Moški in računalnik

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tanF
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tanF » 06. Maj. 2011 16:38

Ah ta Facebook. Sem si naredil profil gor samo zato, da folk ne bi bil tečen več z izjavami "a reeeeees nisi na FB, zaka pa ne?". Dodal nekaj slik gor in sprejel prošnje za prijateljstva, sedaj grem pa enkrat na teden mogoče gor pogledat kaj se dogaja.
Med prijatelji nimam nobenega, ki ga ne poznal, enako lahko rečem za punco. Je pa problem ko imaš prijatelje, ki imajo 1000-2000 prijateljev. Ko potem začnejo ljudje, kar dodajat kot, da bi jih poznal.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 06. Maj. 2011 16:47

...
Zadnjič spremenil claire, dne 26. Jun. 2011 21:22, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 06. Maj. 2011 16:58

Ampak tudi če si bila kdaj gor, pa deaktivirala račun, so slike še vedno gor, čeprav so vidne samo ustvarjalcem strani. Sem sama že večkrat deaktivirala račun, pa potem spet prišla nazaj, čeprav sva se zadnjič z mojim pogovarjala, da bi se kar oba zbrisala dol. Kaj pa vem ...
tanF
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tanF » 06. Maj. 2011 17:02

Claire če jaz nastavim, da je privat potem je privat in mojih slik ne more gledat nihče razen mojih prijateljev. In še pred njim lahko skrivaš slike če želiš. Tako, da ni vsem vidno. Sem pa mnenja, da če paziš kaj delaš gor na FB ne boš nikoli imel nobenih problemov.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Maj. 2011 17:05

Eno je dostop tvojih prijateljev in drugih uporabnikov, drugo pa to, kaj ti dovoliš lastnikom fejsbuka.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 06. Maj. 2011 17:11

tanF to je že res, ampak lahko pa tvoj prijatelj skine sliko s tvojega profila pa jo da neki tretji osebi. Jaz sem pač mnenja, da ne objavljat takih stvari ki ne želite da bi jih celi svet videl in zvedel. Sama mam kakih 30 slik pa še to nisem na vseh jaz (živalce, narava, prijatelji in podobno). Včasih sem imela več ampak sem zbrisala dol ker se mi je zdelo bzv. Slike pa ostanejo še kakšnega pol leta na internetu po izbrisu ampak do njih lahko prideš samo, če imaš direktni link drugače ne. Po pol leta pa bi se naj v celoti izbrisalo vse. Če so kaj spreminjali pa nevem. Za popolni izbris računa pa moraš ustvarjalce kontaktirat pa prosit, da ti račun izbrišejo ker če ga samo deaktiviraš še ne pomeni, da si ga izbrisal, kolko vem.

Drugače pa trenutno nimam fanta, bivši pa ni dodajal neznanih oseb, še moje best frendice ni hotel sprejet ker je še ni spoznal osebno. Sama pa mam tudi samo tiste ljudi med prijatelji, ki jih tudi osebno poznam.
Yada, yada, yada...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron