moški o zobnih aparatih

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 10. Dec. 2008 16:25

^^ :D
špelamarela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a špelamarela » 15. Dec. 2008 20:01

haha
kolegica mi je danes rekla, da bom pol ko dobim aparat lahko tekmovala za miss slovenskih železnic :):):) :razz: :D
Carpe diem !!!
*_anci_*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_anci_* » 04. Jun. 2009 17:20

aparat mene took privlači na tipih! osebno je to meni res fuuul sexy..tko da ja mnenja so si različna! :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jan. 2013 12:35

Zobni aparat ni nič hudega, sestri sem rekel da se noben tip na svetu ne sekira zaradi zobnega aparata, pa še lep nasmeh bo imela potem.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 29. Jan. 2013 19:19

sama sem ga nosila nekje od 14 leta (skoraj 3 leta) in sem se vedno smejala in počutila samozavestno :D zdaj pa imam lepše zobe skoraj od vseh prijateljic, znank in znancev :D

Pri moških in ženskah, ki nosijo aparat pa mi delujejo zeeeeelo samozavestno in odločno :D (ker si ga marsikdo ne upa nosit)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 29. Jan. 2013 19:40

Jaz sem imela aparat vse skupaj okoli štiri leta. Dve leti sem imela takega, ki sem ga dajala ven, dve leti pa fiksnega. Fant je povedal že takrat, ko sem imela fiksnega, da mu deluje ful luštkano, in mi je tudi enkrat pred kratkim povedal, da ga malo pogreša. Ni, da bi mu bila bolj všeč z aparatom kot brez, ampak da mu je oboje po svoje luštkano, in da občasno malo pogreša aparat, ker ga pač že kar nekaj časa nimam. :D
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 07. Feb. 2013 9:40

Pri meni fant tudi pogreša aparat in za ozadje na mobitelu me je do pred dveh tednov imel z aparatom, čeprav ga že kar nekaj časa ne nosim.
Sem bila pa vmes samska, ko sem imela aparat in moram rečt, da toliko kot so me tipi osvajal in pristopal v klubu/na ulici, se mi prej ni dogajalo in se mi tudi zdaj ne, ko sem ga snela :)
Sem bila pa zelo samozavestna z aparatom, tako naughty litlle school girl sem se počutila :D
A goal without a plan is just a wish.
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 07. Feb. 2013 12:23

No, moj ni imel nič proti ko sem ga nosila, ampak da bi ga posebej oboževal to pa spet ne :D

Tudi sama od začetka nisem bila lih ponosna na to železje v ustih, ampak sčasoma se navadiš do te mere, da se brez obremenjevanja nasmejiš iz srca - do ušes in nazaj.

..ampak da bi bila pa ta zadeva v ustih privlačna s tem se pa res ne morem stinjat. Če je že kaj privlačno ob tem, je to zgolj rezultat, ki ga to železje lahko da :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov