Moški in računalnik

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 16. Sep. 2004 8:23

majchy napisal/-a:Medva pa špilava Atomic Bombermen :D :lol: Sicer že ful stara igrca, ampak še fajn dobr služ svojmu namenu. :D


Midva sva tut že enga Bomberja igrala (k nastavljaš bombe) al pa greva tetris v dvoje :D
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 16. Sep. 2004 17:14

bad_girl napisal/-a:
majchy napisal/-a:Medva pa špilava Atomic Bombermen :D :lol: Sicer že ful stara igrca, ampak še fajn dobr služ svojmu namenu. :D


Midva sva tut že enga Bomberja igrala (k nastavljaš bombe) al pa greva tetris v dvoje :D


Mi smo še hujši pr mojmu lubitu doma, k si dva računalnika povežemo u mrežo, pol pa 4je (dva para :) ) igramo bombermena: medva z lubitem proti unima dvema. :D Zakon! :schreiben:
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 16. Sep. 2004 18:37

joj pol mal jskr srečo da moj ni computer man....sj igra igrce pa to sam da bi pa zato mene pustuna cedilu to pa nikol (še)....
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 16. Sep. 2004 18:58

cotkica napisal/-a:joj pol mal jskr srečo da moj ni computer man....sj igra igrce pa to sam da bi pa zato mene pustuna cedilu to pa nikol (še)....


Ja sej mene tut ne. On gre igrat igrce, ko jst zaspim (k skor zmeri prej :sleeping: ) al pa ko nisva skup.
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 16. Sep. 2004 22:00

Moj dragi pa ni najbolš prjatu z računalnikom! :cool:


Upam, da bo tko tut ostal....sm pa zato jst zaljubljena v svojga. :twisted: :evil:
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 17. Sep. 2004 8:50

lepoticka napisal/-a:računalnik... pametna zadeva... velikokrat nam olajša delo,dosti podatkov lahko najdemo o čemerkoli... me ga sicer pametno uporabljamo za sodelovanje na tem forumu :twisted:

ampak moški?!?! njim je računalnik (ne vsem) očitno nekaj "svetega"...
js ne vem no... al je moj obseden z njim??!?!?

zadeva: vikend,8 zjutraj... moj dragi vstane in prižge računalnik... medtem ko je moja verzija vikenda cartkanje v postelji (namreč zaradi tega ker al eden al drugi delava med tednom)... lepo mi je poležavat ob mojem dragem... se stiskat,lupčkat... ampak ne... njemu je prva računalnik!!!

sej ne,da pol ne pride nazaj v posteljo se "cartat"-pač njegova verzija (še poje kaj vmes) ampak moti me ker ni njegova prva pozornost usmerjena name!!! namesto da bi se zbudil in me nežno poljubi in rekel "dobro jutro miška"... in me malo objel... ne nič... hladnokrvno vstane,kot da sem pršica v njegovi oddeji in vžge računalnik!!! :eek: :eek:

pa ne da mu tega nisem omenila! nasprotno,že večkrat...
ampak računalnik pač zmaga... js pa ostanem v topli posteljici sama... njegov vonj pa z mano... :cry: :cry:



hmmm..pr nama sm pa jz taka kot pr teb tip!sm jz ful velik za rac. in tip sploh ne mara rac...in on in isto pove kot si ti napisala da bi rada se malo polezita...haha
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 17. Sep. 2004 9:12

OK, da se postavim v bran moški računalniški rasi. Mislm, itak zlo velik časa preživm za komjuterjem najprej zaradi narave posla, ki ga opravljam poleg moderiranja (ubistvu nemoderiranja, ker ste neverjetno pridne uprabnice tegale foruma :)) ter adminstriranja tegale pagea, še vse ostale zadeve, ki so pač povezane s računalom. Potem po opravku službenih dolžnosti zlo hiter preklopim na zabavno zadevo.

TKo, da komp je zadeva za pobeg.... za razbijat dolgcajt... za pobit vse sovrage,.. za izživljanje svojih otroških sanj.... Ne morte verjet frustracijo ko pri zadnjem levlu, nikakor ne morš ubit bossa.... AGRHHHHHH

Uglavnem, to rabmo. Zadeva je nujno potrebna za naše duševno zdravje. Pa še blazno koristni smo ko je treba vaše računalo popravit, zamenjat diske, kartice.... naložit sistem in podobne zadeve. :D

Tko, da se boste mogle pač sprijaznit, da nas zadeva kdaj pa kdaj mogoče mal odpelje.... :roll:
cukr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr » 17. Sep. 2004 13:44

Jaz pa mislim, da bi morale samo ženske vedeti geslo za računalnik in tako bi omejile našim moškim dostop do računalnika. :razz: :razz:
snake
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a snake » 18. Sep. 2004 12:16

Lumpyka napisal/-a:Uf...moj je tut programer in je poleg šole še zaposlen (zaenkrat še preko študenta), in tut prežvi na računalniku ful velik časa, pa tut ne živiva še skupi tko da ko sva skupi, si vzame kr dost časa zame (čeprov je že ene parkrat mogu kej odpovedat zarad računalnika in dela...)... sam se pa bojim, kako bo čez par let, ko bo šov študirat, pa še kasnej ko bo redno zaposlen... upam d ne bo tko kot nekatere pišete... :? :? ker drgač bom pa totalno znorela... :x

Emm... pozabila omenit, da se velikokrat zavoljo skupnih trenutkov odpovem računalniku in sem z njo.
IMHO ko človek dobi redno zaposlitev ni tako grozno.
Uporabniški avatar
Romancek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Romancek » 18. Sep. 2004 12:21

Moj ga ma na sreco v sluzbi dovolj, jaz pa zaradi faksa; tako da, ko sma skupaj ga "porabima" samo za kaksen (pred)film. :cool:
Nič ni dobro ali slabo samo po sebi; vse je odvisno od našega razmišljanja. (William Shakespeare)
Uporabniški avatar
brunhilda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 9. 2004
Kraj: pod gorami.

Neprebrana objavaNapisal/-a brunhilda » 19. Sep. 2004 23:54

usec mu je pomoje. upam, da ne bolj kot jast.
Tjasa77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tjasa77 » 01. Okt. 2004 21:12

hehe :razz:

jst sm mu zarad ekstremnega igranja igrc VSEM IKONAM za igrce na namizju spremenila imena v:

objemaj se s Tjaso
daj lupcka Tjasi
kje je Tjasa
Tjasaaa




itd -- takoj je vzgalo :cool:
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 01. Okt. 2004 22:21

lepoticka napisal/-a:računalnik... pametna zadeva... velikokrat nam olajša delo,dosti podatkov lahko najdemo o čemerkoli... me ga sicer pametno uporabljamo za sodelovanje na tem forumu :twisted:

ampak moški?!?! njim je računalnik (ne vsem) očitno nekaj "svetega"...
js ne vem no... al je moj obseden z njim??!?!?

zadeva: vikend,8 zjutraj... moj dragi vstane in prižge računalnik... medtem ko je moja verzija vikenda cartkanje v postelji (namreč zaradi tega ker al eden al drugi delava med tednom)... lepo mi je poležavat ob mojem dragem... se stiskat,lupčkat... ampak ne... njemu je prva računalnik!!!

sej ne,da pol ne pride nazaj v posteljo se "cartat"-pač njegova verzija (še poje kaj vmes) ampak moti me ker ni njegova prva pozornost usmerjena name!!! namesto da bi se zbudil in me nežno poljubi in rekel "dobro jutro miška"... in me malo objel... ne nič... hladnokrvno vstane,kot da sem pršica v njegovi oddeji in vžge računalnik!!! :eek: :eek:

pa ne da mu tega nisem omenila! nasprotno,že večkrat...
ampak računalnik pač zmaga... js pa ostanem v topli posteljici sama... njegov vonj pa z mano... :cry: :cry:

:D navada kateri se je nemogoce odrect, se zbudis gres za comp precekiras mail, forume, 24ur.com itd.
sej si ti njegova najvecja pozornost, samo na drugacen nacin
100 ljudi 100 cudi
Zadnjič spremenil Michael, dne 01. Okt. 2004 23:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Gone
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 01. Okt. 2004 23:35

Michael napisal/-a::D sej si ti njegova najvecja pozornost, samo na drugacen naicn


matr si pa potolažu zdej marsikatero tuki gor :D
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 01. Okt. 2004 23:39

vem ja :scherzkeks:
grem spat, lahko noc :zzz: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
Gone

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron