Moški in šport

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 01. Dec. 2010 22:12

dost je da je obseden z fuzbalom, da bi še igrice igral bi se mi odpulil. :wink:
Me veseli za pobiralce žog pri fuzbalu, nisem vedla da sploh so. Zadnjič ko je ugrala Barca, sem si šla jz lepo glavo umit, pol je "tulil" da sploh ne vem kaj sem zamudela, tekmo sezone! Ja, pomoje tut, ne bit hecen no :P
Cartanje med tekmo odpade, motim ga že če ga kej sprašujem. Finta je v tem da je teh nogometnih tekem ogromno, od prijateljskih (te so mi šele mimo, ko je tekmovanje še razumem point vsega da gledaš ko je napeto) do kvalifikacij za to in ono.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 01. Dec. 2010 22:17

čuftika napisal/-a:...pol je "tulil" da sploh ne vem kaj sem zamudela, tekmo sezone! Ja, pomoje tut, ne bit hecen no :P

ammm...ja pa ja!!! :D
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Dec. 2010 23:39

teddy_ursa napisal/-a:Potem sem se pa ulegla na posteljo, prekrižala noge in ga gledala. Ko me je opazil tam
Kolk časa je pa vmes preteklo? :P
Ne, sej, gut za vaju, če je hitr reagiral.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Dec. 2010 9:12

Meni se zdi pa otročje, da veš, da tip hoče gledat fuzbal, pa kar rineš vanj in potem slaviš zmago, ko pride k tebi na posteljo. A s tem same sebi dokazujete, da ima vas raje kot televizijo, a kaj? A dejansko ne zdržite 2 uri brez njegove pozornosti?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Dec. 2010 9:29

^^ se strinjam!!!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 02. Dec. 2010 10:51

...
Zadnjič spremenil claire, dne 26. Jun. 2011 20:45, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Dec. 2010 12:11

jullia_ napisal/-a:Meni se zdi pa otročje, da veš, da tip hoče gledat fuzbal, pa kar rineš vanj in potem slaviš zmago, ko pride k tebi na posteljo. A s tem same sebi dokazujete, da ima vas raje kot televizijo, a kaj? A dejansko ne zdržite 2 uri brez njegove pozornosti?


Ok sicer moj ni nek navdušenc nad fuzbalom, sm vseeno... Če hoče gledat nek film/oddajo itd. zakaj je ne mora gledat doma in pol pridt k men? Enostavno ne razumem, da pride k meni, jaz pričakujem, da bova kaj skupaj počela, on gre pa pred tv in tiste 2 urce sploh ne opazi, da sem tam, šele pol se mi začne neki posvečat? Men se zdi veliko bolš, da naj tisto doma pogleda, šele pol pride k men...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Dec. 2010 12:25

Zakaj mu pa tega ne poveš?
Mene bi tudi motilo, da bi prišla k tipu in šele tam izvedela, da bomo gledali tekmo (itak mi mora on povedat, da tekma sploh je, to ni ravno moje področje).
Mogoče pa tvoj misli, da je tebi še vedno bolj všeč, da pri tebi gleda. Mogoče imaš pa ti boljšo televizijo :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Dec. 2010 12:35

^^Ne nimam boljše televizije. :D
Drugače sm mu pa to že povedala (že večkrat). Sm mu rekla, da je bolš, da doma tisto gleda in šele pol pride k meni. Pa ene par dni upošteva, pol pa spet po starem...
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 02. Dec. 2010 13:46

haley napisal/-a:Ok sicer moj ni nek navdušenc nad fuzbalom, sm vseeno... Če hoče gledat nek film/oddajo itd. zakaj je ne mora gledat doma in pol pridt k men? Enostavno ne razumem, da pride k meni, jaz pričakujem, da bova kaj skupaj počela, on gre pa pred tv in tiste 2 urce sploh ne opazi, da sem tam, šele pol se mi začne neki posvečat? Men se zdi veliko bolš, da naj tisto doma pogleda, šele pol pride k men...


To kar si napisala je res neprimerno z njegove strani. Naslednjič mu enostavno ugasni (če ni nekaj kar lahko skup gledata), reci, da če želi to gledat naj pogleda doma, potem pa se vidita. Da pa si zmenka pač ne predstavljaš tako, da pride k tebi gledat TV.

Drugače pa jaz moram rečt da sem se sprijaznila, da moj rabi določene momente zase in me to popolnoma nič ne moti, saj imam jaz dovolj dela z Društvom, z nakitom ipd. da se zamotim. Moj namreč spremlja vse od NBA, vsega mogočega nogometa, ameriškega nogometa, ipd. Skratka, tekem takšnih in drugačnih mu nikoli ne zmanjka, res pa je, da je najmanj polovica teh tekem (sploh NBA in NFL) pri njemu na sporedu v poznih večernih urah.
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 28. Dec. 2010 13:51

čuftika napisal/-a:dost je da je obseden z fuzbalom, da bi še igrice igral bi se mi odpulil. :wink:
Me veseli za pobiralce žog pri fuzbalu, nisem vedla da sploh so. Zadnjič ko je ugrala Barca, sem si šla jz lepo glavo umit, pol je "tulil" da sploh ne vem kaj sem zamudela, tekmo sezone! Ja, pomoje tut, ne bit hecen no :P
Cartanje med tekmo odpade, motim ga že če ga kej sprašujem. Finta je v tem da je teh nogometnih tekem ogromno, od prijateljskih (te so mi šele mimo, ko je tekmovanje še razumem point vsega da gledaš ko je napeto) do kvalifikacij za to in ono.



tut tebe bi vsak drazljaj z njegove strani zmotil, ce bi ti gledala priljubljeno nadaljevanko. po moznosti tako, ki je na sporedu vsak dan al pa mas celo zloadano na racunalniku in si pogledas vec delov naenkrat ...

ne stekam, kako lahko komplicirate zaradi tega. moske to pac veseli in takrat majo radi svoj mir, kot ga imamo zenske za kaksne druge stari. razlika je samo v tem, da si zenske cas organizitamo tako, da te stari pocenmo, ko njega ni zraven, moski tega pac niso zmozni in se po vrhu tega so tekme na sporedu, ko so ...

mah, brezveze komentirat. nikat tezit zarad takih malenkosti, kaj bo potem sele pri kaksenih pomembnejsih zivljenskih odlocitvah, problemih ...
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 28. Dec. 2010 14:06

teddy_ursa napisal/-a:Moj pa nima takega hobija, ampak igra igrce... Nazadnje ko sem bila pri njemu je igral Need for speed: Hot prsuit... najprej sem ga skoz nekej štokala pa žgečkala pa tk, ampak sem raje nehala. Tk pravi: "Lej, samo še tole pa neham, res, samo še tole pa neham." Potem sem se pa ulegla na posteljo, prekrižala noge in ga gledala. Ko me je opazil tam na postelji je rekel: "Joj si nesramna, kr ne morem se ti upret." In še v istem trenutku je ugasnil igrico in prišel k meni na posteljo. hehe. Pomembna je taktika :)

Jaz bi se mu pa pridružila. I like NFS :D
Uporabniški avatar
Štrumfetka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 27. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Štrumfetka » 28. Dec. 2010 15:07

monique* napisal/-a:Jaz bi se mu pa pridružila. I like NFS :D


:top:

Sicer pa mi je bolj (oz. zelo) všeč dejanska "obsedenost" s športom, kot pa obsedeno spremljanje športa preko TV.
Medtem ko s prstom kažeš na druge, ne pozabi da s tremi prsti še vedno kažeš nase.
suzanne28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 28. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne28 » 28. Dec. 2010 21:30

Prav gotovo je boljša dejanska obsedenost s športom, kot pa spremljanje. Ampak meni se zdi, da ima vsak človek nekakšno obsedenost.. punce mogoče bolj s kakšnimi nanizankami, fantje pa pač šport. Jaz s svojim pogosto pogledam kakšno tekmo in lahko rečem, da je včasih zelo zanimivo!
barbySSS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbySSS » 06. Jan. 2011 10:09

*mala* napisal/-a:Mene tud ne gane, če fant kaj poskuša, ko js fuzbal gledam :lol: To je moj cajt. Ostale stvari so pa za po koncu tekme :D

Mi ni jasno in mi nikol ne bo jasno to žensko teženje. Kaj če bi vam on težil med lakiranjem nohtov?


Se popolnoma strinjam.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov