Moški in športnice

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 27. Maj. 2008 17:41

;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Maj. 2008 17:49

Govorila sm na splošno.

Kr si pa lih mere pisala, sm se šla pa za foro zmert in mam čez rame 96. Kako je možno, da maš ti 65?
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 27. Maj. 2008 17:53

?!
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 27. Maj. 2008 22:28

meni se tudi čudno zdi da bi bla v ramenih 65... pol bi te blo v ramenih manj ko v pasu.. :D
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 27. Maj. 2008 22:49

U jebemu boga, zdj sm se šla pa še jst mert, mam čez ramena 98 :eek: ...ampak ok, se tolažm s tem, da sm kr sorazmerna, da nimam sam ramen k en Rambo, pa da bi bla pol dol čist špičasta :D Pa ne si zdj narobe predstavlat, ne zgledam k desc! :D
metuljcica46
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 3. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljcica46 » 28. Maj. 2008 8:08

am...kaj si mislijo, jaz sicer nism prou šprotnica, zase se mal športam ker mi je ql..pa delam velik, in na šihtu sm velik na nogah in tko..drgač mam 178 in pa 61 kil....in moj prav da sm k kobila k me je sama mišica..pa spet ne toook da bi se neki ful vidl...če napnem mišice mam povsod čist trdo...drgač se pa neki ne opazi...ampak to je njemu ful hudo...tk da ja enim je to všeč...:D

zdj pa po drugi strani še bi mela pa široka ramena al pa kej, al pa tko k smučarke ful močna stegna, to pa mislm da je že drugo, kolkr kakšnemu...

če ma pa ženska mal izoblikovan trebuh mi je pa tut ful lepo, seveda ne sme bit preveč, da ne zgleda pol k neka body builderka....to sm napisala k prej je en napisu zakaj ženske sploh delamo trebušnjake, get real...prav tako želimo bit lepe in sexy kot vi... :wink:
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 28. Maj. 2008 9:11

ok, js mam drgac ful cez rame, lih ene tok al pa se vec k plavalke, pa ne vem Aloha kuko ti je ratal zmert rame, tko da ti je taka vlka cifra prsla, k sm vidla tvojo slikco kle na forumu pa mas lih neki tazga k jst...kuko si ti merla?
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 28. Maj. 2008 9:36

Midve z Aloho sva zmerle obseg okol ramen (ne sam počez) in je men lih tolk velka cifra pršla.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 28. Maj. 2008 9:49

Kako pa vama je ratalo izmeriti obseg z dvema rokama? Meni ne uspe, bi mi moral kdo pomagati ali pa sem malo nerodna :lol:

Sicer pa sem verjetno izjema, ker mi sportne postave, na moskih in zenskah, niso pretirano vsec.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Maj. 2008 10:17

Nisi taka izjema. Sploh na ženskah mi ni všeč, če so mišice preveč opazne. Toliko jih že mora bit, da se stegna ne tresejo kot žolca, ampak mi je pa všeč, da je postava zaobljena, ne pa vsa mišičasta.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 28. Maj. 2008 10:19

Zdj jst ne vem, kako je Aloha merla, jst sm zmerla obseg vse okol ramen, čist komot. Men tud pretirano športna postava ni všeč, zato me pa skrbi, da če bi kdaj kej redno športala, da bi se prov razbacala :D
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 28. Maj. 2008 10:32

No, pa ne sportas in ostanes taka kot si, ce si si vsec - problem resen, se delat ne rabis nic, kaj hoces vec :lol:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 28. Maj. 2008 10:41

Sam jst mam pol slabo vest, da nč ne nardim zase, pa da se mi bo enkrat sam po hinavsk kje kej povesl :D Pa, če mene vprašaš, rit ni nikol dost natrenirana, tko da kej tazga se neb branla. Pomojem pr men pride v poštev sam kšna kardio vadba, pa kšna vaja sam za rit...kva mislš, Aloha, ti si bol ekspert za to?
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 28. Maj. 2008 11:44

js mam 103 čez rame... :D haha, gadno mi je zj :oops:
Uporabniški avatar
*lunca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 17. 3. 2008
Kraj: Somewhere Over The Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *lunca* » 28. Maj. 2008 12:11

jst morm nujno delat neki za svoj telo,ker čene se počutm zavaljeno,pa čeprou vem,da nism debela...sm se pa 6let ukvarjala s plesom,kar se mi baje fuul na postavi pozna (tko k se s kkšnim pogovarjam,mi prbije ti se pa s plesom ukvarjaš...kao da po postavi vidjo)...no zdj pa hodm na aerobiko,pa ne za to,da bi mišice dubla al pa kukr kol,ampak pač za dušo.je pa res,da se mi mišice fuul hit poznajo..tko da tle pa pač nimam kj za narest...čeprou po resnic povedan,mi ni všeč nevem kok mišičasta ženska,pol ma pa še tazga tipa zravn,da se bol nje bojijo kot njega! :) mam pa nažost res bl široka ramena... :( no ampak drgač se pa noben tip še ni prtožu nad mojo postavo...upam da se tut nou noben!:)
drgač mi je pa šport ZAKON! :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov