravljale samo ženske ali samo moški. Evolucija je že tok napredvala da je u bistvu čisto vseeno kaj dela ženska ali kaj dela moški...No, pri rojevanju otrok ni dileme, ampak glede ostalega - je že vse skoraj unisex :D


ne pa ne :zunge:
Razlika je in bo bila...mora biti...dewsc naj bo desc ženska pa ženska.

Čeprav zdaj tudi desci hodijo v kozmetične salone in nosijo tangice. Ženske tudi čedalje bolj nosijo hlače...ampak kikle pa nikoli ne oblečem pa če je še ne vem kako moderna in ah in sploh :lach: Pa tudi ko grem na wc lulati se ne vsedem na školjko se ne odrečem svoji moškosti :rofl:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 13. Apr. 2008 21:22

ryu10kyu napisal/-a:

V delavnico ima vstop samo moški...ženska lahko samo pokuka noter ko pokliče da je kosilo na mizi! :supercool:

:rofl: Ne pa ni tak. Jaz tudi hablem po delavnici, pa ne zaradi tega, da bi šla narod na kosilo klicat. Pa zaradi tega tut ne da bi šla pogledat, če so menjali sliko na kolindri :D .
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 13. Apr. 2008 21:28

*Nebo* napisal/-a:Ojla!Mene pa zanima vase mnenje o moskih,ki "posegajo" v cisto zenske zadeve?Npr.:

*v forumih za zenske se vkljucujejo v pogovor
*v trgovinah z zenskim perilom prodajalci
*v ginekoloskih ambulantah/na oddelkih bolnisnic tehniki zdravstvene nege...

Vas to moti,veseli,zabava,...?


hehe :D Dobro vprasanje. Ne moti me - ravno nasprotno.

Hmmm...zobozdravnik je moski (in nikol v zivlenju ne grem vec k zenski), frizer je moski (pustila bi se strict se edino eni punci, drugim pa niti slucajno), kar se tice pa medicinskih bratov - mamin sodelavec sramezljivo laufa pred mano...ne vem zakaj? Sej mu nisn nic nardila...tam pa raje vidim ce me tretirajo medicinske sestre :lach: Dohtar pa...ka pa vem - se odlocam.
V trgovinah z zenskim perilom moski prodajalci??? Tega pa se nisem dozivela :)
I love SISLEY& RW
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Apr. 2015 17:45

Moški ginekolog mi je OK. Moški prodajalci so mi ponavad ful sexy, pri enem sem naročila ene majičke sam zato ko mi je bil všeč :) :P

Moški na forumih, hja, o njim pa nimam ravno neko wau mnenje, ne morm pomagat, zdi se mi da večina samo pride punce lovit...
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 19. Maj. 2015 15:26

Kaj nismo enakopravni? Če lahko ženska vozi avtobus,popravlja avtomobile, dela v varilnici zakaj nebi mogel biti moški ginekolog,delat v trgovini z ženskimi oblekami? Aja smo enakopravni sam, ko ženskam tako paše.. Ve bi vse, kar je pretežno moški poklic,sport whatever, mi pa ne smemo niti se registrirat na ženski forum.. :lach:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 19. Maj. 2015 17:33

Bogi, bogi, res ste najbolj ogrožena vrsta :lol:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov