Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 03. Mar. 2010 19:36

Aha, torej si morala preverit svoje znanje glede tega, potem si pa še mimogrede opomnila nas :D Super si :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Mar. 2010 20:46

buubbika napisal/-a:Sirova štručka, on ne rabi tovrstnih preparatov, ker ima itak kvalitetna oblačila.

g00fy_qa napisal/-a:Jaz imam veliko oblek in elegantnih zadev, ampak jih ne nosim tako pogosto. In pol sem se enkrat oblekla v eno od teh zadev, da greva s fantom na večerjo, on pa pride k meni oblečen v najljubše (sprane) hlače in športno jopico. Jah, sem imela kavbojke na koncu.
Torej ja, razumem pare, ki nimajo podobnega stila oblačenja in imajo včasih "težave" zaradi tega. :)

Midva pa ponavad oba veva, da če greva na nek u izi sprehod, da se ne bova kaj preveč upedenala, če pa greva na večerjo se pa oblečeva npr. elegantno. Sicer moj itak nosi srajce skor vsak dan, pa ok. Zamenja hlače za elegantne ipd.


mene ne moti če moj v trenerki prileti in se meni slučajno da bolj zrihtat za kamor pač greva. pa še še bolj zrihtana pol zgledam ob njemu.
drugo so kaki dogodki za katere se pač pričakuje, da boš prišel oblečen temu primerno.

ampak js sm šla v teniskah na maturanca, tak da ne bom preveč pametovala.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 03. Mar. 2010 21:54

Midva sva večinoma v trenirki, razen če res greva kam, da se je treba mejčn bol "urediti".
Mene ne bi motilo če bi bil on v trenirki jaz pa vsa urejena, saj se oblači tako da se on dobr počuti in ne zato da bova zgledala usklajeno.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 03. Mar. 2010 22:37

purple_rain napisal/-a:jullia_, najboljš, da se greš sama napisat v NTW. :D


to in pa perwoll spada u smešne izjave nooo :D :lol:
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
Uporabniški avatar
foxy.lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy.lady » 14. Mar. 2010 18:28

če ga maš rada, je to čist vseen.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 18. Mar. 2010 10:54

Seveda je pomembno kako se fant oblači, zdej če te na splošno njegov stil oblačenja ne moti, se meni ne zdi čisto nič narobe s tem, da mu daš kdaj pa kdaj sama kak predlog katero majico lahko kombinira z določenimi hlačami in podobno. Fant lahko tudi v trenirki izgleda super, če je vse lepo usklajeno. Sicer ne vem kolko časa sta skupaj, ampak če je to bolj sveža zveza, se meni zdi čisto normalno, da te moti, da pride k tebi in tvojim staršem na obisk ves razcapan. Drugače pa če je doma tak da pač katera barva ne paše k drugi, to mislim pa da je res res čisto vseeno. Doma pač navlečeš nase tisto, v čemer se najbolj udobno počutiš. Za v javnost mu pa kar daj kak predlog. Če je to bolj sveža zveza, poskušaj to narediti tako, da bo izgledalo vse čim bolj v šali, da ti ne bi kaj zameril. Če pa sta že dlje časa skupaj, pa kar pogumno. Moj fant v shoping skorajda sploh ne hodi več brez mene :D .
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 18. Mar. 2010 12:42

Ja prosim, oblečte fante če se sami neznajo.. bodite njihove mamice, ne punce..
Pomagaj mu, če te sam prosim.. fant, ki pa mu zunanji izgled in obleke niso prioriteta v življenju (o bog, kam gre ta svet??) pa mislim da ne bo najbolj dovzeten za stilske predloge.

Raje fant v trenirki, v kateri se počuti super in samozavestno, kot pa revež, ki ga je oblekla punca in se v novih oblekah počuti čudno..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 21. Mar. 2010 13:28

kdo pa pravi, da se mora počutit čudno?? Tip, ki je samozavesten, bo znal nosit karkoli, pa naj bo to žakelj al pa fensi cunjice. Gre se samo za trenutek, v katerem je nekaj primerno nositi in v katerem ne... mogoče se punci pač ne zdi ravno primerno, da pred njenimi starši hodi v kr eni trenirki naokrog, al pa da pač rab mal pomoči pr barvah, če gresta kam na pijačo al pa v kino... js ne vidm v tem nič slabga. Sej noben ni reku, da ga mora bejba oblačit, lahko pa mu pove svoje mnenje.
Sploh pa se ne gre za to ali je nekomu obleka prioriteta v življenju, drugače bi tudi politiki, odvetniki, direktorji in ostali so called ugledneži hodili v trenirki okrog, pa jim verjetno tud obleka ni prioriteta v življenju a ne... :roll: .
Pač TUDI videz je pomemben, ne glede na to a si ti samozavesten ali ne in ne glede na to ali ti je obleka prioriteta ali ne!
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Mar. 2010 13:38

Na splošno mi je pri mojem fantu vseeno kaj obleče, ker nama je nekako normalno če sva doma, sva v trenirkah, če kam greva je druga zgodba itd.Najboljše je, ko si oblačila kupi sam, vzame me zraven, sicer pač za mnenje, ampak itak ni potrebno.Mene bolj moti ko mu mama kar sama kupi hlače-ki so po možnosti bombažne, ampak ne jeans...za takšne stvari imam svoje mnenje.Grde so, ne pašejo mu, dalje sploh da ne naštevam.In takšne stvari mu pač potem samevajo.Mi je pa všeč, da proba tudi stvari, ki mu načeloma niso všeč, ampak mu pašejo.Potem pa pač sam razsodi ali ja ali ne.
Se pa vedno ujemava (ne v barvah itd), ampak pač nasplošno v stilu.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2010 13:41

Mene ob takih postih vedno zanima, kaj bi bilo, če bi bila situacija obratna. Če bi tip ženski recimo rekel, da naj ne hodi na obisk k njegovi mami v pajkicah/legicah, ker je to čisto nespodobno. Pa da naj se malo manj namaže :D
EDIT: to je odgovor evvi in njenemu mnenju o dajanju nasvetov in ocenjevanju primernosti fantovih oblačil.



Sicer se mi pa zdi precej nevarno tipa oblačit. Na začetku je mogoče fino imet fanta, ki je kot plastelin in bo oblekel to, kar ti hočeš, jedel tisto, kar mu ti pripraviš,... si pa predstavljam, da po določenem času to rata totalno breme.
Veliko raje vidim, da obleče rdeč pulover čez modro majico, kot pa da bi se navadil, da mu jaz cunje pripravljam, kot da bi bil triletni otrok. Čisto resno, ene ženske to delajo.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Mar. 2010 13:44

Hm....to včasih dela njegova mama.Njemu sicer dol visi kaj obleče za v službo, ker ima tako ali tako preko delovni kombinezon, ampak mu to včasih naredi.
Mah pri meni ni šans, da bi mu cote nastavila.Ok, saj mu včasih rečem,če kam greva, da bi mu npr ful pasala črna srajca s tankimi črtami kot pa bela.Ampak tudi če bi imel na koncu katero drugo je ok, saj so njegova oblačila njegova izbira.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 21. Mar. 2010 13:57

jullia_ napisal/-a:Mene ob takih postih vedno zanima, kaj bi bilo, če bi bila situacija obratna. Če bi tip ženski recimo rekel, da naj ne hodi na obisk k njegovi mami v pajkicah/legicah, ker je to čisto nespodobno. Pa da naj se malo manj namaže :D
EDIT: to je odgovor evvi in njenemu mnenju o dajanju nasvetov in ocenjevanju primernosti fantovih oblačil.



Sicer se mi pa zdi precej nevarno tipa oblačit. Na začetku je mogoče fino imet fanta, ki je kot plastelin in bo oblekel to, kar ti hočeš, jedel tisto, kar mu ti pripraviš,... si pa predstavljam, da po določenem času to rata totalno breme.
Veliko raje vidim, da obleče rdeč pulover čez modro majico, kot pa da bi se navadil, da mu jaz cunje pripravljam, kot da bi bil triletni otrok. Čisto resno, ene ženske to delajo.


očitno nisi razumela mojega posta! nikjer nisem napisala, da ga moram jaz oblačit oz. da bi morala tista punca svojega tipa oblačit, ne zdi se mi pa nič narobe s tem, če jo vzame s sabo v shoping za mnenje. to je isto kot če greš s kolegico, pa te verjetno ona ne oblači a neeee??? :roll:

je bila tudi že obratna situacija, ko mi je tip rekel, da se mu pač ne zdi kul, da grem v raztrganih kavbojkah k njegovim na obisk. pač kavbojke so ble res kr dost raztrgane, poletne pač, ker je blo poletje. no ampak njegova mama je pač zelo verna ženska, sem štekala situacijo in sem pač samo preoblekla kavbojke - no hard feelings kaj. ne vem zakaj bi blo to kaj groznega.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2010 14:07

Eno je, če človek vpraša za mnenje, drugo pa, če mu ga ti prostovoljno ponujaš :P

Primerjava z odvetniki in poslovneži pa ni na mestu. Razen če bi rada dosegla, da srečanje s tvojimi starši postane formalna priložnost z dress-codom.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 21. Mar. 2010 14:15

jullia_ napisal/-a:Eno je, če človek vpraša za mnenje, drugo pa, če mu ga ti prostovoljno ponujaš :P

Primerjava z odvetniki in poslovneži pa ni na mestu. Razen če bi rada dosegla, da srečanje s tvojimi starši postane formalna priložnost z dress-codom.


ne gre se za ponujanje, midva s fantom sva pač tko navajena, da skupi hodva v shoping (ne vedno, ampak ponavadi) in ne vidim v tem nič slabga, če me vpraša kako se mi kaka stvar zdi, al pa če jaz njega to vprašam. to pa ne pomeni, da on mene oblači ali jaz njega. potem bi lahko ti za vsako kolegico, ki ti brez da bi jo ti vprašala, pove svoje mnenje o določeni obleki na tebi, rekla da te ona oblači. daj no daj.

zakaj se ti ne zdi primerjava s poslovneži na mestu?? meni se zdi čisto na mestu - gre se za trenutek, v katerem je primerno biti določeno oblečen. verjetno tudi odvetniki doma hodijo v trenirkah a ne? tako tudi jaz pričakujem od mojega fanta, da ko gre z mano v kino al pa na večerjo, da ne pride v trenirki. zadeva je čist ista, samo z drugega zornega kota moraš pogledat :wink:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2010 14:18

Saj si sama napisala, tudi odvetnik je doma v trenirki.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov