moški in smsi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 06. Jun. 2008 19:19

jz sm poslala u lajfu tolk smsjev d se ti zmeša...ko pišem mojmu mi z veseljem odpiše...zmeri napiše tko kr dost...pa všeč mi je k uporabla končna ločila ker mi je ful antipatično če en sam neki besede meče tja brez reda.ok sej če ni vejc je kul sam pike klicaje pa uprašaje pa hočem =)
najlepš mi je k pride pozn domov pa me ne kliče d me ne zbudi pa tak lep sms napiše...al pa ko gre od mene domov...zmeri kej tazga prisrčnega napiše in sm pol usa cukrasta še pol ure =) sploh pa mi je všeč pr smsjih to da ko ga najbolj pogrešam lahko preberem kakšne smsje iz tistga obdobja ko sva začela....pa se spomnm kaj vse je blo in se zavem kolk ga mam ubistvu sploh rada....se mi zdi d se premal zavedam kolk mi pomen...mam občutek d sm bl nora nanj kukr se mi zdi :P
Uporabniški avatar
DMN
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 6. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a DMN » 08. Jun. 2008 14:20

...
Zadnjič spremenil DMN, dne 10. Sep. 2008 7:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 08. Jun. 2008 15:50

moj pa zaenkrt nima še teh problemu, da se mu nebi dalo dopisovat z mano. celo zdei ko je biu u tujini ceu tedn, sva si ful pisala, tud poklicu me je ene 3x na dan..
čene pa najlepš mi je ko napiše sms zvečjr za lahko noč :love:
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
°°Inchee°°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a °°Inchee°° » 08. Jun. 2008 19:51

Moj večinoma odpiše zelo hitro sam ima pa zelo kratke sms-e (tudi po 2-3 besede :D ) .Od njega sm se naučila da zdej še jst pišem zelo kratka sporočilca. :D
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 10. Jun. 2008 12:13

ja, moški znajo odlično vse povedat v nekaj besedicah :D jaz pa mu ponavadi pišem malo daljše in me kar malo skrbi, da pretiravam... :? ampak on pravi, da mu je to všeč :lol:
Razlagalka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: Štajerski konec

Neprebrana objavaNapisal/-a Razlagalka » 10. Jun. 2008 20:54

Meni moj sploh ne odpiše. Mu vsako jutro in večer (če je v službi) napišem, pa pravi da nima časa odpisat. Mu verjet? Ne vem. :(
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 11. Jun. 2008 9:55

moj sploh ne vem če zna smse pošilat.
enkrat sm bl zravn k je mogu enmu kolegu neki napisat. neki čist kratkega. in ga čez neki časa vprašam "Kaj ti še vedno pišš?". je res doug rabu.

mi2 mava tko, da k se spomne name, mi pošle sam en znakc al pa prazn sms. k nimaš nč za rečt, sam pokazat hočš, da si se spomnu na osebo.
no, js mu pa vsen kdaj kak roman pošlm :)
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 11. Jun. 2008 10:43

ja, tipi znajo biti zelo kratki v svojih sporočilih. ma js ponavadi kar cel prostor porabim, ker se mi ga zdi škoda :D

je pa moj glede sms-ov zelo priden, vedno odpiše, kar hitro.

je pa tudi meni boljše klicat in slišat njegov glas. kadar pa pač ne moreš klicat (npr. predavanje :D, služba, druge obveznosti ...) pa sms.
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 11. Jun. 2008 12:09

Če se ne vidva, si piševa zju3 pa zvečer... vmes se pa rajš slišva :)
Ampak ponavadi, se vsak dan vidva, tko da nimava tolk problemov z SMSi. Drugače pa s sedanjim tipom nisem nikol mela problemov, da se mu ne bi dalo odpisovat. V prejšnih zvezah pa od koga tut po par dni nism dobila odgovora, sam potem se pa tut js nism par dni javlala, pa je blo. :D
Uporabniški avatar
bucka_*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bucka_* » 16. Jun. 2008 21:19

jaa sm to je res.. moj tud noče pisat js mu vedno neki pišem pa blabla.. on pa nikol nč. ok je res da je večino cajta brez dnarja .. še ni slišo z naročnino.. tk da če že pošle mesič mi pošle unga nujno me pokliči - ko je zastonj :) tk da ja.. sm ga vprašala zka noče pisat pa je reku : jaa, če je kaj nujnega te rajš kr pokličem!
Ashlee.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: In his song.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee. » 17. Jun. 2008 13:29

moj prvo tud ni pisav sms-ov zaj se je pa že kr navadu :D pr nama je čist obvezn sms za lahko noč (če ne spima skupi), kr drugač js sploh zaspat ne morem :oops: pa recimo če gre kam s kolegi mi ponavadi napiše sms ko pride domov, da nism čist panična, če se mu je kaj naredlo.
So give me your forever.
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 17. Jun. 2008 14:33

moj je že na začetku reku da ne mara smsov in da rajš pokliče, tko da mu niti nism pol težila z smsi, razn če mu morm čis kej tazga bv povedat in niti ne pričakujem da bo odpisu, pol mu jz pošlm sms. ampak ponavad usen odpiše :lol: se pa sicer uglavnem bol kličeva
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 17. Jun. 2008 14:35

sm pa mela tipa ki me sploh nikol ni poklicu ampak sam sms-e pisu in mi ni blo kul. ker se nikol pol nism navadla na nek osebni stik in tud v živo nikol nism mogla bit sproščena ob pogovoru z njim, zato sva tud kar hitro končala :lol:
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 17. Jun. 2008 16:00

Ja, moj je kr "priden" glede tega. :D Mislim, mu ni problem kakšen sms napisat.

Sam kdaj mu zvečer kej pošlem in pol čakam, da mi odpiše in še ne zaspim. In gospodič mi lih takrat kot po naključju ne odpiše. :) Sem se že navadla. Je pa zato jutranji sms tok lepši. :wink:
Uporabniški avatar
tinca987
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: celje-šentjur

Neprebrana objavaNapisal/-a tinca987 » 17. Jun. 2008 16:37

moi napiše več smsov kot js :D nonstop mi jih pošilja...no pa sei je fain :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov