Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 25. Jun. 2009 19:26

pa sej lacoste torbice niso lih poceni :roll: če se meni recimo zdi neka stvar "gejevska", se mi bo zdela taka ne glede na znamko al na denar..
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 25. Jun. 2009 20:27

Spet mau oftopik, pa ajde ...
[vanessa] napisal/-a:js se vedno sprašujem, ko grem zvečer vn, zakaj zaboga ženske vlačijo s sabo največje možne torbe..

Jz sem en tak primer, k ne zna z malo torbo nikamor. Vedno vedno rabim met vsaj še vodo zraven not v torbi. Plus, če maš večjo torbo, daš pulover lepo v torbo in ne rabiš garderobe plačvat. :P (ampak pol to odločitev preklinjaš, k se vsi odločjo, da eej, ti maš pa itak še za njihov pulover dost placa. mrš!)
/OT

Nazaj k moškim .. Jochie, če je lepa Vuitton torba, itak! ;) Če je pa taka grda, čudna mala, kukr od Ronalda, ji pa tut to, da gor Vuitton piše, čist nič ne pomaga (je še huj k Lacoste)! :D

Drgač pa men lepo zgledajo tut take mau mn "moške" torbe, une ta večje, k so za v roki nosit:
Slika
Neki tazga. Sam more bit tipo tko upedenan, da mu paše. (temu na fotki niti ne tok) Enmu metro dečku, ceumu stylish, zrihtanmu pa zglancanmu bi šla lepo zraven. In bi men čist hudo zgledal. Sam ni pa to nek stil, ki ga preferiram, sm prej na mau bl alter variantice mahnjena. Pr enmu takmu uiber zrihtanmu bi se pomoje počutila čist underdressed. :D
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Jun. 2009 20:31

Men pa zna torba za čez ramo noro dobr zgledat na tipu (bom prilepila fotko, če najdem kakšno). Sam moj pa ni šans da bi jo dal nase- žal
:D Podobna kot jullia_ prilepila prej.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
MsN

Neprebrana objavaNapisal/-a MsN » 25. Jun. 2009 20:37

Dan v Gossip girl je povsem sprejemljiv s torbo, v kateri hrani pripomočke za šolo in svoje pisanje kratkih zgodb :D

Tukaj: http://www.gossipgirlinsider.com/images ... 76x464.jpg

In tukaj: http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs ... -Dan_l.jpg
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 25. Jun. 2009 21:31

Se absolutno ne strinjam, Dan je grd, s torbo je pa absolutno ogaben :D
MsN

Neprebrana objavaNapisal/-a MsN » 25. Jun. 2009 21:38

sončk napisal/-a:Se absolutno ne strinjam, Dan je grd, s torbo je pa absolutno ogaben :D


Eh :D Meni je lep ... in vidim samo seksi razmak med zobki, torba je pač za v to temo :lol:
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 25. Jun. 2009 22:05

Meni so take torbe tkooo hude :D ... En moj sošolc ima res najbolši stil; Pride na faks s tako mal večjo torbo za čez rame- podobno k na oni fotki zgoraj, rjavo čepico, zmajanim beciklom z nizko štango, karirasto jakno in odl school ray ban sončnimi očali... Pa še tako mal dalšo frizurco ma.. Meni je tak stil res hud, sam mora pristajat pač določeni osebi.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Jun. 2009 19:18

Nikakor ne.

Če že mora, nej si omisl kšno hjuđ športno varjanto za počez, drgač pa se mi zdi, da so se moški evolucijsko prlagodil, tko da se da dons čist fajn use u žepe pospraut, ne da bi mel na riti en velk tur, da bi jim naokol bingljale ketne itd.

Če rab pa za na kofe sabo trogat še štir labele (vanilija, kokos, banana in jagoda), troje robčke (ene vlažilne, ene navadne in ene odišauljene), dve kremci za roke (ena dneuna, druga večerna), pribor za šivanje (nič nas ne sme presenetiti) in mini set za prvo pomoč (je pač občutljive sorte), pol pač verjamem, da nuca pedrtošl. Ampak tacga dečka jst ne bi.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 27. Jun. 2009 19:54

aloha...moški (beri: jaz) s seboj vedno vlači naslednje zadeve: denarnica, ključi od doma in od pisarne (skupaj 4 na obesku), labello, airwaves modri bomboni, ključi od avta, mobitel in cigareti+vžigalnik. to je to...

sicer imam navado, da imam denarnico v levem sprednjem žepu hlač, labello, bombone, vžigalnik ter oboje ključe pa v desnem žepu hlač...

potem pa žepov zmanjka....

tako da torbica je vsaj poleti kar potrebna... :)
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 28. Jun. 2009 8:46

Jz si ne predstavljam mojega s tako torbo :D Niti ga ne bi hotela videt...
On pospravi vse po žepih, denar ima tako in tako v žepu brez denarnice. Če pa še kej ostane, mu jz spravim v svojo tobico.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 28. Jun. 2009 11:48

pepelčica napisal/-a:Jz si ne predstavljam mojega s tako torbo :D Niti ga ne bi hotela videt...
On pospravi vse po žepih, denar ima tako in tako v žepu brez denarnice. Če pa še kej ostane, mu jz spravim v svojo tobico.


se podpišem... :D
Uporabniški avatar
¤Tigrica¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 22. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Tigrica¤ » 28. Jun. 2009 16:33

kinna napisal/-a:
pepelčica napisal/-a:Jz si ne predstavljam mojega s tako torbo :D Niti ga ne bi hotela videt...
On pospravi vse po žepih, denar ima tako in tako v žepu brez denarnice. Če pa še kej ostane, mu jz spravim v svojo tobico.


se podpišem... :D



Tudi jaz se tule podpišem.. Ker tip s "bilokakšno" torbico deluje p.... (da se lepše izrazim; gejevsko).... Pa je lahka nevem kako simpatičen in waw, a ko vidim tisto torbice, si mislim svoje...
Moj je ful proti temu :gut: (hvalabogu!), tako da s tem nimam problemov.... :D Vseen rajsi js nosim eno mal vecjo torbico, mu odstopim kaksen predal, kot pa da njega vidim s tem... :roll: ne hvala moški naj bo le moški... :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Jun. 2009 16:36

Večjo, čim manj vpadljivo, temnih barv torbo s trakom čez trup pa je :top: :ja:
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 28. Jun. 2009 16:39

Kar se mene tiče, ima žepe in naj jih uporablja. Hudiča, če meni uspe sempatja kdaj okoli pohajat brez torbice, nej pa še dečko. Kaj pa je problem, ključe s klipsno zatakneš na hlače, denarnica (če sploh obstaja) v zadnji žep, mobitel v desnega... kaj potem še ostane? Aja, mp3player, ki je itak preferirano na klipsno. Voila!
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Jun. 2009 16:45

Ooo, jz pa če kej sovražim je pa ta "klipsna". :D Pušča za sabo zvoke, k da ma prvezanih 10piksn na vrvici pa jih vleče okol. :D
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron