moški in uniforme

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Feb. 2012 14:03

valda, kaj si pa mislu? :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Nov. 2013 18:12

Sam nosim uniformo.

Ne govorim kje delam, niti ne hodim izven službe v uniformi...ker mi ni prijetno, ker ne maram biti v pozornosti...ker te vsak pogleda ali hoče ali noče.

Ne bi rekel da ženske privlači uniforma, bolj ideja o nekemu moškemu ki je v njej...kako se pa to izkaže pa ne vem.

Sam sem bil zadnjič zunaj s kolegi, in se pogovarjam z nekim dekletom tam in pride do tega da me vpraša kaj delam, in pač rečem da sem vojak...in reče "o, jaz sem bila pa že z vojakom" in potem reče "uuu ja, je bil tok hot v uniformi".

Polkrog na levo, pa s pohodnim korakom naprej...resno. če izvem da je baba srala z decom zaradi uniforme in je to vse kar rabi da se ji dvigne procent vlažnost, je to game over.

Moj pogled na uniformo je tak, organizacije ki nosijo uniforme bazirajo na egu, ti si močan, ti si pravi dec...in potem se dvigne nezdrava samozavest, in potem poslušaš da sem bil s to in to..doma pa punca.
Če se gremo neko čast in neko zvestobo to deluje na vseh področjih, mar ne.

Ko jaz nataknem uniformo, sem v njej še vedno isti človek kot sem bil preden sem jo nataknil, samo da bom sprejel odgovornost ki pride z njo...zaradi uniforme se nisem nikoli nič spremenil.

Tako da iščite moškega pod uniformo, ne pa moškega v uniformi. ;)

Je pa res, da je tanova uniforma s tastaro prav lepša.

http://www.slovenskavojska.si/uploads/p ... iforma.jpg
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 29. Nov. 2013 18:27

Obe tle sta men smešni..

Men so recimo edin hude uniforme za moške recimo pilotske al pa kapitanske, za ženske skor katerekol.

Je pa zanimivo, da imamo tudi moški precej podobno mišljenje glede žensk v uniformah; policajke, pilotke, zdravnice, uff :twisted:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Nov. 2013 18:43

Aja še to sem pozabil napisati.

Kvečjemu se drugače do tebe obnašajo moški, vsi se počutijo ogrožene, mi naštevajo s kakim športom se ukvarjajo, kakšni so njihovi drugi dosežki, zakaj ni mogel iti na služenje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 29. Nov. 2013 18:51

Ti, dec, a orožje potem tudi nosiš okoli al moraš to puščat v službi? Kolikor mi je enkrat govoril kolega lahko policaji pištolo nosijo s sabo domov?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Nov. 2013 18:53

Ne orožja se ne nosi domov, saj ne vem zakaj bi nosil domov avtomatsko orožje :) .

Kolikor vem ga imajo lahko policaji doma, tudi nekateri iz drugih varnostnih služb.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 30. Nov. 2013 20:56

Jaz imam pa en tak mogoče komu čuden fetiš, ampak zelo me privlačijo gumbi na uniformah, sploh tisti zlati :D seveda, če je tut dec dober, brez tega itak ne gre...
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 01. Dec. 2013 9:15

Edina "uniforma", ki vpliva name, so bele laboratorijske halje (labortorijske lepoprosim ne zdravniške!) in pa rdeče reševalske uniforme. Vojaške, policijske, gasilske :D - no go.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Dec. 2013 18:58

mene pa čist nič ne ganejo uniforme :P vsaj zdajle se ne spomnim da bi mi bila kkšna všeč.. recimo uniforma medicinske sestre me bolj odbije kot privlači, kakšne uradniške (tajnica) pa sploh, turn off..
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Dec. 2013 19:11

Joj, tudi jaz si ne predstavljam, kako bi koga privlačile zdravniške halje in uniforme.
Mimogrede, tajnice nimajo uniform. Tako da če misliš tisto uniformo, ki jo vidiš za pusta, ne vem o čem govoriš.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Dec. 2013 19:28

ne ravno uniformo, opravo sem mislil ;) sam se mi zdi da tudi spada v to temo.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Dolly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Dolly » 08. Dec. 2013 15:47

To je zato, ker se 90% žensk v poslovnem svetu (s tajnicami in uradnicami vred) ne zna oblečt in mislijo, da je biti poslovno-elegantno oblečen druga beseda za dolgočasnost. Se da za ne preveč denarja oblečt celo modno, a hkrati še vedno primerno za takšno delo.

Drugače pa ne vem zakaj nekatere tako zelo privlačijo takšne in drugačne uniforme. Mene recimo policijske kvečjemu odbijajo :lach: , večinoma zaradi določenih policajev, katerim uniforma da nove razsežnosti samozavesti ali bolje rečeno vpliva, drugače pa so navadni loleki. Če je pa tip dober, mi bo tudi oz. predvsem brez uniforme, pa če bo pred mano v razvlečeni trenirki. :wink:
Don`t lower your standards for anyone or anything. Self respect is everything.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Dec. 2013 21:07

Nihče ne zanika, da je dober tip dober tudi v trenirki. Ampak, z dodatkom recimo v tem primeru uniforme je pa še toliko bolj dober :P (seveda pa tu jaz v veliki meri črtam več kot 3/4 uniformiranih tipov, ki jih uniforma ne polepša).
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Dec. 2013 11:32

Mene v uniformi kvečjemu odbije. :D Ne vem zakaj, a me večina uniform ne pritegne. Včasih sem rada pogledala za (že tako) privlačnimi policaji, danes pa več niti ne trznem, ko vidim kakega. :lach: Mogoče me je takrat to privlačilo zaradi tega, ker je moj prvi bivši bil policaj.
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 12. Apr. 2015 22:36

Mene tudi uniforme sploh ne privlacijo. Ni mi usec misel da se moras cim bolj zlit z okolico in ji dat vedet jaz sem pa to pa to.

Me bolj privlacijo tipi, ki zgledajo mal bolj edinstveno :roll:

Sem pa tudi mnenja da je veliko poklicev, kjer so uniforme popolnoma nepomembne (fast food, lokali...) res je zoprno ko delas 6 do 7 dni na teden dajo ti pa 2 al 3 majce po moznosti so bele ali pa zelo svetle ki jih lahko nosis in to je to in pol se mors zajebavat s tem da jih redno peres, ker cene zna bit kr smotan :evil:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]