Moški in športnice

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Maj. 2008 18:27

ryu10kyu napisal/-a:Aloha body bojler :lach: :mukkies:


No, no, sam veš, da sm lepa :D .

Drgač pa js po geštelu spoznam plavalke, plezalke, košarkašice, smučarke, heh, za sumoborke morm pa rečt, da kšno obtožm po pomoti :P ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 06. Maj. 2008 18:31

A jaz po tipu moškega spadam med sumo borce? :gruebel: :lach: Samo ne mi reči da spadam med smučarske skakalce :rofl:

Drugače pa če sem iskren res ne vem kakšna si, ker ko sem te videl si bila vsa zakamuflirana z indijanskimi škornji in krznenim plaščom do gležnjev pa debel puli do vrata pa kapo, itd....v rit te pa nisem upal pogledati, ker sem se bal da me boš ravno takrat pogledala v oči :lach:
Sem hotel kao sceno narediti da so se mi vezalke odvezale da bi se kao sklonil pa bi imel čas...ampak sem se zajebal in imel čevlje na ježka :rofl:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Chuxsta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Chuxsta » 25. Maj. 2008 22:37

Lahko komot izjavim .....da tudi če so kake šprinterke al kaj podobnega....je to velik lepše kot pa kaka vejica v vetru...

Pa da sploh ne omenim kdo je boljsi v postelji ^^ (ok ajde ....metalke krogle izvzete)
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 25. Maj. 2008 23:02

Jst nism nikol nč trenirala al pa (redno) športala, mam po fotru bol tako športno postavo...mal širša ramena (bog ne dej, da se v ta del še kej razširm!), pa kr mišičast trebuh, noge, rit mam tud kr stoječo, uglavnem velikrat me kdo vpraša, kaj treniram :eek: Po en stran mi je to fajn, po drug stran pa tud ne, ker se mi zdi, da mi lih ne pašejo kšne punčkaste kiklce, pa oblekce, da mam preveč športn gištel za to...mogoče mam pa to sam v glav. Pa tud bojim se, da če bi začela kej bol redno športat, da bi ratala taka k kšna Mutola :tot:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 26. Maj. 2008 15:42

Ah, dej, dej, to se teb sam zdi, da ti neb pasale ...

Grem staut, da sm več mišičnjaka kt ti (sploh zgorn deu mau dost natreniran), pa mam praktično same girly cotke (majčke za okol vratu, frfotave cunce, polet skos u kiklcah) in use zgleda čist lepo, fajn stoji, daleč od kšne možača scene al pa karkol u to smer :wink: .

Probi, mi pošl fotko, pa te bom strokouno ocenla :D .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 26. Maj. 2008 16:41

Športnice, rekreativke so fajn. Ekstremne športnice in profesionalke so preveč mišičaste, tole rekreacijsko pa more bit, boljše kot šlaufki.
Drgač se pa po postavi, da ugotovit vrsto treninega športa.
Oyna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Oyna » 26. Maj. 2008 18:58

Aloha, dodaj kako svojo fotko.
zgornjega dela :wink:

lp
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 26. Maj. 2008 19:09

O, ja, seveda, gremo se "glasuj zame" ...

Drgač pa so moje lanske fotke že na forumu, kšnja letošnja pa še pride (sam ne sm in ne z namenom, da se me ocenjuje :D ).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 26. Maj. 2008 19:22

jz sm trenirala odbojko pa je moj čist zadovoln z mojimi mišicami na rokah =) drgač pa mam nekak širša ramena pa tko...bl mišičasto postavo kar je ok.edini problem je d sm majhna :P drgač pa če se kej kritiziram moj kr z očmi začne zavijat :P
mislm d majo tipi do športnic enak odnos k do vseh drugih...lah bi mel pa še bolšga ker nimajo tolk celulita pa ostalih nepravilnosti...ponavad majo hudo postavo...edin plavalke nimajo nekih hudih dekoltejev...ampak jz sm si tut želela tipa k bo tak pa tak pa tak...zj mam pa čist drgačnga ampak sm to da ni po mojih merilih šele pol pogruntala k sm bla že do ušes pa še čez zalublena in me ne briga.pomoje je tut pr tipih tko =) kjer je ljubezen ni problema.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 26. Maj. 2008 23:23

Aloha napisal/-a:Ah, dej, dej, to se teb sam zdi, da ti neb pasale ...

Grem staut, da sm več mišičnjaka kt ti (sploh zgorn deu mau dost natreniran), pa mam praktično same girly cotke (majčke za okol vratu, frfotave cunce, polet skos u kiklcah) in use zgleda čist lepo, fajn stoji, daleč od kšne možača scene al pa karkol u to smer :wink: .

Probi, mi pošl fotko, pa te bom strokouno ocenla :D .


Ne, res no, sm že parkrat vidla kšno všečno kiklco, jo šla probat in skor umrla od smeha, jo obesla nazaj in šla iz trgovine! Pa kšne une majčke za okrog vratu zavezat mi tud ne pašejo za moje pojme...spredi še nekak zgleda, zadi se pa ponavad tko počez čez hrbet zaklučjo in mi še optično razširjo hrbet...no go :nein:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Maj. 2008 9:55

No, ja, če se ti ne počutš dobr, pol se je seveda brez veze silt.
Men na primer je ful ušeč, če se vidjo mišice, sploh zgorn deu hrbta, zato sm čist zalublena u majčke za okol vratu :) .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 27. Maj. 2008 12:56

dokler je vse v mejah normale, pol jih pomoje lih ne mot, ampak jim je pomoje clo všeč. js sm tud kr dost mišičasta, pa mam široka ramena, pa ni to še nobenga motil...razn mene včas :D mislm, da ma pa kkšga to mač six packa, na nogah pa rokah une mišice k ji niti napet ni treba da bi se vidle...pa še kkšn možačast obraz...pol pa nastane problem... :cool: :P
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 27. Maj. 2008 15:17

Jaz pa razumem Yazmeen. Sama majic za okrog vratu ne maram iz istega razloga - v njih se počutim (in zgledam) kot kak dedec. Sem včasih orng fovš vsem ženskam z ljubkim drobnim zgornjim delom telesa, ki se potem razširi v bokih ... take sicer ponavadi kolnejo svoje boke in stegna. Vsaj s tem nimam problemov, ker če se zredim, se v trebuh in zg. del telesa. moram pazit. Vsaj visoka sem, tako da ne zgledam ko en štoplc.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 27. Maj. 2008 15:22

č :/
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Maj. 2008 17:04

Če je bejbika cela drobna, je men kjut, sam če ma pa preozka ramena, spod je pa (glede na zgornji deu) preširoka, mi pa ne zgleda čist nč lepo.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov