Moški in mobitel

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 03. Feb. 2009 18:42

Midva se vidiva skoraj vsak večer tako, da se samo pokličeva kdaj se vidiva, kam greva. Pa mogoče čez dan kakšen sms. Če se pa ne vidiva pa se samo pokličeva, nisva predolga.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Feb. 2009 18:42

Jaz sem pa očitno tip po duši :) Nobena stvar me tako psihično ne zmatra kot telefonski pogovor, tako da ne vem, če vsega skupaj 10 minut mesečno govorim po mobitelu. :) Še takrat, ko moram koga kaj vprašat, sporočit,... stokrat raje pošljem sms.

Napišem kakšen msg, še bolj je pa trenutno FB chat aktualen :D Sicer se pa itak vidiva skoraj vsak večer, tako da ni sploh nobene potrebe po daljših telefonskih maratonih.
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 03. Feb. 2009 18:51

Jst tud raj msge pišem. No, zadne čase ne tok, ker mam smotano tipkovnico na GSM & ratam žiučna, če morm mal daljši msg napisat :roll: Tko da zard tega manj pišem..nasploh mam pa useen raj pisanje msgov :D
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
**medyka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **medyka** » 03. Feb. 2009 20:42

Midva se slišiva vsak dan. Večina se meniva več kot pol ure. Napiševa si pa tud tam okol 30 smsov na dan. Kr velik :D
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 03. Feb. 2009 20:45

Skrat potepuh napisal/-a:Slišva se vsak večer, če se ne vidiva in govoriva dolg - pol ure do ... Govoriva v postli, preden greva spat. Pač navadla sva se.
Smsi letijo za rajcanje, če se zvečer ne slišva al pa če se npr. v Lublani dobiva med faksom. To pomeni en na dva, tri dni, včasih pa naju prime, pa si mal več piševa.
Men se je bolj fajn pogovarjat kot pisat, ker vzame velik cajta, pa še ne morš velik povedat, js pa morm velik povedat!


js se podpisem :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 03. Feb. 2009 22:41

nm ;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 02. Dec. 2010 8:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
crnolaska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: Dolenska

Neprebrana objavaNapisal/-a crnolaska » 04. Feb. 2009 11:02

ko zdj berem to temo, vidim da se ene pogovarjate po telefonu s fantom tudi po pol ure, eno uro vsak dan....kaj se pa mate toliko za zment:) pa vam nikoli ne zmanka tem za pogovor:)
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 04. Feb. 2009 11:16

Ma ni ga boljšega kot klic na msn- ju. Vedno se po ure in ure pogovarjava pa še vidiva se prek kamere. :D Pa še zastonj je. Sms/klic pride sam v poštev, da ni neta ali da pa je treba nekaj nujno sporočit in nisem doma pri compu. Drgač pa nikol. Če ne bi že oba bankrotirala pri tolkih pogovorih.
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 04. Feb. 2009 12:14

crnolaska napisal/-a:ko zdj berem to temo, vidim da se ene pogovarjate po telefonu s fantom tudi po pol ure, eno uro vsak dan....kaj se pa mate toliko za zment:) pa vam nikoli ne zmanka tem za pogovor:)


Nama pa res nikoli ne zmanka tem za pogovor :D . Kako ti lahko zmanka tem za pogovor? :gruebel:
Mi je blo pa smešno k mi je frendica rekla, da sta večino časa s tipom imela tak pogovor: "Dej ti kej povej." "Ne dej ti, js sem že prej." "Dej kej povej"... In sta bla eno let celo skupaj..

Drugač se pa slišiva okol trikrat do petkrat na dan, sms-e si pa redko pošiljava (mogoče kak na teden pade)
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 04. Feb. 2009 12:41

Midva se kr pokličeva... nekje 3 - 5 krat n dan. Smse pa tudi piševa, ker mam jaz ful veselje, haha :)
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 04. Feb. 2009 13:58

3x na dan se klicat? 5x? Še več?
Ne razumem... se pokličete za vsak klinc? "Lubi, kaj boš jedu za kosilo?", "Ljubi, zdej grem na wc"

Boooo. :gruebel:

Če nisva skupaj (če ne spiva skupaj) pade SMS za dobro jutro. Izjemoma kak MMS, če vidim kaj, kar bi bilo super zanj (sploh zdej, ko so znižanja).
Zvečer se slišiva za kako minutko. To je to.
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
keri
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a keri » 04. Feb. 2009 14:13

Black Kitty napisal/-a:
crnolaska napisal/-a:ko zdj berem to temo, vidim da se ene pogovarjate po telefonu s fantom tudi po pol ure, eno uro vsak dan....kaj se pa mate toliko za zment:) pa vam nikoli ne zmanka tem za pogovor:)


Nama pa res nikoli ne zmanka tem za pogovor :D . Kako ti lahko zmanka tem za pogovor? :gruebel:
Mi je blo pa smešno k mi je frendica rekla, da sta večino časa s tipom imela tak pogovor: "Dej ti kej povej." "Ne dej ti, js sem že prej." "Dej kej povej"... In sta bla eno let celo skupaj..

Drugač se pa slišiva okol trikrat do petkrat na dan, sms-e si pa redko pošiljava (mogoče kak na teden pade)


:rofl:

Ma ni variante da nama zmanjka tem....sem prevelika goflja :D Vidiva se skoraj vsak dan, če se slučajno ne vidiva se slišiva pa po telefonu, običajno zvečer pred spanjem in sva pol na telefonu pol ure al pa več....odvisno od teme pogovora.

Glede sms-ov je on bolj pridem kot jaz. :oops: Sicer mu tudi jaz kdaj napišem kakega ampak bolj zato, ker imam slabo vest ko mi očita, da mu nič ne pišem...on mi ga pa večkrat za lahko noč al pa za dobro jutro....Med tednom, ko spiva vsak pri sebi grem jaz spat že nekje ob desetih, on je pa pokonci tudi do enih, dveh in mi preden zaspi napiše kak pocukran sms in ko se zjutraj zbudim in preberem je takoj nasmešek na obrazu :love:
Uporabniški avatar
Ashly5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 2. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashly5 » 05. Feb. 2009 20:11

Midva sva se učasih slišala res vsako uro :lol:
Zdj sva pa zmanjšala, slišva se zutri tko za deset sekund za dobro jutro, popoldan al pa običajno če kam grem ga zmeri prej pokličem in tudi on me vedno pokliče če gre na kakšno pijačo al pa kamorkoli tko za kako minuto!
Ker se cele tedne ponavadi ne vidiva se pa vsak večer slišva da mal početava :razz: Ta pogovor pa kr traja skor nikol ne manj kot pou ure....
Na koncu pa obvezno zaželi lepe sanje :oops:
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 05. Feb. 2009 20:25

trapa napisal/-a:3x na dan se klicat? 5x? Še več?
Ne razumem... se pokličete za vsak klinc? "Lubi, kaj boš jedu za kosilo?", "Ljubi, zdej grem na wc"


midva ziviva skup, pa v tistih 8 urah kar je on u sluzbi pa js na faksu in sva narazn se tut vcasih tokrat pokliceva. vmes ma on namrec odmor, in morma skoordinirat tk da sva skupi fraj da greva skup na kosilo, in ga ponavadi poklicem ze ob desetih, pa potem malo preden greva, pa potem ko pridem domov ce njega se ni, me mal poklice kdaj kej pride....ce sem kje pri racunalniku se pa vmes se po msnju pogovarjava. ce gre kam dlje laufat (ker je na hard tekac, gre tut za 3 ure itd. :D ) me tut vmes poklice...pa ce gre v trgovino sam, me klice ce kaj ne ve :lol:

sam to so pac taki minutni pogovori po telefonu :D ki jih je ogromno res. js ga pac klicem v sluzbo (nima take da bi blo to ful motece, drgac itak ne bi...) ce kj rabim da mi pove, recimo kam je dau skarje?!?! :lol: - ce res sm jih nujno rabla :D alpa kej podobnega...pa on mene isto...

men to res ni obsedenost ker ne pocnema tega iz tok groznega pogresanja, ampak cist iz prakticnih razlogov, tk da a vidis da je lahk tut normalno? =)
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 05. Feb. 2009 20:48

crnolaska napisal/-a:ko zdj berem to temo, vidim da se ene pogovarjate po telefonu s fantom tudi po pol ure, eno uro vsak dan....kaj se pa mate toliko za zment:) pa vam nikoli ne zmanka tem za pogovor:)


Uh, ne, ne zmanjka. Midva ne živiva skupaj in se velikokrat tudi po nekaj dni ne vidiva. Obema se zdi pogovor zelo pomemben. Ponavadi itak poveš kej zanimivga, kar se je zgodil čez dan, debatirava pa o vsem od lezbijk, Obame do testenin v česnjevi omaki. :) Konc koncev si želim enkrat živet z njim in ga hočem poznat, pa še najbolš se mi je z njim pogovarjat...
Pa itak zvečer včasih pokliče(m) sam d reče(m) lahko noč, pol se pa kr zavleče. Čez dan pa nimava tok cajta, d bi dolg govorila in pol pač pride tista urca al pa še več zvečer...
Če kam gre, pokliče pač enkrat vmes, pove d je šel ven, da ga ne bom pol klicala. Pol pa včasih sred noči prleti kak malo pjani SMS :D Ni pa nobene panike, če ne vem, kje je...
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]