Moški in športnice

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 01. Maj. 2008 19:02

Športnice so zakon.
Uporabniški avatar
Lady_T
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 16. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_T » 01. Maj. 2008 19:26

Moj prijatelj je zagrizen športnik in pri punci mu velik pomen to, da ima tudi ona rada šport. 1x pa mi je govoru, da je sexu z eno bejbo, ki je imela po celem telesu same mišice in da mu je blo grozn. Tko da nabite bejbe, polne mišic... :flop:
Jst hodm na aerobiko 3-4x tedensko in to je to. Rada mam šport in mi je grdo vidt povešene/mehke roke, ampak nabite noge v miniču niso glih ženstvene.
Zadnjič spremenil Lady_T, dne 01. Maj. 2008 19:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Ferdox
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 28. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferdox » 01. Maj. 2008 19:34

Načeloma me športnice niti malo ne odbijajo, pravzaprav sem celo navdušen, če ženska reče, da se aktivno ukvarja s športom. Ampak moram pa rečt, da me je do zdej odbila ena plavalka, ki je mela čiiiist preveč "športno" postavo... ramena je imela skor širša od mene :eek: :lach:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 01. Maj. 2008 20:08

Pha, plavalke s(m)o pa čist fajn bejbe :wink: .

Glede na moje izkušnje, majo tipčki kr radi bejbe, k znajo delat še kej drucga kt na manikuro hodt, trogat šoping vrečke in sedet na kafetu s čikom u rok ...

Kr je fino, če gresta lahko kt parček skp športat, ne pa da je ona ceu motorični idiot in se še na kolesu ne zna naraunost furat :P .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*lovely*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lovely* » 01. Maj. 2008 20:22

mislim, da majo tipi vseen rajš neki za prjet, k pa same mišice!!!
Because of you I'm running out of reasons to cry!!! *RTM*
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 01. Maj. 2008 20:49

Evo, spet neki butasti predsodki ...
Zakaj bi nej bla usaka športnica že po defaultu tok mišičasta, da bi blo grdo za pogledat/prjet?! Mnja, najbrš se tipom res bl lušta šlatat neke spužvasto špehaste bejbe kt pa tiste, k se ne guncajo k žouca ...

In čist tko, informatiuno, mišice se da lih tko fajn prjet :wink: , zakaj se jih ne bi dal?
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 01. Maj. 2008 20:51

*lovely* napisal/-a:mislim, da majo tipi vseen rajš neki za prjet, k pa same mišice!!!
Kolko kil preveč imaš ter kako velik (prevelik) jumbojet paket?
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 06. Maj. 2008 15:36

Mahagonij napisal/-a:
srčica* napisal/-a:sicer pa še sama nisem o tem razmišljala, da imajo športnice take "napake", moja kolegica trenira odbojko
Ok, odbojka je bolj stvar v tehniki, kot pa v misicah al pa vzdrzljivosti(ceprav neka osnova mora bit). Tko da odbojkarice najbrz nimajo lih kakih hudih ekstremov.


ok odbojkašice majo ful tipično postavo... takoj lahka rečeš, evo tale pa odbojko trenira... to mislim seveda tiste, ki se z odbojko ukvarjajo profesionalno pa od malega... ne bom rekla, da je postava slaba... se pa strinjam s tem, da majo najlepšo plesalke...

majo pa tipi odbojkaši najnajnajnajnajbolše postave...
LOVE hurts
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 06. Maj. 2008 15:41

^^odbojkašice majo ful lepo rit :) tako dvignjeno in res sexy...

glede plavalk...poznam kr neki punc, ki se s plavanjem ukvarjajo od otroštva in so se jim ramena fuuul razširila...Aloha za tebe pa nevem, kakšna so :wink:

nevem pa, kako se lahko vidi, da punca trenira košarko...ej mene me vsi sprašujejo: "A ti košarko treniraš al kej podobnega?" Pa nism velika, da bi se reklo, da je to tipičen šport...
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 06. Maj. 2008 18:00

MilkyWay napisal/-a:^^odbojkašice majo ful lepo rit :) tako dvignjeno in res sexy...


Thanks :P !


MilkyWay napisal/-a:nevem pa, kako se lahko vidi, da punca trenira košarko...ej mene me vsi sprašujejo: "A ti košarko treniraš al kej podobnega?" Pa nism velika, da bi se reklo, da je to tipičen šport...


Hmmm...tipična košarkašica...AND1 trenirka, Adidas pulover, Nike superge, speti lasje pa torba na rami :) ... Ma pomoje je že višina razlog, da te nekdo vpraša, če košarko treniraš...

Jst sicer odbojko treniram, pa odbojkašice nimamo sam dvignjene riti, ampak so tud stegna ponavad mal ojačana...in ni blo enkrat, da me je nekdo vprašu, če šprint treniram... :roll: Pa ne zgledam ko ena Mutola :P ...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Maj. 2008 18:11

MilkyWay, mam širše rame pa mišičast hrbet, ampak je čist sexy, men je ušeč :) ...
Nism pa omara, kr u cajtih, k je moja generacija trenirala, nas u našmu klubu niso hotl prevečt na suhem gont (fitnes), tko da je tut to sigurn prpomogl, da se nismo razlezle, pa tut "prezgodi" sm nehala s treningi (konc drucga letnika) in ni blo cajta, da bi se bl konkretno razširla.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 06. Maj. 2008 18:13

Aloha body bojler :lach: :mukkies:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 06. Maj. 2008 18:13

ahh...

nekdo je napisal, kako si bo ženska z malo bolj športnimi nogami upala v krilo spravit? heh, ...

men je 100x lepše videt oblikovano, športno žensko postavo, kot pa 50 kil pa 170 višine, k misliš da se bo ob najmanjšem vetru prelomila ali pa če jo bo kdo mal bolj za roko prijel... groza...
tud sama mam take izkušnje, da majo tipi to rajši...kaj si boš pa začel z žensko, ki ji je 2kilska utež pretežka ali pa k je zadihana ko gre v drugo nadstropje :lol:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 06. Maj. 2008 18:15

Lejla86 napisal/-a:Hmmm...tipična košarkašica...AND1 trenirka, Adidas pulover, Nike superge, speti lasje pa torba na rami :) ... Ma pomoje je že višina razlog, da te nekdo vpraša, če košarko treniraš...


khm...niti ne :wink: jeans hlače, ozke majčke, spuščeni lasje, pa ja...res je...nike elegantne superge :wink: pa me ravno ne spominjajo na košarko :)
pa sje u tem je fora, ker visoka sem 172, pa se mi ne zdi ogromno...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 06. Maj. 2008 18:17

Valjda je odvisno kaj ženska trenira...zdaj če je metalka kugle ali pa rokoborka je verjetno preveč možačasta...
Torej vse je odvisno od športa s katerim se ženska ukvarja :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]