Moški in tangice

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Okt. 2010 12:14

Ali pa zato, ker je vedno več predebelih in imajo "manboobs" oz. "moobs". :lach:
funky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 26. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a funky » 24. Okt. 2010 15:48

Hja, vglavnem veliki večini so tangice mim na tipih. Zanimiv, da je mnenje tko enotno.:) :?: :?:

Punce, zakaj pa se vam boksarce zdijo tolk bl seksi?
Uporabniški avatar
Br00tal
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Br00tal » 24. Okt. 2010 15:51

Tangice na tipih.. Meni osebno fujfujfuj, naj ostane to kar pri nas ;)

Boksarce so sexy :D Ne vem, preprosto so mi všeč. Poudarijo ritko (o njami njami ^^), in so veliko bolj .. hm .. moške. Resnično sovražim tudi gate :D Ne vem, boksarce na tipih delujejo edino najboljše in moško. ;)
Dogs never bite me. Just humans.
sissy84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 25. 10. 2010
Kraj: Murska Sobota

Neprebrana objavaNapisal/-a sissy84 » 25. Okt. 2010 19:31

Tangice na a nikakor :!:
Boksarce so za moje pojme edina prava izbira :)
...what doesn´t kill you makes you stronger...
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 26. Okt. 2010 10:39

Pa se to boksarce ne smejo bit rake:

Slika

k mu vse okol strli, ampak morjo bit lepo oprijete!!!

Slika

:D
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 27. Okt. 2010 17:13

^^ Se strinjam. :)
Oprijeto ja, do izraza pride še posebej, če je telo čvrsto-to je tisto pravo :twisted:


Kar se pa tangic tiče-no no, vse ima svoje meje. Moški v moji postelji pa "njegova" uporaba tangic (bljek!), pač ne gre skupaj... :flop: (pa lahko ima nevem kak čvrsto zadnjico :lach: )
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 27. Okt. 2010 20:21

moške tangice so zakon :D
sam morajo bit tigraste in to z bleščicami

in če temu dodaš outfit, kot ga imajo dečki v tem videu... no, potem ti itak nikoli ne more bit dolgčas ob takem tipu :D

http://www.youtube.com/watch?v=9dwxYSsS8Js


:D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 30. Okt. 2010 9:21

tut men so tangice na moške fuj fuj fuj.
Iskreno, ne predstvaljam si ne svojega moškega, ne druge moške v njih, to mi je ogabno...
Bokserce so zato, povdarijo lepo rito :twisted:
Čipendensi so mi pa kr nekaj, ne bi jih šla gledat, sploh pa krik in jok tistih žensk tam mi je smešen. Kaj nikoli v lajfu niso vidle na pol nagega deca?
Ne vem no :D
funky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 26. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a funky » 30. Okt. 2010 9:58

Lahk bi pol tut ve nosile več oprijete boksarce, da vam poudari ritko. To bi blo nam tipom zlo všeč.:) mnja, sam verejtno ženske ne noste tangic tko rade zato, kr je tipom to všeč.:) To je žal bl postranskega pomena.:(

Glede tistih striperjev se strinjam, da je vse skupej vse prenapihnjeno in tu tiste babnice tam so čist preveč umetno histerične.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 30. Okt. 2010 11:09

jah, odvisno od ženske, povej tvoji kaj ti je všeč, verjetno bo upoštevala.
Mene je tip v tangicah videl menda sam 1X do zdej, oblečem jih za posebno priložnost, ko se čez obleko vidijo robovi navadnih gat in so zato moteče. Da bi jih vsak dan nosila, mi na misel ne pride, saj ni ne higiensko, ne udobno.
Nasprotnice tnagic pa obožujemo bokserce, tko da tukaj tipi pridete na svoj račun.
Uporabniški avatar
foxy.lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy.lady » 18. Nov. 2010 12:45

bah, brezveze :) fantje ste najbolj seksi brez njih :D
Tikica82
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 17. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tikica82 » 18. Nov. 2010 14:59

Pozdravček,

sem nova tukaj in sem malo prečekirala tole temo na hitro... da dam še svoje mnenje, moški in tangice meni osebno nekako ne gredo skupaj,... Če pa komu paše, pa še to ne pomeni, da je gej... Zakaj? Isto gre za oprijete majice... Ne vem no od kod ti stereotipi, ki bi že zdavnaj morali biti pozabljeni, kajti nikakor nekaj ne velja samo za določeno vrsto ljudi..
Tudi mojemu fantu sem kupila torbo, moško usnjeno in jo z veseljem nosi, in niti enkrat ni omenil niti za trenutek, da je ne bo nosil ali kaj podobnega. Zdi se mu zelo praktična, da ne rabi iz službe nosit papirjev in vsega v vrečki ali čem podobnem. Niti njegovi kolegi, prijatelji, najini znanci nikoli niso omenili, češ da to pa ni za moške, ali kaj podobnega.... Vsi se moramo soočiti in se sprijazniti s tem, da ni več točno določenih stereotipov (oprijeta majica ali tangice = gej; punca, ki da na sebe malo večjo mikico in široke kavbojke=lezbijka - mogoče je pa samo zaprisežena skejterka...) v glavnem tega ni več in s tem se je potrebno sprijazniti...
funky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 26. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a funky » 21. Nov. 2010 14:59

Ja, jst tut mislm, da se preveč ukvarjamo s predsodki in s tem, kaj si drugi mislijo in premalo s tem, kaj je nam res vešč, kaj si zares želimo. Sam je pa včasih treba bit kr zgrajen, da človek ne podleže uveljavljenim normam... . :D
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 21. Nov. 2010 15:05

funky napisal/-a:Lahk bi pol tut ve nosile več oprijete boksarce, da vam poudari ritko. To bi blo nam tipom zlo všeč.:) mnja, sam verejtno ženske ne noste tangic tko rade zato, kr je tipom to všeč.:) To je žal bl postranskega pomena.:(

Glede tistih striperjev se strinjam, da je vse skupej vse prenapihnjeno in tu tiste babnice tam so čist preveč umetno histerične.


jaz tangice nosim, ker se v njih počutim sexi. ne zaradi tipa ampak zame. čeprov zadnje čase sem jih zamenjala za brazilke in lepe hotke, ker mi res naredijo lepo ritko, tako kot si napisal. uglavnme jz se oblačim tako, da sem sama sebi všeč.

glede moških tangic pa... meni niso všeč. lepe so mi kakšne oprijete boksarke, al pa nič, seveda :cool:
Our passion is our strength <3
funky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 26. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a funky » 21. Nov. 2010 16:08

Dita,

saj na to sm tut jst hotu nekak namignt s tistim postom. Da ste ženske dost bl samozavestne pri oblačenju in se velik manj ozirate na ostale, in dost bl na to, kako se same počutite v nekih cotah.:)

Mnja, sej tangice sem jst tut najprej obleku bl zarad heca. Punca mi jih je kupla, evo pa mal za foro. Sam sedaj se mi pa zdi seksi feeling jih nost. Ni važn, kaj si drugi mislijo. No moji punci je ql btw.:)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov