moški in smsi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 29. Apr. 2008 12:27

Mene je moj dragi očaru s prvim sms-om...prej mi je bla to najbl bedna fora možn, da z nekom prideš v stik...ampak njegov sms je bil pa res za dol past..
Uporabniški avatar
acerola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a acerola » 29. Apr. 2008 12:30

jao moi tip men tud ni že celo večnost pisu čeprov ga usak dan zasujem s sms-ji, po se pa izgovarja na telefon.

:saddev:
Uporabniški avatar
Lady_T
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 16. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_T » 29. Apr. 2008 12:32

Lejla86, to je moral bit pa res izvirn a? :)

Jst sem ful vesela, ko dobim msg od mojga in ga morm tud pohvalt, da je kr pridn kar se tega tiče. Mi je pa tud gut, če si pošljeva mejl (e-greetings). Včeri sem se jst slikala v novem miniču pa mu poslala na mejl in me je takoj po službi hotu vidt :D
Uporabniški avatar
_~**SaaŠii**~_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _~**SaaŠii**~_ » 29. Apr. 2008 13:12

pošlje mi malo sporočil ker me raje pokliče, se zmeniva,in vidiva usak dan..če mi je hotu kej povedat u sporočilu mi pove ko se vidva..ko pa pošlje sporočilo ga pa sestavi kot pisatelj :razz: :)
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 29. Apr. 2008 15:30

Js sm vedno zgublala živce ker se nobenmu nikol ni dalo pisat sms-ov, men je blo pa to zmeri fajn - ampak zdej pa čist razumem to da se fantom ne da, ker tud men se FUL ne da več, včasih kr po par dni ne odpišem komu, ponavadi pa rajš pač kr pokličem nazaj. Pol da bi mi pa še kter sral po glavi da zakaj ne odpišem pa kak se mi ne da ... ajej, zdej razumem! :lach:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
mala...
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 18. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mala... » 29. Apr. 2008 15:56

Moj pravi da je pisanje sms-ov zguba cajta in da se mu ne da pisat,raj pokliče.
Uporabniški avatar
črnamamba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 5. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a črnamamba » 29. Apr. 2008 18:52

moj lih tko...
ga že 2 leti prosim,da mi piše kak sms med predavanji...pa mi nikol ni...pa sem mu enkrat napisala" da se morava pogovorit"
je takoj odpisal!!!! :twisted: :P
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 29. Apr. 2008 19:09

men tud vedno odpiše ampak ma kdaj tok bedne joooj...npr.ko je na šihtu da zdaj je pa lih to in to pojedu...o faaak to mi gre na živce!
drugač pa ja tipi res rabjo ne vem kolk časa da odpišejo :evil:
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
gummibear *
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 23. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a gummibear * » 29. Apr. 2008 20:53

Sugar_baby napisal/-a:jst tud to kr mal pogrešam. Na začetku so ful padal smsi...uno sam tko da pokažš da se spomnš...sam kkšn v smislu "lupčka" al pa "miss you**" in podobno tko na hitr vmes med šihtom. Pa tud zutri sm vedno dubla ob 6ih sms k se je zbudu pa zvečer. Zdej pa zutri vedno sam še jst pošiljam...pa tud tko čez dan...in pol se čudi zakaj mam jst večji račun k on?! Ampak ok sm pa takrat bolj vesela k ga dobim :D


Vem kako je, ja. Meni je tudi vedno zjutraj pisal, ker se prej zbudi, kot jaz. Mi je bilo ful všeč, da sem se zbudila in me je vedno čakal njegov sms. Zdaj pa tega več ni, tudi čez dan ne. Zadnič sem mu poslala mms, ker sem se slikala v novih kopalkah. Lol, takoj je odpisal. :lol: Saj vrjetno se spomni na mene, ampak se mu pač ne da al kaj. Pa ko vem, da ima v šoli dosti časa, za eno kratko sporočilo. Res je, da sem pol ful bolj vesela, ko ga dobim, ampak včasih si pa mislim, da je kaj narobe oz. da se je kaj spremenilo iz njegove strani, ker nič ne piše. :roll:
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 30. Apr. 2008 22:36

mala... napisal/-a:Moj pravi da je pisanje sms-ov zguba cajta in da se mu ne da pisat,raj pokliče.
Ima prav.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 01. Maj. 2008 11:03

spermij napisal/-a:
mala... napisal/-a:Moj pravi da je pisanje sms-ov zguba cajta in da se mu ne da pisat,raj pokliče.
Ima prav.


jaz tudi tako mislim :) sicer vsake toliko je lepo, če mi pošlje kakšno sporočilo, kšno lepo misel, ko jo potrebujem, ampak tudi sama veliko bolj cenim, če me pokliče...
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 02. Maj. 2008 23:51

Mi2 sva si na začetku pošiljala sms-e, ko sva se oba učila za maturo. Zdej pa samo takrat, ko se ne morva slišat (npr. je on v tujini ali pa ma kdo od naju predavanja) - torej kak sms na dva tedna :D
Mi je všeč tak, vem kam lahko pripelje preveč dogovarjanja, razlaganja stvari prek sms-ov..no mene nikamor :D
Tud tak sem se navadla, da ponavad kar pokličem, ne pošljem sms-a, če ga pa, pa ponavad rabm kakih pet dni (pri frendih :oops: ..)
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 03. Maj. 2008 20:56

joooj men ni jasno kako lahko delate celo znanost iz tega :D dejstvo je, da se tipom ne da tipkat ker jim to čista potrata časa, raje pokličejo in v neprimerjivo krajšem času povejo 10X več (pa še prav jim dam...), če pa so že prisiljeni odpisovat punci, ki v nasprotnem primeru dela takšne scene, da kr ni, pa napišejo čim krajše, čim bolj enostavno in je. in če reče kul to pomeni kul in nič drugega kot kul, ve pa takšne cirkuse iz vsakega sms-a v večini naredite da bi lahko nadaljevanko posnel :roll:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 03. Maj. 2008 20:59

Ja dejansko je tko, da je v prvih mesecih tist Napad smsov potem pa vse skup mal mine, pa se poleže..pa sam tko kdaj pa kdaj kšn prleti.. :) sicr pa smo si moški pa ženske dost različni v tem, da ko me pomislimo na svoje dečke, jim rade pošljemo sms in tko damo vedt, da jih pogrešamo..njim se pa smsa nda poslat oz nvidjo razloga, da bi poslal sms vsakič, ko pomisljo na nas :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 04. Maj. 2008 2:08

eno izmed najbolj tečnih opravil kar se mene tiče. Sms-anje z ženskami je pa itak poglavje zase :D . Ne vem kako se enim da štrkat non stop po tipkovnici in pričakovat da bom zdej jst sms-al kot norc tam z njo. Po tretjem sms-u ponavadi končam, ker potem začnejo razni neumni sms sestavljeni iz dveh, treh, ali če je sreča celo štirih besed. :roll: . Ah ja, kaj bo šele ko bo kaka resna ženska, to bom kregan :lol:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov