Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 21. Mar. 2010 14:25

ja in? ne štekam kaj hočeš s tem povedat...

ok. sem še enkrat prebrala tvoj post - že že, odvetnik je doma v trenirki, verjetno pa k staršem svoje punce ne hodi v kar eni trenirki??
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2010 14:31

Tega pa ne vem, ker gre za namišljenega odvetnika :D

Poanta je bila v tem, da obstajajo formalne priložnosti, ko je zelo jasno, kaj je treba obleči. Sodna obravnava je že en tak primer. Sodniki in tožilci imajo celo predpisane halje.
Malo smešno je, da obisk staršev primerjaš s tem.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 21. Mar. 2010 14:35

narobe si dojela :roll: . odvetnik ali poslovnež tudi ko bo šel na pijačo s kolegi, ne bo šel v kar eni trenirki. in stavim da tudi do punce svojih staršev ne. zakaj bi potem tudi njen fant šel k njenim staršem v kar eni trenirki??? ok če sta skupaj že nekaj let, mogoče (pa še to je bolj tako :roll: ) ...saj ne gre za te neke svečane dogodke al pa uradne procese, gre se samo in izključno za primernost trenutka v povezavi z oblačenjem. pa naj je to odvetnik ali pa navaden smrtnik (če izvzamemo klošarje in brezdomce :D ) .

V glavnem brezveze, pač vsak ma svoje mnenje, hotla si odgovor,odgovorila sem ti ...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2010 14:42

evva napisal/-a: odvetnik ali poslovnež tudi ko bo šel na pijačo s kolegi, ne bo šel v kar eni trenirki. in stavim da tudi do punce svojih staršev ne.


Haha! Poznam vsaj enega, ki gre na pijačo, v trgovino in še kam v 10 let stari trenirki. Hkrati si z njim delim tudi pralni stroj, kopalnico in gene, zato točno vem, da dejstvo, da hodi na šiht v kravati, še ne spremeni tega, da jo strga dol tisti moment, ko pride domov. Malo preveč ceniš odvetnike in njihov smisel za modo :D
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 21. Mar. 2010 14:47

Zanimivo Julia! Vidiš tiste, ki jih pa jaz poznam, pa ne bi nikoli šli v 10let stari trenirki na pijačo. ne gre se za to kdo koga preveč ceni, očitno se gibljeva v drugačni (drugače razmišljajoči :) družbi ) ...sej pravim brez veze, vsak ma svoje mnenje...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2010 14:55

Potem pa itak tip, ki mu paše nosit trenirke, ne sodi v tako družbo.
To sem hotela že prej izpostavit, pa se mi ni dalo pisat. You can take a guy out of sweatpants, but you can't take sweatpants out of a guy :)
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 21. Mar. 2010 15:00

trenirka ni za vsako priložnost, to pa je verjetno vsakomur jasno. in tisti, ki se tega zaveda, logično ne paše v družbo ljudi, ki nosijo kar ene trenirke v kino, na pijačo v mesto in ne vem kam še vse... ne vem zakaj bi bil tip, ki npr. pride k puncinim staršem raje v kavbojkah kot v trenirki al pa gre v kino raje v kavbojkah kot v trenirki, čuden?? :roll: pa to še ne pomeni, da hodi na sprehod v naravo v kavbojkah, ampak gre vseeno v trenirki... pač priložnosti primerno, ne morš vsako cunjo zbasat v isti koš pa rečt "ah boli me, js sm pa itak samozavesten" , sori sam to je men čist mim in niti malo take stvari ne kažejo na samozavest, ampak na lenobo, t.j. da se mu pač ne da. tako je moje mnenje in jaz osebno tazga tipa neb nikol mela.. ampak ok, vsak naj dela, kar mu paše.
Uporabniški avatar
Fay
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 554
Na forumu od: 3. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fay » 21. Mar. 2010 18:26

Ne evva. Moj fant ne reče: Eh boli me, sem samozavesten. Ampak enostavno se oblači v trenerke, ker sovraži, če ga nekaj drži oz mu je oprijeto. Ima pač oblečeno trenirko v takšnem stilu. In eno športno jopco z kapuco. In mu nič ne manjka :wink: in to zato, ker se on dobro počuti v tem in ne gleda, kaj si bodo ljudje mislili, če pride z trenirko v kino, na obisk ali v trgovino. Res je da na pogreb pač da za pol urce kavbojke- torej se prilagodi situaciji, ampak tudi na banko, občino in pošto hodi takšen, ker mu paše... In meni je čisto vseeno, kakšen je, dokler da njemu paše, je meni tudi ok...
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 21. Mar. 2010 18:44

Fay napisal/-a:Ima pač oblečeno trenirko v takšnem stilu.


Tole je pa res katastrofa... V takile šumeči trenirki pa jaz niti s hiše ven ne bi šel, pa drugače nimam kompleksov zaradi mojega stila oblačenja...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 21. Mar. 2010 18:44

evva napisal/-a:trenirka ni za vsako priložnost, to pa je verjetno vsakomur jasno. in tisti, ki se tega zaveda, logično ne paše v družbo ljudi, ki nosijo kar ene trenirke v kino, na pijačo v mesto in ne vem kam še vse... ne vem zakaj bi bil tip, ki npr. pride k puncinim staršem raje v kavbojkah kot v trenirki al pa gre v kino raje v kavbojkah kot v trenirki, čuden?? :roll: pa to še ne pomeni, da hodi na sprehod v naravo v kavbojkah, ampak gre vseeno v trenirki... pač priložnosti primerno, ne morš vsako cunjo zbasat v isti koš pa rečt "ah boli me, js sm pa itak samozavesten" , sori sam to je men čist mim in niti malo take stvari ne kažejo na samozavest, ampak na lenobo, t.j. da se mu pač ne da. tako je moje mnenje in jaz osebno tazga tipa neb nikol mela.. ampak ok, vsak naj dela, kar mu paše.


Ni lenoba, če pač ne daš veliko na oblačila.. enim je pomembno kaj nosijo, drugim ne.. so pač tudi bolj pomembne stvari na svetu, kot to a se moja majica ujema z mojimi čevlji.. samo zato, ker tebi je pomembno, ne pomeni, da si ti boljša, ali mi slabši in lenobe :roll:
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
Fay
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 554
Na forumu od: 3. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fay » 21. Mar. 2010 18:49

McLarnovc :rofl: Ja nekaj takšnega. Ne najdem boljše slikce :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2010 20:38

Roberta R. napisal/-a:Ni lenoba, če pač ne daš veliko na oblačila.. enim je pomembno kaj nosijo, drugim ne.. so pač tudi bolj pomembne stvari na svetu, kot to a se moja majica ujema z mojimi čevlji.. samo zato, ker tebi je pomembno, ne pomeni, da si ti boljša, ali mi slabši in lenobe :roll:


Ni nujno, da si oblečen "šlampasto", če nisi ušmekan. Jaz pogosto izgledam precej razpuščeno, pa je to v bistvu zelo premišljen stajling. Precej bolj kot škornji-pajkice-dolg pulover.

Trenirk sicer ne nosim, ker bi to za seboj potegnilo cel kup težav (potem ne morem imet torbice, pa nimam kam dat stvari,...), sem pa na prvo kosilo s fantovimi starši prišla v majici s precej provokativnim napisom. Mislim, provokativnim za koznervativnega človeka srednjih let, meni je dokaj brezvezen.
Jeb*ga, to sem jaz. Lahko bi se sicer oblekla drugače, ampak kakšen smisel bi to v resnici melo, če bi se v fensi srajčki še vedno skrival moj pasji karakter? :)
Zato pa pravim, da nima smisla človeku težit z oblekami, ker s tem nič korenito ne spremeniš. Nekdo, ki hodi okrog v trenirki, je verjetno tudi sicer tak karakter, da se bo težko ujel z ljudmi, ki se jim zdi nezaslišano hodit okrog v trenirki. Sicer se na zunaj to tisti moment ne bo videlo, bo pa prej ali slej prišlo na dan. Brezveze fejkat.
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 21. Mar. 2010 21:14

Jp, obleka je izmed drugim tisto, zaradi česar se načeloma z nekom zastopimo, ker se ponavadi ujamemo z ljudmi podobnega stila - t.j. karakterja (ok, obstajajo odstopanja od tega, ampak to so izjeme). :)
Zato nekomu vsiljevat mnenje o oblačenju... Če ti je bil na začetku všeč, kakršen koli pač je že bil, potem ga tudi zdaj nimaš pravice spreminjat.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 21. Mar. 2010 23:32

jullia_ napisal/-a:
Roberta R. napisal/-a:Ni lenoba, če pač ne daš veliko na oblačila.. enim je pomembno kaj nosijo, drugim ne.. so pač tudi bolj pomembne stvari na svetu, kot to a se moja majica ujema z mojimi čevlji.. samo zato, ker tebi je pomembno, ne pomeni, da si ti boljša, ali mi slabši in lenobe :roll:


Ni nujno, da si oblečen "šlampasto", če nisi ušmekan. Jaz pogosto izgledam precej razpuščeno, pa je to v bistvu zelo premišljen stajling. Precej bolj kot škornji-pajkice-dolg pulover.


Ni blo nikakor tako mišljeno.. tut trenirka je lahko za nekoga stajl..
da se drugače izrazim.. ljudje niso leni, samo zato ker njihov stil ni glamurozen.
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 22. Mar. 2010 12:25

Roberta R. napisal/-a:
evva napisal/-a:trenirka ni za vsako priložnost, to pa je verjetno vsakomur jasno. in tisti, ki se tega zaveda, logično ne paše v družbo ljudi, ki nosijo kar ene trenirke v kino, na pijačo v mesto in ne vem kam še vse... ne vem zakaj bi bil tip, ki npr. pride k puncinim staršem raje v kavbojkah kot v trenirki al pa gre v kino raje v kavbojkah kot v trenirki, čuden?? :roll: pa to še ne pomeni, da hodi na sprehod v naravo v kavbojkah, ampak gre vseeno v trenirki... pač priložnosti primerno, ne morš vsako cunjo zbasat v isti koš pa rečt "ah boli me, js sm pa itak samozavesten" , sori sam to je men čist mim in niti malo take stvari ne kažejo na samozavest, ampak na lenobo, t.j. da se mu pač ne da. tako je moje mnenje in jaz osebno tazga tipa neb nikol mela.. ampak ok, vsak naj dela, kar mu paše.


Ni lenoba, če pač ne daš veliko na oblačila.. enim je pomembno kaj nosijo, drugim ne.. so pač tudi bolj pomembne stvari na svetu, kot to a se moja majica ujema z mojimi čevlji.. samo zato, ker tebi je pomembno, ne pomeni, da si ti boljša, ali mi slabši in lenobe :roll:


js sm napisala, da je to pač MOJE MNENJE in še zmer sem istega mnenja. Prav tako imam občutek pri ženskah, ki pridejo npr. v službo brez make-upa (vsaj naravnega!), da se jim ne da niti tistih 5 minut vzet, da bi se mal uredile (vsaj maskara pa lip gloss). Ja jaaa, že vidm, ene se bojo prepoznale v mojih besedah in bojo take začele s tistim sr...em o samozavesti - kao če se ženska samozavestno počut, ne rab make-upa ... js se tud samozavestno počutm brez make-upa, pa vseeno dam vedno gor vsaj maskaro in lip gloss, ker ko vidim žensko brez make-upa, imam tak občutek, da niti malo ne da nase. Brez zamere punce (tiste ki se prepoznate), to je samo moje mnenje, itak se razlikujemo ljudje...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov