Moški in nakit?!

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_~**SaaŠii**~_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _~**SaaŠii**~_ » 04. Jul. 2008 21:00

moj ma pa prstn zlat, pa verižico zlato..meu je pa še srebrno zapestnco mjhno pa sm mu jo jst uzela pa jo jst nosm :)
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 05. Jul. 2008 10:25

Meni so pa všeč tipi z urami (na lepo negovanih rokah seveda...) :love: :D

Pa enim zlo paše pirsing v ušesu ali na obrvi... Ampak moram imeti tak stil, na nekaterih si tega sploh nikakor ne morem predstavljat.
Uporabniški avatar
bucka_*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bucka_* » 05. Jul. 2008 11:05

Moj ne nosi nič.. meu je včas pirs v bradi.. sm za res kratek cajt :) mogoč 1 tedn :razz: sploh me pa moški z veliko nakita odbijajo ... kao uno mafija.. 10 verižic okol vrata.. pa na vsakmo prstu prstan... tk da odobravam uro, mogoč kako verižico sm no way zlatoo.. bolš je pa čist nič :)
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 05. Jul. 2008 14:30

meni tudi ni ravno super mega svetovno videti tipa z zlato verižico 2cm premera. kakšna čisto tanka podarjena s posebnim namenom pa lahko zgleda fajn. pa ura je priročna. tudi pirsingi v obrvi znajo na nekaterih izpasti čist kul. uhanček v ušesu pa meni deluje nekam gejevsko ali pa šminkersko. :?
ja, vsake oči imajo svojega malarja.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 05. Jul. 2008 16:53

Moj nosi uro in (občasno) uhančk. :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Jul. 2008 12:01

Na tipih mi je všeč minimalističen nakit. Toleriram kakšen eleganten in preprost prstan (samo eden, ne na obeh rokah ali bog ne daj več prstanov na eni roki) in seveda ne sme biti zaročni ali poročni. :D Mogoče še kakšna tanka zlata verižica s kakšnim obeskom ali pa zlata tanka zapestnica (ne vsega naenkrat, pač pa eno ali drugo). Aja, pa ura (ne neka staromodna, pa tudi ne takšna, ki že na veliki razdalji kaže na to, da je D&G ali kaj podobnega). :wink: Niso pa mi všeč tipi, ki nosijo uhane (največji kiks ever!) ali zlato in srebro skupaj. :?
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 13. Jul. 2008 12:17

Niso mi všeč preveč nakičeni moški. Pa une velike velike, debele verižice :? . Al pa da ma use: verižico, zapestnico, prstan, uhanček..ni moj tip moškega tole.

Moj nos srebrno zapestnico ki jo je dubu od mene za rojstn dan lani. Prej je pa prstan nosu sam ga je zgubu.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 13. Jul. 2008 15:14

Meni tudi ni všeč da moški pretirava z nakitom..tko mogoče da ima kako malenkost...verižica/zapestnica/prstan vsekakor pa ne vsega hkrati :)
Moj ves čas nosi en prstan...pa v bistvu si ga sploh ne predstavljam brez njega ker ga res nosi zmeraj
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 13. Jul. 2008 19:55

Grrrr :P ..moški in nakit. More bit dobro skombinirano in pride čist hudo :yau:
Nič rumenega zlata ali pa kakšnih verig :eek: . No way.
Kaka huda ura ali zapestnica, prstan in dobra verižica. Ne vse naenkrat, ampak kej od tega.
Moj nosi občasno zapestnico in vedno verižico. Neki od nakita (bolj dragega) sva se pa že zmenila, da mu kupim za kakšni rojstni dan, obletnico itd. Nimam nikol probleme za izbiranje darila za njega :lol:
Uporabniški avatar
*lady bug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 25. 6. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a *lady bug* » 13. Jul. 2008 21:27

Men je zlo všeč kakšna srebrna zapestnica :love: (mojmu jo nameravam kupit za rojstni dan :D ) pa tud srebrna verižica, prstan al pa ura itak zgledajo lepo. Sam ne pa vse naenkrat. Samo ena izmed teh stvari je čist dost pa čiist hudo :freude:
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 19. Jul. 2008 17:09

Moj nima ničesar ker je športnik.. Imel je pirs v jeziku pa si ga je moral odstrant.. In tatu enako.. Sicer pa ne rabi nakita, če ima mene da ga krasim :D
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
anyaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 15. 7. 2008
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a anyaya » 19. Jul. 2008 23:06

z mojega "objektiva" moškim paše srebrn prstanček na palcu - to jih naredi še bolj sexy ( vsaj mojega ) :freude:
Uporabniški avatar
manculina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a manculina* » 20. Jul. 2008 7:53

men je lepo, če ma srebrno zapestnico:) ne predebelo ne pretanko.. res mi lepo zgleda prstani, verižce saj kt je zlata, srebra mi pa res ne zgleda.. :)
Uporabniški avatar
manculina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a manculina* » 20. Jul. 2008 7:54

Miss September napisal/-a:Moj nima ničesar ker je športnik.. Imel je pirs v jeziku pa si ga je moral odstrant.. In tatu enako.. Sicer pa ne rabi nakita, če ima mene da ga krasim :D


kje pa so mu odstranil tatu??
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 20. Jul. 2008 12:50

On je doma na Hrvaškem :D ne bi vedla.. lah ga pa vprašam, če rabiš vedet
Worship me or walk away.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]