Moški in mobitel

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
firegirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 30. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a firegirl » 09. Maj. 2005 15:16

smotkica_ napisal/-a:midva sva se včasih full večkrat slišala, kot pa se sedaj, sploh mi ni jasno kaj sva si mela tolk za puvedat, pa to sva se vedno pogovarjala tko po eno urco al pa še več :cool: zdaj pa se slišiva tko ene 2-3x na dan.ponavadi kliče on, čeprav zdaj ko dela popoldan, se pa sploh nič en slišiva, razen potlej ob 10h zvečer, za ene 5 minutk :?


ja mi2 sva se na začetku tut fuuulkrat klicala, js nimam pojma kaj sva si mela sploh za povedat...ja, pa račun je biu seveda temu primeren :eek:
sčasoma pa sva se začela bol mal klicat, tko 2-3x na dan...

no, zdj ko pa sva (na nek način) naraz, se slišwa 2x na tedn... in pol se uprašaš kaj vse in kok si si meu wčasih za povedat in kolk si maš zdej... :?
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 09. Maj. 2005 19:32

če se ne vidiva, se ali pokličeva enkrat na dan, al pa na kak drug način kontaktirava (sms, preko interneta).
tisto nonsop klicarjenje me pa totalno odbija (bivši je mel navado klicat me po trikrat na dan).
...just breathe...
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 09. Maj. 2005 22:36

minimalno 2x dnevno .. poleg tega pa še je tu MSN , tu pa tak stalno kontaktirama prek :)
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 14. Maj. 2005 20:34

midva sva pa kar dost na vezi (skupej sva že 2 let)...

glede na to da on dela zjutrej (jest sm še na faxu) me ponavadi zmerej pokliče vsaj tm nekje do 10h. Poj kdaj vmes, al pa k dam pride itd. odvisno, ampak recimo da se tm nekje na 2-3 ure skor slisva razn če nemorva... pomoje je to navada, ki če se ne se že kr počutm k da mi nekaj manjka... :nixweiss:

ampak dobr to niso zdej 30 minutni pogovori, tko 3-4 min razn če je kaj pomembnega za povedat

aja pa če ne spiva skupej pa obvezno pred spanjem še tko za lahko noč
bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a bejby » 08. Jul. 2005 18:33

Mene zanima kolikokra tna dan se slišite s svojimi fanti?
oz.ali jih ve pokličite večkrat kot pa oni vas?
Si zvečer napišete sms preden zaspite?in kaj ponavadi napišete?
Porabite veliko impulzov za čvek z dragim?
razpišite se... :razz:
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 08. Jul. 2005 18:59

Definitivno sem vedno večkrat pisala, telefonirala kot on.
Mnogo več, in včasih bila prav razočarana, ker nisem dobila odgovora.
Pa še zdaj si rečem"ne bom napisala sms-ja" vztrajno zatrjujem, ker si mislim"naj ga pa on", ampak ponavadi traja tale moja big vztrajnost pol ure do ene ure, pol pa trapa neumna vzamem mobi in kaj napišem.Al pa pokličem.

Pa še to...tut če ga jaz kličem, se mi včasih zdi, kot da me ni vesel :? Nevem, ti moški so še vedno ena velika uganka!!!!
Jst jih kr ne kapiram...in se sprašujem, če jih sploh kdaj bom!!!
:nixweiss:
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
Princesska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 20. 10. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Princesska » 08. Jul. 2005 19:18

Enako se čist strinjam...tud mene zanima če jih kdaj bom...alpa jih sploh noč štekat k d bojo oni kdaj nas...sam vem pa neki d jz večkrat pišem, kličm nasploh, pomoje on sploh nebe če neb jz...sam vem to da sva zdj v tai fazi d nekak jz bl rabm njega k on mene in bl opazm d nč ne piše, njemu je navadn k je tooo busy...sam pr bivšmu se je pa to skoz obračal d enkat je on več pošilov, po jpa jz...k ene igrce...tko igra moči...brezeveze :roll: :x
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 08. Jul. 2005 19:29

O tem se je govorilo v temi pogostost telefonskih klicev
Uporabniški avatar
**ReD*cHerRy**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 5. 6. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a **ReD*cHerRy** » 09. Jul. 2005 10:32

mi2 z mojim lubijo živiva skupaj :wink: ...vendar se kar dostkrat na dan slišiva!me on pokliče iz službe jaz njega...!samo včasih je bilo pa totalno kritično,non stop sva se klicarla pa smse pošiljala :wink: .samo moram pa priznati da me še vedno kdaj pa kdaj preseneti s kakšnim lepim smsko in mi s tem polepša dan :hearts: !(glede na to da jih full ne rad piše)

pozdravček :troll;
*Živi in pusti Živeti*
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 09. Jul. 2005 10:39

Midva še ne živiva skupaj, čeprav sva skupaj 7 let. Vsako jutro se pokličeva, ko ustaneva. Potem še okoli kosila, pa popoldne, zvečer, včasih tudi ponoči.... Pač vsakič, ko čutiva potrebo, da se slišiva, se pokličeva. Tako sva nekako bolj blizu eden drugemu. :love:
Don't worry, be happy!!!
bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a bejby » 09. Jul. 2005 13:23

no se strinjam...jaz tud bolj pogosto kličem svojega fanta in to me moti...ampak če pa ne morm, da ga ne bi.
Uporabniški avatar
kjut-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 12. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kjut-girl » 09. Jul. 2005 13:28

izitanči napisal/-a:Pa še to...tut če ga jaz kličem, se mi včasih zdi, kot da me ni vesel :? Nevem, ti moški so še vedno ena velika uganka!!!!
Jst jih kr ne kapiram...in se sprašujem, če jih sploh kdaj bom!!!
:nixweiss:


A pa je prov tvoj fant a samo tko en?
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 09. Jul. 2005 13:28

Hm midva sva v različnih državah, zato si pošiljava v glavnem samo po 15, 20 sporočil na dan.
Uporabniški avatar
kjut-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 12. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kjut-girl » 09. Jul. 2005 13:36

Applebitecc napisal/-a:Hm midva sva v različnih državah, zato si pošiljava v glavnem samo po 15, 20 sporočil na dan.


Kolkrat se pa pol vidta?
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 09. Jul. 2005 13:38

Men se zdi trapasto, da bi ga klicala vsake pol ure, da bi vedela vse, kaj počne katero minuto. Men bi šlo tut ful na živce, če bi on men to delal. :)
Če bi pa imela šanso, bi pa najbrž 1x na dan ga poklicala, samo trenutno pač za to ni financ (klici v tujino). :(

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov