Moški in računalnik

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Maj. 2011 20:05

Nima facebooka. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Maj. 2011 20:07

Konkubina* napisal/-a:Midva s fantom sva se že skregala zaradi najinih dejavnosti na FB in to kar fejst.


A dejavnosti v živo pa ne predstavljajo problema?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Maj. 2011 20:19

Konkubina* napisal/-a:Njemu pa gre na živce če recimo, kakemu kolegu napišem post ali kaj komentiram (ne slik), čeprav sam počne isto pri kaki znanki.


Men bi se strgal, če bi mi fant težil glede tega.

Sicer pa ne, moj ne dodaja neznank, kaj se pa na chatu meni tistih 3× na leto, ko je na FB, pa tud ne vem :D Če bi se pa srečeval z puncami, ki jih prvič vidi na FB, mi pa nebi bilo všeč. Ker mislim da je dost jasno kam to pelje.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Maj. 2011 20:23

Konkubina* napisal/-a:V kakšnem smislu to? Da bi se on dejansko dobival s temi ženskami ali kaj takšnega?


Ne, sploh nisem na to ciljala.

Samo malo čudno se mi zdi, da bi nek sramežljivec v RL na fejsbuku kar neke Nemke dodajal in jih pecal. Zato sprašujem. Tebe motijo njegovi stiki z drugimi puncami v virtuali. A v živo je pa neka nedolžna ovčka?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Maj. 2011 20:30

No, potem je pa do neke mere logično, da je vesel, če ima vsaj na FB kakšno frendico :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Maj. 2011 21:34

...
Zadnjič spremenil claire, dne 26. Jun. 2011 21:10, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 06. Maj. 2011 10:11

claire napisal/-a:
s fantom imava trenutke, ko greva najprej na moj profil, potem še na njegov in se dobesedno norca delama iz slik, ki jih folk objavlja. fant se kar ne more načuditi vsem galerijam ala "moja birma", "just me", "jaz in moj lubek", "morje 1997", "porod"... tja se hodim zabavat. isto kot sem.


Midva se tudi kdaj reživa kakšnim "posebnim" slikam koga na FB (eni majo itak vse javno), ampak albumi, kot si jih ti naštela se mi ne zdijo nič takega, razen porod in taki osebni dogodki. Če pa nekdo objavi album s slikami iz morja, potovanj, mogoče del slik iz poroke, abrahama, rojstnih dnevov ipd., se mi ne zdi čudno, ker so taki albumi ponavadi prav zanimivi za pogledat, sploh potovanja in izleti. Saj v prvi vrsti (spet kakor za koga, ampak za večino sigurno) je poanta FB ravno to, da si s prijatelji, ki jih ne vidiš pogosto zaradi oddaljenosti idr. razlogov, na tekočem, kaj počne, kje je bil na morju ipd. Meni je to čist kul, dokler ne gre v neke intimne sfere, kot objavljanje slik otroka, po možnosti celo s poroda, kakšne hudo pijane slike ipd. Itak pa vsak sam odgovarja za svoje slike in kar napiše v status ali komu komentira. Jaz ne objavljam slik, ki jih nočem deliti z drugimi, četudi so to osebe, ki jih osebno poznam, pač pa samo take, ki so za v javnost, večji del zbirke pa ostane v mojem zasebnem arhivu. :wink:

Nekaj drugega pa je, če nekdo objavi album Kruzanje po Karibskem otočju ali Potovanje v Dubaj, ki je prava paša za oči, pa nekdo iz čiste zavisti komentira sam pri sebi "keri beden album". Zakaj pa človek ne bi delil česa takega s svojimi prijatelji? Kvečjemu taki komentarji o tovrstnih albumih povedo, da pa morda tista oseba nima pravih oseb dodanih med prijatelje. :wink:

Itak pa smo se malce oddaljili od teme, to bolj spada v temo o facebook-u.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Maj. 2011 10:25

Čeprav sem bila res malo časa prijavljena na FB, sem v tem času vidla svašta. In mene tudi vsi ti albumi sploh ne motijo...ne razumem samo, kako lahko folk da dejansko vse, ampak res VSE slike gor, ko je bil npr. pozimi na smučanju s prijatelji. In so potem v tem albumu poleg smučanja vidiš totalno nažgan folk, pa kako sta se dva skor dol dala, od tega kako 5 prijateljev spi, je, se brije v kopalnici...pa potem spet malo smučanja in narave....
....halo! Kaj pa cenzura, al pa da malo pregledaš slike, preden vse flikneš gor na net??? tega totalno ne štekam!

Drugače pa khm....tudi jaz ne bi bila lih happy, če bi moj tip, če bi uporabljal FB, gor dodajal kr ene bejbe. To mi je totalno mimo.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 06. Maj. 2011 12:24

Ja, taki albumi od slehernega vikenda, tripa do sosednjega brega, kosila pri stricu s hudo hišo in vrtom, so res patetični. Kot da živijo zato, da folk ve za vsak njihov korak in vsak preživet vikend. Ali pa fotkanje na kavicah. :D

Sama imam na srečo same take prijatelje na FB, ki ne objavijo kar vsega, če smo kdaj kje skupaj na žurki ali kje drugje, pač pa same normalne slike, ostale pa si pošljemo po mejlu, da se nasmejimo scenam tiste noči.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 06. Maj. 2011 14:50

Leonessa napisal/-a:Govorim za pare, ki jih osebno poznam. In vsi ti, ki nimajo FB, so taresni, ki so že več let skupaj in si dejansko upam za vse dati roko v ogenj, da so idealni pari (kar se tiče resnosti), kregamo pa se itak vsi kdaj. :) Ampak tukaj sem mislila glede varanja.


Pol pa, ko bojo ti pari šli narazen si boš misnla "omg, pa ne ona2, sej sta bla tkooo idealn par in tko resna.. celo FB-ja nista mela!" :D
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 06. Maj. 2011 15:30

Nisem govorila o teh zvezah v smislu, da ne bodo nikoli šli narazen. Seveda se lahko tudi to zgodi, govorim o tem, da se ne varajo in da jih niti v RL, kjer je prav tako dosti možnosti, da nekoga spoznaš, ne zmede kakšen hud tip/bejba. :wink: Jaz občudujem take. Prej bi se pustili, kot se prevarali.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 06. Maj. 2011 15:43

...
Zadnjič spremenil claire, dne 26. Jun. 2011 21:22, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 06. Maj. 2011 16:04

Lahko malo bolj konkretno poveš, kaj je tista punca naredila, da se je znašla v Slovenskih novicah? Ker je tole res čista paranoja okrog FB. Dokler imaš vse nastavljeno na privat in ne klikaš kar vsepovprek "všeč mi je", ni nobene bojazni. Pri meni nima nihče kaj za poizvedet oz. nimam gor nič takega, kar bi mi utegnilo škodovati. :wink:
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 06. Maj. 2011 16:27

Leonessa napisal/-a:Nisem govorila o teh zvezah v smislu, da ne bodo nikoli šli narazen. Seveda se lahko tudi to zgodi, govorim o tem, da se ne varajo in da jih niti v RL, kjer je prav tako dosti možnosti, da nekoga spoznaš, ne zmede kakšen hud tip/bejba. :wink: Jaz občudujem take. Prej bi se pustili, kot se prevarali.


Sm razumela, sam mi ni jasno kaj ma pr tem veze FB. To naj ne bi bil pogoj za varanje. Tko da, js ne bi nič bolj zaupala tipu, k ne bi mel FB-ja. Sej hude bejbe/tipe najdeš tudi v RL, ne sam na FBju, sploh na kašnih žurih k je folk sproščen in je lažje izvest prvi pristop, k bi v vsakem primeru izpadel boljši, kot pa pisanje prek sporočil neznanim ženskam. No, vsaj meni zveni to boljše, kot pa ta ZS prek FBja, k je za moje pojme kripi.
In še vedno globoko v sebi upam, da ni takih žensk k bi s prve dodale kr enga x tipa oz. bi se odzvale na sporočilo. Meni so tudi že kr eni ljudje pisali (včasih taki s katerim nism mela niti enga skupnega frenda in mi ni blo jasno od kje mu js, včasih pa taki s skupnimi frendi) in bli že v prvem ZS direktni in me kam povabli al vprašali če sm za pijačo in tudi če bi bli vsi po spisku lepi za dol past, ne bi nč odpisala kaj šele, da bi se dobila na pijači, itd.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 06. Maj. 2011 16:29

Hm, čedasiravno ne brskam po njegovem FB profilu ''od znotraj'', mislim da bolj ko ne kar ne. Obadva imava zelo malo prijateljev (v primerjavi seveda s tistimi, ki jih imajo po cca. 500, kar mi itak ni jasno, kje jih stakneš) izklopjen chat in to je to. FB se uporablja pri obeh kot sredstvo da malo vzdržujeva stike z ljudmi, ki jih bolj poredko srečujeva, da izveva za kakšen dogodek in podobno. Tak da mislim da ne samo da jih ne dodaja, tudi ne sprejema takšnih krenih bab.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov