Moški in mobitel

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

piiqc.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 9. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a piiqc. » 19. Feb. 2009 9:13

slišiva se vsak dan najman 1x. obvezno je pred spanjem :D
kličeva se oba (naročnina pač :D)
sva pa tut usak dan skp tko da se nama dejansko neb blo treba tokrat slišat :razz:
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 28. Feb. 2009 16:42

js pa odkar mam novega, samo še na telefonu visim :) prov na živce si že grem ko tok smsov pade na dan!
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 28. Feb. 2009 16:44

Ma midva se skor ne kličeva več, razen če si imava res kaj za povedat; drugače pa sva na vezi preko mailov v času službe, pa če se je kaj za zmenit, se pokličeva; kar tako pa ne. Jst nasplošno zelo zelo malo uporabljam telefon, hehe.
Aja, pa ko me cel dan ni doma, ko grem po službi direkt na predavanja, takrat se pa popoldne slišva ene dvakrat.
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 28. Feb. 2009 16:49

js isto skos visim na telefonu, j**ga to je pač naša generacija....jst sam upam, da ne bomo vsi presevani čez par let!
Uporabniški avatar
srčica <3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 1. 3. 2009
Kraj: sLOVEnija

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica <3 » 01. Mar. 2009 15:17

hmm mene pa zanima kako pogosto ste dejansko s svojimi tipi?ali živita skupaj?se dobita samo med vikendi, med tednom?
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 01. Mar. 2009 17:03

^^ Kaj pa ma to veze s to temo ? :gruebel:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 01. Mar. 2009 17:11

srčica <3 napisal/-a:hmm mene pa zanima kako pogosto ste dejansko s svojimi tipi?ali živita skupaj?se dobita samo med vikendi, med tednom?


taka tema ze obstaja se mi zdi, drugace pa odpri novo, ker nima ravno veze s tem klicanjem. oziroma po eni strani ma (sej je razlika v tem koliko se slisis ce skupi zivis ali pa se vidis samo med vikendi). no ampak vseen to ni poanta teme :D
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 01. Mar. 2009 17:11

srčica <3 napisal/-a:hmm mene pa zanima kako pogosto ste dejansko s svojimi tipi?ali živita skupaj?se dobita samo med vikendi, med tednom?


midva sva skupej 2 let pa pol pa se vidva na 14 dni za slabe tri dni, ker on študira v MB drugac sva pa iz kranja...ampak bo tko samo se ksn let pa pol...pol pa pride nazaj :cool: :D planirava pa stanovanje. Slišva se pa ful zto k se pač nč ne vidva, če se le da sva na msnju ( dons tko ze skor cel dan) k oba studirava take stvari daj dost dela za kompam in pol zravn mal debatirava...ce pa nisva doma al pa zravn kompa pa prek smsou pa klici...
Uporabniški avatar
srčica <3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 1. 3. 2009
Kraj: sLOVEnija

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica <3 » 01. Mar. 2009 17:57

sorry očitno sm še mau preveč nova za postavljanje takih vprašanj...nisem vedla da je bla ta tema že odprta :oops: zanima me, zato k se mi zdi d s fantom nimava velik stikov sam njemu se pa zdi d sva "skos" skupi. pa bi rada vidla kako je kej še pri drugih...
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 02. Mar. 2009 1:55

jz mu kšne nore novice sporočam, fotkam kej kšne ponudbe al pa psa k sva na sprehodu,mačka k je smešn, pulovr k ga more met, stvar k bi si jo kupla pa nevem al bi al ne bi..pa tko mau če mi spet kej pade na pamet ga mau obvestit, pa potem klic da se zmenva kje se dobiva, pa potem nevem spet kšn sms če se kej plani spremenijo itd. itd.
Nikol pa ne pretiravava, razn to da se ne vidva po 4 ure pa visiva potem še tist čas ko sm doma na fonu za kšno urco :) Amapk nevidm nč slabga, ker se zmer tok dogaja da je materjala za 'stračat' preveč hehe Drgač pa moj zlo nerad pošila smsje (tko da mi je bz jih pisat ker je to k da se sama s sabo pogovarjam, ker al je v službi al nevemkaj kje-raj pokliče pol če že), raj pošle mms za smejat al pa tko (jz pa npr. napišm na list pofotkam pa sendam lol.)
Najbol je pa se slišat :) pa debatirat o usm usm (čeprou to pr njemu, na 4 oči je bl zanimiv..ne zmanjka teme za pogovr pa da bi bla tišina za minutko-gofla jz čene pa on :D)
Uporabniški avatar
smeđa*6
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 29. 3. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a smeđa*6 » 30. Mar. 2009 20:20

hmm.. ponavad se słiišva ene 2x .. drgač pa mesiiđi nonstop =P
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 30. Mar. 2009 21:12

Človek rabi mir, ne pa nekoga, ki ga za vsako bedarijo kliče.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 30. Mar. 2009 21:20

Js vs folka res ne zastopim, js se s svojim slišim najmanj 5krat na dan preko telefona in to oba kličeva, plus da se obvezno vidiva vsak dan. Pač se slišiva zjutraj, da si poveva, kaj bova počela, potem ko pridem js iz službe, potem ko pride on, pa kdaj se vidiva, včasih še zvečer itd. pa naju nobenga to ne mot, si ne predstavljava brez tega. Če vas že zdej mot da bi se s partnerjem večkrat slišali in videli kako se potem sploh vidite v prihodnosti? ko boste skupaj živeli? bo imel vsak svojo sobo, da ne boste preveč skupaj? res mi ni jasno, če vam je na začetku veze, tak problem komunikacija, pol si sploh ne predstavljam življenja skupaj :roll:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Mar. 2009 21:24

Eni rabmo mal miru včasih. Ko pa bova živela skupaj, ga bom pa brez problema prosila, če gre v drugo sobo za kakšno urco/par urc, al se pa sama zakipala drugam. Ne rabva skoz en po drugem viset, da si dokaževa da se imava rada. Tudi ko sva na morju skupaj nisva 24/7 skupaj.

Čeprav mene moj mal prevečkrat kliče, mu skušam dopovedat, da mi ne rab vsakič povedat, da gre na pijačo z kom/da gre od doma.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 30. Mar. 2009 21:27

:)
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 2:04, skupaj popravljeno 4 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov