Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 01. Feb. 2010 22:58

Šit keri problemi....tip hodi doma u trenirki in stari majci...fak... :roll:

Jst pa prav komi čakam zdejle tole pomlad, da se bom nekega dne oblekel tuto, obul gumijaste škornje, vzel vile, pa šel nakladat gnoj za na ""vrtiček""...uuuuu.....prvinski stik z naravo all the way :cool: ... :lol: :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 02. Feb. 2010 9:55

O majkemi, barvna usklajenost? :? Seriously? Mah za doma (ko sva pri njemu recimo) mi je popolnoma vseeno kaj ima oblečeno (tudi če nima nič :D), za ven pa ima itak vedno casual stil, včasih malo eleganten (ampak res malo) zaradi službe, drugače pa me tudi malo ne moti, če je doma v razvlečeni majici in trenirki. :wink: Meni je ravno v tem najbolj hot... :oops:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 02. Feb. 2010 11:28

Jaz imam veliko oblek in elegantnih zadev, ampak jih ne nosim tako pogosto. In pol sem se enkrat oblekla v eno od teh zadev, da greva s fantom na večerjo, on pa pride k meni oblečen v najljubše (sprane) hlače in športno jopico. Jah, sem imela kavbojke na koncu.
Torej ja, razumem pare, ki nimajo podobnega stila oblačenja in imajo včasih "težave" zaradi tega. :)
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
black_ariella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 29. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a black_ariella » 02. Feb. 2010 12:38

hmmm, zakaj pa fant ne bi smel prit k meni v trenirki za doma pa v navadni majici? saj pa mam rada njega in ne njegovih oblačil! :roll: tud jaz sem doma v starih trenitkah pa v razvlečenih majicah (v čistih seveda :D ). ne predstavljam si, da bi doma hodla po hiši v čist novih trenirkah al pa v kiklci al pa v novih kavbojkah... saj pa ne moreš doma pomagat (čistit po hiši, kuhat, poleti kosit travo...) v novih oblačilih... ali pač? :? ne vem no... ne predstavljam si, da bi doma delala v istih kavbojkah, kot bi jih mela pol oblečene za vikend ko gremo ven... :?
...se sploh ne čudim kam gre ta svet, ko pa vsak drugi že rzamišlja tak površinsko...
sprejmi drugega takega kot je... in bodi vesela, da pride k tebi tak domač - bi ti lahko bilo vsaj jasno, da želi biti ob tebi to kar je - brez pretvarjanja ...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Feb. 2010 12:40

ok, to pa res ni nič posebnega. Itak, da boš mel za doma oblečeno nekaj starega pa ponošenega, ko ti ni žal, da ne boš strgal al pa umazal... joj, s čem se eni obremenjujete.. :roll:
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 02. Feb. 2010 15:44

Mogoče mu je bed it v shoping:D ... reci mu , da gre stbao v shoping polpa rečeš greva še kj za tebe pogledat pa mu izberes miljon cunj :D :D hiiii
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 02. Feb. 2010 15:59

Shmeky napisal/-a:Mogoče mu je bed it v shoping:D ... reci mu , da gre stbao v shoping polpa rečeš greva še kj za tebe pogledat pa mu izberes miljon cunj :D :D hiiii


Slika
A goal without a plan is just a wish.
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 02. Feb. 2010 16:03

resno :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 02. Feb. 2010 16:56

Če ga boš ovirala pri tem, se fant pr teb ne bo poutil udobno in v redu.. Tako da raje malo popusti..
Mislm halo, sej jst doma tud nosm raztegnene majčke pa jopce. Big deal, če bo lih moj takrt pršu se lih zarad tega ne bom šla preoblačla zarad njega.
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 02. Feb. 2010 17:36

Predstavljaj si, da bi bil tvoj tip skos spedenan v nulo, še doma bi skakal naokrog v elegantnih hlačah in srajci, ti pa bi imela oblečeno neko navadno majčko in trenirko in bi ti rekel, da se malo uredi. :? Ne vem no, važno, da se vsaj za ven normalno obleče, da ni videt ravno kot da mu je vseeno kako izgleda. :wink:
Uporabniški avatar
HčiLune
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 20. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a HčiLune » 02. Mar. 2010 9:34

meni je pa tko seksi v tisti stari adidasovi ponošeni trenerki in majci (če bi bil še doma oblečen kot v službi bi bla prikrajšana za špeganje ko se preoblači) :D važno je da diši-kot ste že ene rekle :) tut v trgovino greva oba v trenerki..nevem zakaj bi bil to problem?? pa barvna usklajenost doma?? jao.. potem če js nimam prave barve za oblečt nek dan morm bit brez? heh..lol..

če te res tolk moti njegov stil je najbolš da greta enkrat skup v soping in mu daš kako mnenje (v stilu: to bi ti pomoje ful pasalo..ne pa: to morš met, točno v tem odtenku, da paše k moji majci...)

pa to da pride k tebi domov v trenerki..vrjamem da si želiš da nardi dober vtis pr starših..sam a ni to najbol pomembno, da daje človek vtis da je samozavesten, da se v svoji koži počuti odlično? js vem da če morm met neki oblečeno (samo zato da bom oh in sploh) kar mi ni v tistem trenutku, se počutim prav grozno. sploh pa ti si z njim in ne tvoji starši.
..worrying is dreaming in the wrong direction..
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 02. Mar. 2010 11:58

Ja.... odrasti bo treba počasi:) Bolno!
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 02. Mar. 2010 19:12

S kakšnimi stvarmi se nekatere obremenjujete in potem tudi verjetno "težite" tipom :roll:
In navsezadnje je potem človek že kar "čuden", če ni vedno v "nulo" zrihtan, vse tipi-topi, punce - svez make-up, sveže nalakirani nohti, ..... Očitno je, da določeni primerki tako razmišljate. Jaz pa mislim, da je pomembno, da so oblačila sveže oprana, in da se v njih dobro počutiš, pa četudi je to le trenirka in greš v njej v trgovino.
Men je pri mojem partnerju to najbolj všeč, ko je v trenirki, majci, mikici...ker mu takšen stil, pač po mojem mnenju najbolj pristaja.
AnčiZaspanči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a AnčiZaspanči » 02. Mar. 2010 19:16

Pa sej je čist normalno, da je doma v trenerki in eni majci.. Mislm tud jest sm doma v trenerki..? Ne nejdem razlogov, zakaj ne bi smel bit v trenerki. Men je drugač to tut čist ušeč :)
sportsman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 17. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sportsman » 03. Mar. 2010 9:58

ženska v trenerki-hot

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov