Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 01. Feb. 2010 10:31

Nekateri iz muhe delajo slona!
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 01. Feb. 2010 16:26

Ajča napisal/-a:Sva šla že tudi v kino, js v nulo zrihtana, on v trenirki in kaj potem?


Tole se zdi pa meni malo smešno (v nulo zrihtan zame niso kavbojke in seksi črna majčka + petke).
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 01. Feb. 2010 16:39

Jaz sem tudi doma zmeraj v trenirki, majčki in jopci, ki jih recimo ne nosim več za ven. To ne pomeni, da so polne luknj in da jih nikol ne operem, ampak doma sem pač rada 'komot' in recimo če preživim dan za knjigami, računalnikom... ne razmišljam o tem, da bo vse barvno usklajeno :D
Taka grem tudi okol hiše in na vrt, nesem smeti, pa tud pozdravit grem, ko dobimo kake obiske... pa ni še noben skup padu, ko me je vidu :D

Meni je bolj smešno, da si doma ne vem kako zelo zrihtan, pa da se bojiš v trenirki sploh iz hiše vn stopit.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 01. Feb. 2010 17:55

haley napisal/-a: Meni je bolj smešno, da si doma ne vem kako zelo zrihtan, pa da se bojiš v trenirki sploh iz hiše vn stopit.


to je mene spomnilo na kake ameriške nadaljevanka (konkretno razočarane gospodinje- gabi), kjer hodijo vsi oblečeni za v gledališče po bajti. in ženske kuhajo v 10 cm petkah. :eek:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 01. Feb. 2010 18:28

Jaz tu ne vidim problema. Pa kaj je važno kakšne barve nekdo nosi doma?
Ne vem, če bo on zaradi tebe spremenil stil oblačenja?
barbkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 14. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a barbkaa » 01. Feb. 2010 18:29

haley napisal/-a:Jaz sem tudi doma zmeraj v trenirki, majčki in jopci, ki jih recimo ne nosim več za ven. To ne pomeni, da so polne luknj in da jih nikol ne operem, ampak doma sem pač rada 'komot' in recimo če preživim dan za knjigami, računalnikom... ne razmišljam o tem, da bo vse barvno usklajeno :D
Taka grem tudi okol hiše in na vrt, nesem smeti, pa tud pozdravit grem, ko dobimo kake obiske... pa ni še noben skup padu, ko me je vidu :D

Meni je bolj smešno, da si doma ne vem kako zelo zrihtan, pa da se bojiš v trenirki sploh iz hiše vn stopit.


se strinjam. :D
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 01. Feb. 2010 18:29

jullia_ napisal/-a:
Ajča napisal/-a:Sva šla že tudi v kino, js v nulo zrihtana, on v trenirki in kaj potem?


Tole se zdi pa meni malo smešno (v nulo zrihtan zame niso kavbojke in seksi črna majčka + petke).


Zame tudi ne.
Sexi črno majčko in kavbojke imam, če greva plesat (brez petk). Sicer pa ne vem, kje si pobrala, da bi si to js oblekla? :D
Zadnjič spremenil Ajča, dne 01. Feb. 2010 18:30, skupaj popravljeno 1 krat.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 01. Feb. 2010 18:29

^^ ali pa, da bi njej on zatežil, zakaj je tako zrihtana doma.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 01. Feb. 2010 18:39

Ajča napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:
Ajča napisal/-a:Sva šla že tudi v kino, js v nulo zrihtana, on v trenirki in kaj potem?


Tole se zdi pa meni malo smešno (v nulo zrihtan zame niso kavbojke in seksi črna majčka + petke).


Zame tudi ne.
Sexi črno majčko in kavbojke imam, če greva plesat (brez petk). Sicer pa ne vem, kje si pobrala, da bi si to js oblekla? :D


Nisem. Hotela sem samo poudarit, da si pod "v nulo zrihtan" predstavljam res zrihtano žensko. In da se mi ne zdi ravno optimalno, da se tako napraviš za v kino, sploh če je zraven tip v trenirki.
Pa ne, da bi bilo z enim ali drugim kot takim kaj narobe, samo fajn se mi zdi, če si približno usklajen.
Uporabniški avatar
shiva*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 20. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a shiva* » 01. Feb. 2010 19:54

Če bi fant punci rekel, da mu ni všeč kako je oblečena doma bi bil največji prasec, svinja,... kako si drzne, takoj bi bile obtožbe, da je nima dovolj rad itd.

Kje najdejo take plehke punce? :gruebel:
I walk these roads with grace
And I'll wave with you behind me
With a new smile on my face
Cause I'm walking in new shoes now
I got a new song to sing!
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Feb. 2010 19:59

Itak se vsak oblači kakor se hoče.Lahko mu svetuješ pri nakupu ali pa ga pohvališ ko se bo zrihtal itd.
Ampak glede na to, da že hočeš da spremeni svoj stil oblačenja, me zanima, kaj boš kasneje začela spreminjati?
No, drugače tudi jaz priznam, da se moj včasih obleče v trenirke itd, ampak me to niti pribl ne moti, ker se tudi jaz ne rihtam za doma pa tak.sem pa mu sama nabavila nekaj puloverjev itd, zraven njega sem šla v shopping in mu pač svetovala kaj mu bolj paše.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 01. Feb. 2010 20:02

Sej ponavad, če greva v kino, greva tudi na večerjo ali na kozarec dobrega vina.
Na usklajenost pa redkokdaj kaj dam, edino za kakšne večje stvari kot npr. poroka.
Če bi želela, da sva usklajena, bi pomenilo, da ga želim spreminjati oz. on mene. Njemu bi bilo tudi super, da bi kdaj šla v trenirki ven, ampak pustiva drug drugega, da sva takšna kot želiva biti.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 01. Feb. 2010 21:14

Ajča napisal/-a:Meni je važno, da diši, potem mi je pa vseeno ali pride v trenirki ali v kavboljkah - če pride k meni domov imam raje, da pride v trenirki. Sva šla že tudi v kino, js v nulo zrihtana, on v trenirki in kaj potem?
Vem, da doma najraje nosi res stare majce, bolj kot je stara, raje jo ima, zato sem mu že dve moji stari majci dala. Ne vidim problema sploh..


Jst se pa enkrat pelem tm po BTC-ju (mim tržnce) pa vidm en par....on u črni trenerki in supergah, ona orto minič in škorne....zihr sta bla vidva :lol: Je bil poln avto smeha. Brez zamere, sam vidt je blo res smešno...... :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 01. Feb. 2010 21:43

claire napisal/-a:
haley napisal/-a: Meni je bolj smešno, da si doma ne vem kako zelo zrihtan, pa da se bojiš v trenirki sploh iz hiše vn stopit.


to je mene spomnilo na kake ameriške nadaljevanka (konkretno razočarane gospodinje- gabi), kjer hodijo vsi oblečeni za v gledališče po bajti. in ženske kuhajo v 10 cm petkah. :eek:


ja ddddd...petke, sveže nalakirani nohti, popoln make up...ne moraš brez tega it kuhat no :D :lol:
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 01. Feb. 2010 21:53

barbie_girl_85 napisal/-a:ona orto minič in škorne....zihr sta bla vidva :lol:


Brez skrbi, nisva bila, zadeva z orto miničem ne klapa. Me boš pa lahko videla v podobni obleki (z malce globjim dekoltejem):
Slika

haley napisal/-a:ja ddddd...petke, sveže nalakirani nohti, popoln make up...ne moraš brez tega it kuhat no :D :lol:


Erazem bi se strinjal :wink: :D
A goal without a plan is just a wish.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov