Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 22. Mar. 2010 21:20

McLarnovc napisal/-a:Ne mi ni problem. Pa tudi tebi ne bo, ker bo vožnja s trolo nekega dne postala nuja, ker bo mesto toliko zabasano, da z avtom ne bo človek mogel priti več nikamor, ali pa bo širši center mesta enostavno zaprt za promet.


do takrat pa bom jaz lepo uživala s svojim avtom po mestu ;)

konec z moje strani....
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Mar. 2010 21:26

Ok, jaz si ne predstavljam , da bi bila Dunajska zaprta za ves promet itd :D Kaj si naj potem npr nov kavč s trolo privlečem?
Drugače pa, preveč komplicirate glede cunj.
Dokler je tukaj urejenost in pač primernost priložnosti, nima smisla jamrati.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 22. Mar. 2010 23:24

Kaj se razburjate, valda da je treba prevozno sredstvo prilagodit osebnemu stilu oblačenja - pa še kako gresta ti dve temi skupaj! :D

(btw, ja, vozim se z busi in kolesom, včasih grem celo še kam peš - discuss. :lach:)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Mar. 2010 23:30

Je pa zakon vidt v tujih mestih (pri nas se itak punce ne spuščajo tak nizko, da bi jih kdo videl take) ženske v oblekcah, kostimčkih, ki laufajo/hitro hodijo v tekaških supergah, potem se pa preobujejo v petke z vsaj 10 cm :D

Ko bi le pri nas prevladala taka miselnost :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 22. Mar. 2010 23:34

^^ :gut:

Oh, sicer pa, še boljši so mi uštimani (poslovno; za v službo) ljudje na kolesih. :D
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 23. Mar. 2010 15:53

Mja, v Sloveniji je pač prevladujoča miselnost še vedno: imam avto, torej ne bom uporabljal javnega prevoza.In potem seveda ljudje parkirajo praktično pred vhodom, na zelenici, na pločniku, na avtobusni postaji..

V tujini sem že marsikje opazoval čisto poslovno oblečene ljudi, kako elegantno opravljeni stopijo iz tramvaja in gredo v službo.Pa nekako ne verjamem, da nimajo avta.Ali pa zvečer, še elegantneje opravljeni, v gledališče.Ni problemov s parkiranjem, čisto praktično.To je čisto normalno...daleč smo še mi od tega.
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 23. Mar. 2010 16:30

Džeki napisal/-a:Mja, v Sloveniji je pač prevladujoča miselnost še vedno: imam avto, torej ne bom uporabljal javnega prevoza. In potem seveda ljudje parkirajo praktično pred vhodom, na zelenici, na pločniku, na avtobusni postaji.

Po tem, ko sem se v srednji štiri leta fijakal po Ljubljani z mestnim avtobusom, se kar strinjam s to miselnostjo. Avto je toliko udobnejši. ;)

Problem je v tem, da se napačno parkiranih ne kaznuje dovolj resno. Meni osebno je pod častjo parkirat, kjer to ni dovoljeno - grem pač v parkirno hišo in ni težav.

Marsikje pa manjka možnosti za parkiranje, in je problem v planiranju, zasnovanem desetletja nazaj.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Mar. 2010 16:54

Alwaleed napisal/-a:Marsikje pa manjka možnosti za parkiranje, in je problem v planiranju, zasnovanem desetletja nazaj.
To je že res,
sam večji problem je, ker večina misli, da zdej, ker imajo pa avto, da morajo čist za vsak meter svojo ritko peljat namesto jo sprehodit, npr.; bohnedaj da bi jo dali na vozilo javnega prevoza.

Ampak tole temo smo že imeli, se mi zdi (med drugim v temi o recesiji ali o fantu brez avta) - in tud nismo daleč prišli. :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 23. Mar. 2010 20:48

evva napisal/-a: Kaj vas sploh briga kako kdo hodi v službo,šolo, kamorkoli. Vam če paše hodit peš al pa če nimate avta, izvolite, vsak naj dela kar mu paše.

Kaj vas sploh briga, kako se katera naliči za v službo, šolo, kamorkoli. Vam, če paše se mazat al pa če ste grde, izvolite, vsak naj dela, kar mu paše.

evva napisal/-a:positive_vibration mene sigurno ne boš vidla na kolesu, sploh pa ne da bi šla z njim v šolo. Če imam avto, grem valda rajši z avtom, naj gre s kolesom tisti, ki mora. Za svoje telo poskrbim raje drugače (tek, fitnes...), kot da se v petkah vozim na kolesu. Tudi, ko ne grem na faks in ko je lepo vreme, grem veliko raje z rolerji kam, kakor pa s kolesom, vsakomur svoje :wink: .
P.S. Vrni se na temo.

Najprej iskrene čestitke za tako tipično slovenčkasto razmišljanje.
P.S. Ti si prva zašla s teme, jaz sem samo odgovarjam na provokativno zastavljeno razmišljanje.

nanamiša napisal/-a:evva je samo napisala svoje mnenje in nevem zakaj je potebno toliko okoli tega... Če se ti raje peleš s kolesom in si nenamazana super, evva glede tega razmišlja drugače. Nobeden ne potrebuje delati tako da bo všeč ostalim (in evvi)...

Kdo pa je tebe kaj vprašal?
Oziroma, če si se lahko ti obregnila ob moje mnenje, zakaj se jaz ne bi smela ob njeno?

nanamiša napisal/-a:V takšnem primeru tudi jaz raje izberem svoj avto kot pa trolo. Gužva je tko al tko...

Kontaktiraj evvo, morda sta sosedi in se bosta lahko skupaj peljali.

Džeki napisal/-a:Mja, v Sloveniji je pač prevladujoča miselnost še vedno: imam avto, torej ne bom uporabljal javnega prevoza.In potem seveda ljudje parkirajo praktično pred vhodom, na zelenici, na pločniku, na avtobusni postaji..

V tujini sem že marsikje opazoval čisto poslovno oblečene ljudi, kako elegantno opravljeni stopijo iz tramvaja in gredo v službo.Pa nekako ne verjamem, da nimajo avta.Ali pa zvečer, še elegantneje opravljeni, v gledališče.Ni problemov s parkiranjem, čisto praktično.To je čisto normalno...daleč smo še mi od tega.

Ah...kje...nimajo za burek, nimajo stila, nimajo avta in so totalni reveži, ti ubogi švicarski odvetniki, ki stopajo v poslovnih oblekah z vlakov in nadaljujejo pot do firme s skiroji...
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 23. Mar. 2010 21:39

positive vibration, umiri se :) Tle na tem forumo res opažam, da moraš vprašat če lahko izraziš mnenje..
Res ne znaš nič drugega kot metati stavke kot so: kontaktiraj evvo, se bosta skupaj peljale..? Res si smešna.
Da vas ne bo razžrlo, ker delam drugačne stvari in imam drugačno mnenje od vas
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Mar. 2010 21:53

^^ Ne si mislit da si posebna, ker imaš tako mnenje, ker je žal v naši državici kar ene 80% folka z istim bedastim razmišljanjem :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 23. Mar. 2010 22:02

Res nevem zakaj bi se počutila zarad takšnega mnenja posebno :D bedasto zate...
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 23. Mar. 2010 23:03

*mala* napisal/-a:^^ Ne si mislit da si posebna, ker imaš tako mnenje, ker je žal v naši državici kar ene 80% folka z istim bedastim razmišljanjem :wink:

This. In meni se ne zdi pod častjo peljati s trolo, tudi če sem urejena za ven. A ni boljše, da se ni treba ubadat s tem kje sparkirat in koliko odšteti za parking? Govorim o smešno majhnih razdaljah, o katerih nekatere tukaj govorite kot da gre za razdaljo, ki je niti v sanjah ne bi prepešačile/prekolesarile ali bognedaj šle s trolo. In to razmišljanje, da ste se v sš in prej več kot preveč vozile z javnim prevozom... ne ga srat no. Če bi vsi tako razmišljali, se ve niti ne bi mogle normalno peljati tisti slab kilometer, ki vas loči od točke A do točke B, da ne govorim o parkplacu, ker ga ne bi dočakale. :wink:
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 23. Mar. 2010 23:06

torej hvala bogo da se vi vozite z javnimi prevozi, da imam jaz plac za parkirat :D :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 24. Mar. 2010 2:26

^^ :respekt:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov