Moški in mobitel

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Teyči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 10. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Teyči » 10. Jan. 2005 18:56

Midva se slišva ene 3x na dan. Zutri ga mam namesto budilke, pol pa po šoli 1x pa še zvečer, če sevede nisva skp :D Umes pa še kšn sms pade, sam tipi so očitno tko narjeni, da se jim ne da sms-ov pisat :roll:
Uporabniški avatar
beepsi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 6. 8. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a beepsi » 11. Jan. 2005 0:11

..parkrat na dan, ponavadi me kliče on... pa SMS-i in mejli.. dostikrat malo žgečkljivi, prav popestrijo dan :D
Uporabniški avatar
Nannna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 20. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannna » 13. Jan. 2005 8:45

Slišiva se enkrat na dan, ponavadi zvečer, razn če se morva zmenit kdaj greva ven, pol se pa večkrat pokličeva :)
salsasora
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 29. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a salsasora » 13. Jan. 2005 15:28

midva se slišva zutri, da mi reče dobro jutro :) , čez dan je čist odvisen koliko ma kdo gužvo. vsak večer se slišva, ker ne stanujeva skupi in ga je fanj slišat še za lahko noč.
Uporabniški avatar
tejch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tejch » 13. Jan. 2005 19:56

Midva se slišva 1x na dan in sicer zvečer. Ker mava oba ravno obratni turnus v šoli. In takrat zvečer nadoknadiva za cel dan, saj pogovor lahko traja tudi 2 uri. Seveda se slišiva tudi kdaj med dnevom, če kdo kaj potrebuje ali kaj podobnega, tudi sms niso ravno redki. Mislim, da je to dovolj. Po mojem mnenju tisti, ki se slišijo na vsaki 2 uri pretiravajo.
anuša
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: koroška

Neprebrana objavaNapisal/-a anuša » 06. Maj. 2005 10:26

Midva se slišiva po trikrat , štirikrat na dan , odvisno od dneva. Toda roko na srce , bolj jst gnjavim njega , kot on mene. Jaz sem doma, ,on pa v službi,...
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 06. Maj. 2005 10:35

Mi2 ziviva skup, zato se slisiva samo cez vikend ko je vsak doma in to 1x dnevno. Pa to tolk, da ga vprasam ce se zivi :D
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 06. Maj. 2005 12:13

Midva sva zadnč neki probavala se slišat na eno uro, kot se nekateri, pa sva se kuj že prvi dan zmenla da tako ne gre, nama je blo čist too much preveč.
Pa jest prov ne vem kaj si imajo nekateri vsako uro za povedat.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 06. Maj. 2005 14:11

midva sva se včasih full večkrat slišala, kot pa se sedaj, sploh mi ni jasno kaj sva si mela tolk za puvedat, pa to sva se vedno pogovarjala tko po eno urco al pa še več :cool: zdaj pa se slišiva tko ene 2-3x na dan.ponavadi kliče on, čeprav zdaj ko dela popoldan, se pa sploh nič en slišiva, razen potlej ob 10h zvečer, za ene 5 minutk :?
satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 06. Maj. 2005 19:29

čeprav živiva skupaj se slišiva večkrat na dan. :)
kliče pa več on,kot jaz.
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 06. Maj. 2005 20:31

MIdva sva se pa ful popravla. Na zacetku k je bla spisana ta tema, me je kar stisnlo, ko sem jo brala ( slisala sva se 1-2x na dan :( ), zdej sva se pa popravla in se skoz neki klicarva, tko skozi dan, za kasne majhne stvari pa tako ... tko da woohoo , go us :D
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place
Uporabniški avatar
Traxie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 25. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Traxie » 06. Maj. 2005 21:49

tejch napisal/-a:Midva se slišva 1x na dan in sicer zvečer. Ker mava oba ravno obratni turnus v šoli. In takrat zvečer nadoknadiva za cel dan, saj pogovor lahko traja tudi 2 uri. Seveda se slišiva tudi kdaj med dnevom, če kdo kaj potrebuje ali kaj podobnega, tudi sms niso ravno redki. Mislim, da je to dovolj. Po mojem mnenju tisti, ki se slišijo na vsaki 2 uri pretiravajo.


Midva isto :) . S tem da si prej se prek ceuga dneva posilava smse. Sam so ponavad sam prblizn 4je sms od usazga k ne hitiva z odpisvanjem.
Sj mi je kr usec to. Mal lih ni, je pa tud neka meja. K prevec tud ni dobr. Sploh pa ne maram da me nekdo-pa nej bo kdorkol usako minutko klice: "Kje si?" :roll:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 06. Maj. 2005 22:00

slisiva se vsak dan (ce je le mozno) in to zvecer, ker sva oba bolj nocna cloveka :D sicer se slisiva vcasih tudi cez dan, ce je kaj nujnega :wink: , sms-i pa nekek ne laufajo (vec)...meni delujejo tak neosebno
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 07. Maj. 2005 10:20

misva se čujeva vsako uro ali dve če se ne vidiva. tak sva navajena od začetka ko sva bila še samo kolega.
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
bambi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 20. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bambi » 08. Maj. 2005 12:46

zjutraj ko sem v službi se ponavadi slišiva dvakrat, popoldan pa kaj jaz vem , nekje trikrat...vglavnem ni tak da bi se slišala vsake pol urce. ponavadi pokliče on mene, zakaj ne vem, nekako tako sva se navadla...tako kot se navadiš ti ustreza, kasneje je te navade težko spreminjat, da bi se kar naenkrat slišala ful manj ali pa ful več.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov