Moški, ki se jim ne da ukvarjati z ženskami

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 10. Feb. 2010 22:36

Michael ti je odgovoril točno to kar se je verjetno zgodilo. Tu nima veze njegov ego ampak je dejansko zaljubljen v tebe in ne prenaša pogovora o tvojem fantu.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 10. Feb. 2010 23:48

Ja, se tudi jaz strinjam. Tipična situacija. Fantu je punca všeč, ona mu reče, bodiva prijatelja (ga noče preveč prizadeti, pa rada se pogovarja z njim), on to v obupu sprejme, ker se mu zdi to še vedno bolje, kot nič. Tipično, zelo šablonsko.

Katarinca, ta fant ni tvoj iskren prijatelj, ker je zaljubljen vate.Lahko si ti njemu prijateljica, on bo pa vedno ljubosumen na tvoje fante.

Vse dotlej, dokler ne naleti na novo žensko, v katero se bo zaljubil in mu bo všeč bolj, kot ti.
katarinca_89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a katarinca_89 » 10. Feb. 2010 23:52

hvala vam za odgovore :)
sama sicer nisem nikoli imela občutka, da bi bil zaljubljen vame, ker vem, da se tudi z drugimi puncami fajn zastopi..in sem vedno mislila, da me vidi kot eno kolegico več..res pa je, da so mi tudi kolegice večkrat rekle, da je očitno ljubosumen ( hodimo vsi na isti faks, tako da se poznajo med seboj), a jim nisem verjela.
In kako se naj sedaj obnašam do njega? Čisto ignor?
Se vsak dan vidimo v knjižnjici. :(
maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 11. Feb. 2010 2:00

mene pa nekaj drugega zanima, in sicer približno dva meseca nazaj sem naključno z nekim znancem preživela nekaj časa in ker mi je dečko blazno zanimiv, sem ga potem vabila še v kino in na pijače in enkrat se je odzval, spet drugič ne (večkrat ne), včasih je tudi sam predlagal, da bi se dobila, vendar ni nikoli določil dneva in ure. stvar je v tem, da imam fanta in me torej že omenjeni fant zanima zgolj kot prijatelj, a ne vem, kako naj še spodbujam najino druženje, saj imam občutek, da sem vsiljiva ... kaj pravite, fantje? naj ga še kam povabim, naj odneham? mu grem na živce? aja, z mojim fantom se poznata že od prej, ampak nikoli ne vpraša zanj in če slučajno kdaj fanta omenim, hitro spremeni temo.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 11. Feb. 2010 2:06

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 11. Feb. 2010 12:29

Podpis pod Horusa (ki se mu v tej temi tudi opravičujem za svoj off-topic na prejšnji strani - peace?).

Pusti ga na miru - mogoče je tip upal, da ti je všeč ali pa je pričakoval vsaj kakšno avanturico in je potem ugotovil, da nisi tak tip punce in se je distanciral od tebe z razlogom.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 26. Okt. 2010 14:56

Prebrala sem prvi post, pa nekaj vmesnih...

hehehe...tut jst poznam enega takega, ki vidi zadevo ''imeti punco'' samo kot kriz in tezave.
Druzba ljudi nas sedi in se pogovarjamo, pa on vstopi v prostor sam in ga en kolega vprasa ''a ti si pa kr sam prisu?'' (kao ''kje mas pa kaksno punco, da jo kdaj pripeljes, pa da jo spoznamo''.) In odvrne model: ''Eh...sej sm se mlad....pa pametn tut.'' (kao ''kaj mi bo bejba....z njo so itak same tezave pa problemi.'')
:D

Sicer je res, da je vse tole izpadlo bolj kot ne hec, ampak jaz vrjamem, da njemu dejansko ni do tega da bi imel punco. Pa ne zato, ker bi se rad se malo zdivjal in menjaval punce kot gate. Tudi ne zato, da je kao ne more dobit. Lahko bi mel punco, ce bi jo hotu...pa je noce, ker potem se moras prevec stvarem odrect, pa kompromise sklepat, pa ona samo tezi pa blablabla...
....in zato mu gremo tudi me punce prijateljev tako na zivce. Ker vidi samo to kako ''morejo'' njegovi prijatelji zaradi nas se odrekat zadevam pa blablabla hehehehe. Bullshit. :D

Ne pozna in ne vidi pa dobre strani zveze in partnerstva.....in vsega tega ne razumume, ker se nikdar ni imel resne zveze.

Drugace pa pravite kolk zenska kao stane moskega.
Pomoje za dopust z njo zapravi majn denarja kot ce gre s prijatelji na morje ali pa enako. Vec sigurno ne. Tisti denar ki ga pa porabi da kupi njej kako darilo ali pa jo pelje na vecerjo, bi pa druge itak zapil, ce bi bil sam (al pa s tem placal prostitutko, ce je tak lolek, da si bejbe se za ONS ne more najt....oz. mu je v tako zadovoljstvo sexat samo 1x na mesec, medtem ko bi s punco lahko vsak dan :D)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 28. Okt. 2010 16:09

katarinca_89 napisal/-a:hvala vam za odgovore :)
sama sicer nisem nikoli imela občutka, da bi bil zaljubljen vame, ker vem, da se tudi z drugimi puncami fajn zastopi..
A seksa z njimi? Ce se zastopi, to nič ne pomeni.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Louis Pitton
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 11. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Louis Pitton » 27. Nov. 2010 16:04

Men osebno se ne da dokazovati in truditi okoli žensk.Pač prime se te določen sloves oz. stereotip in se ga težje znebiš.
Pri vsaki normalni komunikaciji pol večina žensk misli da je igranje itd.
Pol ko te pa dobro spozna,ji je pa žal da ni dala možnosti,pa ostaneš dober frend ( Pol si ji pa rama za jokanje :) )
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 27. Nov. 2010 17:34

Louis Pitton napisal/-a:Pol ko te pa dobro spozna,ji je pa žal da ni dala možnosti,pa ostaneš dober frend ( Pol si ji pa rama za jokanje :) )


če ji je tok žal, bo že kaj naredila v zvezi s tem ;) (drugače je pa to še vedno samo en lame izgovor)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov