Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 23. Jul. 2009 13:16

Shmeky, kašne modne scene, kaj bom vidla? Klik - glavne smernice moških fashion trendov za pomlad/poletje 09. Sicer mi pol stvari ni všeč :/, ampak tut ne vidm nobenih trenirk in malih torbic, lanac so jim pa tut pozabl okol vratu namontirat. A si kšno drugo modo mislu? Armanija mogoče? Če ti na majci piše Armani, še ne pomen da je on ta isti običn T-shirt letos po pistah sprehaju, ga predstavu kot neko smernico za to sezono in da je stvar na "modni sceni" moderna in trendy.

Drgač je men glede oblačenja čist vseen, kako se drugi oblačijo, nej se kukr jim paše, mi pa valda kake zadeve niso všeč. Če teb paše met lacoste torbico, jo mej, men pač ni všeč. Neki časa nazaj so se ful pumice nosile, in ker so mi ble kot superge takrat luštne, sem jih nosila ne glede na to, kera populacija jih je mela večinsko na sebi in kljub temu, da me je bivši zarad njih zajebavu, da sm čefurka. Pač jebiga, še vseen so ble udobne in so zgledale čist kul.

Če grem pa v offtopic glede predsodkov - ena zlo dobra prjatlca je Srbkinja, od malega smo mel za sosede družino iz Bosne in sem se s tamalima igrala čist isto/nism nanju gledala čist nč drgač kot pa na sosedouga Slovenčka. Na splošno mi je vseen iz kje nekdo izvira, dokler se človek zna obnašat. ;) Raznih ljudi, k jim je normalno ob 7h zjutri na avtobusu musko nabijat, k da so edini gor (sej če nimajo za slušalke, jim lah svoje odstopim, pa nej uživajo v muski), najedajo in sikajo na busih ljudem, ki bi se sam radi normaln v miru do službe prpelal, ki jim je kraja najbl normalna zadeva, ker je svet pač "zajeban", ki bi iz najdene denarnice pobral ves dnar, ker njim tut noben ni telefona nazaj prnesu, in ki vlečejo dnar od zavarovalnic z načrtnimi nesrečami z avtomobili ... v tem primeru mi je pa vseen a je to en mali Slovenc k se dela zajebanga al pa Srb al pa magar Nemec (čeprou tazga pr nas še nisem zasledila), do takih bom pa vedno mela predsodke in takih ne spoštujem niti mal.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 23. Jul. 2009 13:17

...
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 23. Jul. 2009 13:20

miikena napisal/-a:Shmeky, kašne modne scene, kaj bom vidla? Klik - glavne smernice moških fashion trendov za pomlad/poletje 09. Sicer mi pol stvari ni všeč :/, ampak tut ne vidm nobenih trenirk in malih torbic, lanac so jim pa tut pozabl okol vratu namontirat. A si kšno drugo modo mislu? Armanija mogoče? Če ti na majci piše Armani, še ne pomen da je on ta isti običn T-shirt letos po pistah sprehaju, ga predstavu kot neko smernico za to sezono in da je stvar na "modni sceni" moderna in trendy.

Drgač je men glede oblačenja čist vseen, kako se drugi oblačijo, nej se kukr jim paše, mi pa valda kake zadeve niso všeč. Če teb paše met lacoste torbico, jo mej, men pač ni všeč. Neki časa nazaj so se ful pumice nosile, in ker so mi ble kot superge takrat luštne, sem jih nosila ne glede na to, kera populacija jih je mela večinsko na sebi in kljub temu, da me je bivši zarad njih zajebavu, da sm čefurka. Pač jebiga, še vseen so ble udobne in so zgledale čist kul.

Če grem pa v offtopic glede predsodkov - ena zlo dobra prjatlca je Srbkinja, od malega smo mel za sosede družino iz Bosne in sem se s tamalima igrala čist isto/nism nanju gledala čist nč drgač kot pa na sosedouga Slovenčka. Na splošno mi je vseen iz kje nekdo izvira, dokler se človek zna obnašat. ;) Raznih ljudi, k jim je normalno ob 7h zjutri na avtobusu musko nabijat, k da so edini gor (sej če nimajo za slušalke, jim lah svoje odstopim, pa nej uživajo v muski), najedajo in sikajo na busih ljudem, ki bi se sam radi normaln v miru do službe prpelal, ki jim je kraja najbl normalna zadeva, ker je svet pač "zajeban", ki bi iz najdene denarnice pobral ves dnar, ker njim tut noben ni telefona nazaj prnesu, in ki vlečejo dnar od zavarovalnic z načrtnimi nesrečami z avtomobili ... v tem primeru mi je pa vseen a je to en mali Slovenc k se dela zajebanga al pa Srb al pa magar Nemec (čeprou tazga pr nas še nisem zasledila), do takih bom pa vedno mela predsodke in takih ne spoštujem niti mal.


no lepo da si prsla do bistvva tega kar si vecina misli da smo juznjaki za use krivi... kar pa vidim da si ti tega nemisls edin ce zj tvoje besede govorije drugace kot tvoje misli
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 23. Jul. 2009 14:13

Shmeky, malo narobe si interpretiraš zadeve. Za sebe lahko rečem, da nimam popolnoma nič proti popolnoma nikomur. Imam pa dostikrat kaj proti obnašanju in mišljenju ljudi, žal.
Beseda južnjaki je nepravična do večine, ampak sem s tem ciljala na posebno, določeno skupino ljudi, ki so pač "iz nekje tam doli" in katerih najbolj razpoznavna značilnost je, recimo temu, neumno obnašanje. Sem pričakovala, da bo to razumljivo.
Torej, nobene potrebe po jemanju tega osebno, razen če si se pač našel v tej skupini. Še enkrat, problem ni "od kje si", ampak "kakšna oseba si".

Konec OT.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 23. Jul. 2009 14:48

prinzessin napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Meni pa ni jasno, kako se vam nekaterim zdi za tipa bolj sprejemljivo in "moško", da mu ve prenašate okrog kramo v svoji torbici (kot da bi bil otrok, ki ima pri mami v torbi stekleničko, robčke in igračke), kot pa da bi sam prenašal stvari okrog na bilokakšen način, magari v nakupovalnem vozičku.
Poleg tega pa ne vem, kako je to izvedljivo, kadar gre tip eventualno nekam sam, brez vas.


točno to!


se popolnoma strinjam tudi jaz, čeprav ravno to počnem včasih tudi sama! in nimam pojma kako ga naj odvadim.. sem že velikokrat rekla, da njegovih stvari enostavno nebom mela pri sebi in konec pa se je pol vse skupaj končalo z njegovim kuhanjem mule in mojim prenašanjem le tega. najrajši bi mu kupila torbico ali pa nekaj.. pa naj zgleda kot kmet!
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 03. Apr. 2010 17:07

Meni je všeč, če nosti kavbojke, ne neke široke preveč, pa kakšno srajčko zraven ali pa polo majco.

Grozno so mi bulerji pa kakšne vojaške hlače...pa bela bunda
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 08. Maj. 2011 13:00

točno take teme še nisem nikjer zasledila, če pa je, se opravičujem...

zanima me (v slikah), kakšen moški stil oblačenja vam je všeč?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 08. Maj. 2011 13:21

Bistvene so cunje, ne zvezdniki(samo pač za te sem se spomnila, da se dobro oblačijo):
Slika
Slika
Slika <-- Tle ma sicer mal prenizko hlače. :/
Slika
Mah..vglavnem - srajce, srednje oprijete hlače- ali surf hlače, kšni šali, pozimi kak dobr elegentn črn plašč.. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 08. Maj. 2011 14:01

Meni je ful všeč tak mal bolj grungerski stil oblačenja...all starke, bolj ozke kavbojke, srajca, kaka rutka kje, ray ban (obvezno klasični model)...
Mislim, da ne rabim slikce lepit, kr je vsem jasno, za kaj se gre :p

Vsem lepo izoblikovanim dečkom pa itak najbolj paše bit zgoraj brez, kr mehka postanem, če kak dober preblizu pride... :oops:

matr, a je že pomlad???
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 08. Maj. 2011 14:21

Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Maj. 2011 14:45

Kej v takem stilu:
Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 08. Maj. 2011 15:35

Men je še najbolj seksi, če ma rokave od srajce zavihane do komolcev.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 08. Maj. 2011 15:39

*mala* odličen izbor. Moj stil :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 08. Maj. 2011 17:26

Zanimivo kolkim so srajce na tipu hude :D Men pa sploh ne potegne..še posebej če ima majco čez ... :)
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 08. Maj. 2011 17:34

Meni pulover čez srajco deluje tak očetovsko...to moj foter nosi, ne vem, nekak mi ni to preveč všeč. Vsaj sexy mi vsekakor ni, no, niti privlačno :D

Mi je bolj všeč kak malo bolj teliran kroj t-shirta pod odpeto srajco :P
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov