moški in uniforme

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 26. Jan. 2005 15:24

samomojca napisal/-a:OK, a mamo v SLO tudi take gasilce? Me je malo začelo piromanstvo zanimat :D

evo ti ga je naša afnica direkt s PGD Borovnica poslala ;)
tko da po šibice in gori vatra ...
-Ti-Amo-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a -Ti-Amo- » 26. Jan. 2005 15:31

Ma bistvu...so moški kr lušni ko imajo uniforme!!! Samo nekaj se moramo zavedat...vsi moški ki so slikani v uniformi so foto modeli.....tisti moški ki pa resnično nosijo uniforme pa se redko kdaj slikajo,saj nimajo časa....so dovolj zamorjeni s svojim delom....tak da punce ne gledat sanjski svet uniform in sexi moških....gledajmo malo tudi realen svet,delavnih moških ki so okrog nas...in potem se komaj lahko vprašamo,so nam zares všeč moški v uniformi? :?:
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 26. Jan. 2005 15:35

-Ti-Amo- napisal/-a:...vsi moški ki so slikani v uniformi so foto modeli.....


:eek:

A res?????
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 26. Jan. 2005 15:48

-Ti-Amo- napisal/-a:Ma bistvu...so moški kr lušni ko imajo uniforme!!! Samo nekaj se moramo zavedat...vsi moški ki so slikani v uniformi so foto modeli.....tisti moški ki pa resnično nosijo uniforme pa se redko kdaj slikajo,saj nimajo časa....so dovolj zamorjeni s svojim delom....tak da punce ne gledat sanjski svet uniform in sexi moških....gledajmo malo tudi realen svet,delavnih moških ki so okrog nas...in potem se komaj lahko vprašamo,so nam zares všeč moški v uniformi? :?:


samo

evo taprava 2 gasilca ... en mlad in sexi, drug je v letih sam zdej on ni pomemben ... pomembno je to, da je veliko lepih gasilcev, polcajev, vojakov in jih ni treba ravno naoljit itd.
zakaj pa tebe mot, če si mi slikce gor limamo ... naša stvar naše veselje ... če ti ne sede, ne glej :x
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 26. Jan. 2005 19:27

OOoo piki ... hvala da si enga samo zame prlimala ... zdej celo noč ne bom mogla spat, k bom samo na njega misnla ... :wink: :D
luppčkkkaaa ...
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
tajda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tajda » 26. Jan. 2005 19:43

K je moj maček na kozolcu ostal in ga nisem mogla dol spravt sem klicala gasilce :D ampak niti približno taki niso prišli.
Ni pa greh še enkrat probat pravjo. :wink:
Flezes
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 22. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Flezes » 26. Jan. 2005 20:43

Ma men so te uniforme cist mem... Nikoli ne bi mogla bit z policajem - da me ustavi, jaz pa "placam" s seksom. :D , ker bi imela v glavi, da je itak neumen ( saj je policaj )...

Gasilec - hmmm, ma ne...

Men uniforme niso vsec. Razen sportni dresi - haha :razz:
Uporabniški avatar
spelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Medulin-Lj-Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a spelca » 26. Jan. 2005 22:47

Jaz sem tud mahnjena na vojaške uniforme. :D
Ne vem kaj je na njih samo me tok privlačijo. :flamingdev:
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 27. Jan. 2005 0:37

Ah jaz tud padam na uniforme priznam :oops: in NI me sram :lol: zato pa imam eno kar doma.
:love: Še posebej so mi všeč policijske in komentar o modelih na slikah. Poznam kar nekaj policajev in veliko jih je tudi v resnici seksi. Ker pa so tud uniformiranci samo ljudje je normalno, da taki niso vsi, ki nosijo uniforme.
pa pa
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 27. Jan. 2005 11:50

Škoda, ker nimam slikce od mojega sexy vojaka. No tukaj pa slikca od mojega najljubšega vojaka #2 :D

Slika

#3
Slika

#4
Slika


Pa še ena za učke napast :)

Slika

Priznam, vojaki so moja šibka točka. :oops:
Flezes
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 22. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Flezes » 27. Jan. 2005 11:57

Ce samo pomislim kje vse se vojaki vlacijo in kaj vse pofukajo " vse kar leze in gre ", mi je slabo ob misli, da bi se mene..

Revcki so "zaprti" in pod kontrolo in sigurno se jim odfuka, ko pridejo malo ven in se ne branijo nikogar - tudi ce imajo doma punco. BLJAK
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 27. Jan. 2005 12:22

Moj me včasih pregovori, da oblečem njegovo uniformo in takrat se tud njemu dvigne pritisk pa še kaj drugega. ;)
Nataly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 5. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Nataly » 27. Jan. 2005 18:33

vedno so me privlačili moški v uniformah - predvsem vojaških; neki je na njih seksapilnega.

zdaj ko se moj vojak sleče uniformo :evil: ... vem zakaj!
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 27. Jan. 2005 18:39

Ne vem kako mi je to lahko iz glave ušlo :nixweiss:

Sicer ne vem kako glih ne padam na uniforme, ampak se spomnim enkrat, ko je bil letalski miting, pa je blo tam eno ameriško vojaško letalo in je bil en pilot, črnec....uau, ko so se mi oči na njega zaleple, kar nisem mogla stran. Uf, je bil hud v tisti uniformi :twisted:
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 28. Jan. 2005 9:03

za ocke past in sanjarit so vredu...za imet pa ne hvala. Se mi zdi, da so bolj ali manj pofuklji.....
Imam to nekak ves cas pred ocmi...ko vidim takega tipa, ki zaziga...imela priliko it z enim enkrat, pa nisem. Mi ni, ker me mori misel, koliko so jih ze na tak nacin polozili... jaz pa nocem bit ena od mnogih.... So pa za gledat, ja... Ampak modeli, tile resnicni so bolj bogi....Moras res met sreco, da vidis lep kos mesa v uniformi....Dobra ritka se se najde, ampak celota....khm...na internetu...hihi

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov