Moški in šport

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

RmX
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a RmX » 29. Jan. 2011 9:04

Pač ko sem še fural zveze in to je bil med fuzbalom pivo moja ljubica.. Po tekmi pa pač tista baba k sm jo takrt meu.. :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Jan. 2011 20:00

Nigga you hardcore.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 02. Feb. 2011 10:27

Pri meni je pa tako, da moj že od pamtiveka trenira nogomet. Trenutno igra v prvi futsal ligi, poleti pa je stalno okrog po turnirjih. Jaz ga pri tem podpiram in hodim z njim na čimveč tekem oz. turnirjev. On tako hoče in mi ni panike izpolnit njegove želje.
Tudi po TV-ju spremlja samo takrat se raje umaknem naj v miru pogleda in se mi potem pač posveti. Še raje vidi, da gledam z njim, samo meni je velik nogomet dolgočasen, za futsal pa mi ni panike.
alina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a alina* » 01. Mar. 2011 21:42

Oh, s temi fuzbalerji je pa res en sam križ :P
Zadnjič sm čez vikend prespala pr njemu, k je barca igrala z mallorco ( sovraži barco :P) ..in sva na srečo gledala samo prvih 20 minut, dokler ni messi dal gola, pol je pa tok jezn ratu, da je reku da te bedarije pa že ne bo več gledu,...pa se je pol men posvetu :P
Drugač pa ja, treningi in tekme, to ma itak prednost. In niti nimam tok problemov s tem, ker itak nisva skup tok dolg, pa še sama sem isto športnica, pa moram kdaj to tut na prvo mesto postavt. :))
..* Hard work beats talent, when talent fails to work hard..*
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 01. Mar. 2011 23:48

Eh, če tip zavzeto spremlja samo en šport je še uredu. Js poznam tud take, ki gledajo dobesedno vse. Pol se pa zmen s takim človekom za kakšno debato, če moreš :?
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 19. Sep. 2011 12:51

Moj spremlja fuzbal - to itak zmeri gledava skupi in je cist fajn, k navijava za iste ekipe. Ce ne, je se bolj zanimivo :D

Drgac pa treningi in tekme, to js razumem in ne bi od njega niti priblizn zelela, da neha. Js prav uzivam k ga hodim gledat na tekme :D
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 20. Sep. 2011 2:22

Bivša je vedla od začetka, da sm jst ko igra moj klub tam, parkrat je šla tut zraven za klub in enkrat celo za reprezentanco. Sicer pa sva gledala tudi skupej tekme po tv-ju in mi je bla prou luškana ko je padla v tekmo :D. Tista ki bo bodoča pa bo tudi mogla se sprijaznit s tem ravno tako kto jst nimam problemov s sprejemanjem njenega življenskega stila.

Sicer pa vsaka čast puncam, ki so zmožne razumet kaj nekaterim pomeni football support!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Sep. 2011 10:29

Dokler ni edn "tistih" fanov fuzbala, ki hodjo na tekme zato da sprostijo svojo raven testosterona je vse ok :x
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Sep. 2011 12:51

če je Slovenija na kakšni velki prireditvi, navijam vedno. recimo košarka, fuzbal, ko je bla fifa 2010, Zavec ko je boxal, Kozmus ko je metal, te fore. drugač me pa ne zanima kej dost :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov