Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 22. Mar. 2010 19:36

dolce_chicco napisal/-a:
nanamiša napisal/-a:malo preberi kakšen primer je napisal McLarnovc :wink:

Omenjen je bil tisti 1 km (ali pa še to ne) do šole. V takem primeru se raje pelješ z avtom kot greš na trolo ali peš ali s kolesom do faxa? Ali govoriš o tem, da če imaš možnost da greš z avtom, da potem ne rabiš hodit z javnim prevozom?


v obeh primerih, ki si jih napisala grem raje s svijim avtom
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Mar. 2010 19:52

evva napisal/-a:vsekakor grem v tem primeru raje z avtom kot da plačujem mesečno (raje dam mal več dnarja in natankam za cel mesec, ker moj avto itak malo porabi in grem od doma 15 minut prej, namesto 45 minut prej) in ja raje z avtom kot da čakam bus na mrazu al pa poleti na vročini, potem pa še not gledam a bom dobila sedež al ne. Da bi pa peš hodila 1km v šolo, mi pa ob dejstvu da imam avto niti na kraj pameti ne pride. Kaj vas sploh briga kako kdo hodi v službo,šolo, kamorkoli. Vam če paše hodit peš al pa če nimate avta, izvolite, vsak naj dela kar mu paše. V okolici, kjer jaz živim, se vozijo z busom pač tisti, ki nimajo avta, ne pa tisti, ki ne želijo delat gužve na cesti.


Kakšno primitivno razmišljanje... :eek:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 22. Mar. 2010 19:58

kul, to je tvoje mnenje :wink:
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Mar. 2010 20:06

Točno. In sem zgrožen, da ima lahko nekdo danes tako primitivno razmišljanje...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 22. Mar. 2010 20:08

:lol:
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 22. Mar. 2010 20:15

nevem zakaj primitvno :eek:

Sej je čisto res kar je napisala. Če imam avto res nevem zakaj se bi mi bilo treba voziti s trolami? Saj pa sem šla izpit delati z namenom da se bom vozila in ne glede na to kdaj, kam in kolk kilometrov. Men se pač zjutri ne da čakati na trolo pa se gužvati gor. Sem se v življenju že dost prevozila z busi in imam res dovolj tega tako da sem srečna da, čeprav samo za 1km, lahko grem s svojim avtom.
Če pa se vam paše (čeprav imate doma avto) voziti s trolami se pa dajte..
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Mar. 2010 20:40

nanamiša napisal/-a:nevem zakaj primitvno :eek:

Sej je čisto res kar je napisala. Če imam avto res nevem zakaj se bi mi bilo treba voziti s trolami? Saj pa sem šla izpit delati z namenom da se bom vozila in ne glede na to kdaj, kam in kolk kilometrov. Men se pač zjutri ne da čakati na trolo pa se gužvati gor. Sem se v življenju že dost prevozila z busi in imam res dovolj tega tako da sem srečna da, čeprav samo za 1km, lahko grem s svojim avtom.
Če pa se vam paše (čeprav imate doma avto) voziti s trolami se pa dajte..


A z avtom se ti pa da gužvati po ljubljani ob treh popoldne? Zanimivo...

Še bolj zanimivo pa je to, da prav taki potem najbolj pizdite nad tem kaka gužva je po mestu, obenem pa niste pripravljeni it niti 1km s trolo, kaj šele peš....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 22. Mar. 2010 20:45

Če bo treba kam it, seveda.
Se najde veliko ljudi, ki jih ta gužva zmoti in se potem jezijo v avtijo, kar ni prav.
In če se ne motim je bilo tle govora o tem kako greš zjutraj v šolo in ne kako se čez dan prevažaš po mestu. Če bo meni zapasalo popoldan po sončku peš hoditi pa normalno da ne bom šla z avtijo :wink:

Dokler pa bom imela svoj avto, trole ne poznam. Hvala bogo!
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 22. Mar. 2010 20:46

....
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 22. Mar. 2010 20:46

nanamiša napisal/-a:Če pa se vam paše (čeprav imate doma avto) voziti s trolami se pa dajte..

Saj tudi se. Res je velik problem čakat na trolo in iskat plac za sedet. :lach:
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Mar. 2010 20:48

nanamiša napisal/-a:
Dokler pa bom imela svoj avto, trole ne poznam. Hvala bogo!


Še ena s precej primitivnim ramišljanjem...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 22. Mar. 2010 20:48

Če ti ni problem, se vozi s trolo...

Res nevem ali je tako težko sprejet drugo mnenje... Hvala bogu, da nam ne pašejo iste stvari.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Mar. 2010 20:56

nanamiša napisal/-a:Če ti ni problem, se vozi s trolo...


Ne mi ni problem. Pa tudi tebi ne bo, ker bo vožnja s trolo nekega dne postala nuja, ker bo mesto toliko zabasano, da z avtom ne bo človek mogel priti več nikamor, ali pa bo širši center mesta enostavno zaprt za promet.

V ljubljani bi bilo prav fino če bi bila slovenska, pol dunajske, masarykova pa še kakšna ulica enostavno zaprte za promet in bi vozili samo avtobusi. :D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Mar. 2010 20:58

Tole je tema o stilu oblačenja pri fantih, ne pa o tem kdo se vozi s trolo :wink:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Mar. 2010 21:02

Bi bila pa dobra ideja za temo :wink: (čeprav bi znala bit preveč konfliktna tema glede na dosedanje objave na to tematiko).

Sicer mi pa ni problem bit vsa "zrihtana", fant pa v kavbojkah in supergah :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov