Moški in mobitel

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sarci*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 17. 1. 2007
Kraj: Lj - Bežigrad

Neprebrana objavaNapisal/-a sarci* » 26. Nov. 2008 11:45

Smsi pri nama ne laufajo, samo na svete cajte :) Pokliceva se pa enkrat popoldne, ko prideva domov, pa potem preden se dobiva, ker se itak vsak dan vidiva.. :razz:
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 26. Nov. 2008 11:48

Pr nama laufajo sms-i (povprecno dva na dan ali vcasih samo eden) tolk da se spomnes...kadar sva v sluzbi..itaq zivima skupaj in sva torej skupaj vsak dan..tk da nama je to cist dost..ce je pa kej nujnega se pa kr poklicema..
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 26. Nov. 2008 12:36

~NIA~ napisal/-a:1 sms na dan med malco! kok je bedn ane? :twisted:


Ja če to ni obsedenost :D :lol:
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 26. Nov. 2008 14:28

pogovarjava ( po telefonu ) se bol mal oz. skorej nič, smske si pa pošiljava kr pogosto ( ampak okej, ne tok velik ), ker se že itak dost vidva tko da nimava potrebe po tem ;)
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 28. Nov. 2008 13:59

midva se tud bolj mal pogovarjava... čeprov bi blo zdej ob poplavi teh ugodnih ponudb mobilnih operaterjev, prov fanj čimveč čvekat... cene so res padle... a je to recesija? džabest je dbest;) se bo počas treba zečet pogovarjat;)
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 17. Dec. 2008 10:46

džabest je dbest ja... ampak meni zdej manjka tista naveza na eno številko... odkarsva šla narazen, skos kličem v simobil najbolš prjatlco, pa tistih 200 minut tok hitro mine...
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 03. Feb. 2009 12:39

Bl mau smsi laufajo.Razn kadar sm delala pa sm kej rabla al pa ga uprašala kdaj pride pome al pa mi povedala kdaj nej pride po mene.Drgač pa na začetku,so smsi laufal sto na uro.
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 03. Feb. 2009 12:50

Midva sva tut švoh z smsi, pošleva si ga, če je kej nujnega, pa veš da se drugi ne bo mogu javt (recimo, če mam lih predavanje). Drgač se pa slišva v povprečju 2x do 3x na dan (odvisno al se vidva al ne), če se ne bova vidla tist dan, je ponavadi pogovor mal daljši.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 03. Feb. 2009 13:02

Čisto odvisno, včasih me pokliče 3x, včasih 1x, smsji so bolj redko :oops: pa skupaj živiva.
(s)mej se
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 03. Feb. 2009 13:43

Heh, pri nama je u uporabi veliko bolj msn messenger, kot smsi ali klici... Klici, če je kaj nujnega, sms včasih za ahko noč in to je to. Ni mi treba skoz dihat za ovratnik :twisted:
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 03. Feb. 2009 13:54

midva zivima skupi pa se vseeno ko sva narazen dopoldne slisiva...si posljeva par smsov alpa se pokliceva...ko sm js doma on pa se u sluzbi si pa pisema po msnju...se pravi ne zdrzima dolgo brez da bi se pogovarjala =) tut ce on kam gre me vmes poklice in obratno...ce sva kdaj cele dva dni narazn vsak u svojem domu se pa obvezno vmes tut slisiva parkrat na dan pa vidima zvecer :D
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 03. Feb. 2009 14:25

Pri nama prevladujejo sms-i, tam nekje 5-8 jih na dan, večina proti večeru če se ne vidiva, kličeva se pa bolj malo... čeprav bi raje kdaj videla da bi namesto sms poklical, ker se hitreje kaj zmeniš kot pa preko sms-a.
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 03. Feb. 2009 14:38

Slišva se vsak večer, če se ne vidiva in govoriva dolg - pol ure do ... Govoriva v postli, preden greva spat. Pač navadla sva se.
Smsi letijo za rajcanje, če se zvečer ne slišva al pa če se npr. v Lublani dobiva med faksom. To pomeni en na dva, tri dni, včasih pa naju prime, pa si mal več piševa.
Men se je bolj fajn pogovarjat kot pisat, ker vzame velik cajta, pa še ne morš velik povedat, js pa morm velik povedat!
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 03. Feb. 2009 14:47

V dnevih, ko se ne vidiva oz. nisva skupaj, se mi zdi, da bolj prevladujejo sms-i. Pač skozi cel dan, zvečer pa malo več (čeprav se zvečer ponavadi tudi dostikrat slišiva, čeprav samo za kakšne 10min). Meni ga je fajn slišat. :)
To je za primere, ko sem v LJ, kar pa sem večino časa.
Če pa sem doma doma, kar je manjkrat, potem se pogosteje tipkava po msn-ju, ker je ceneje oz. pač več zadev si lahko poveš (in to zastonj), pa še tako tipkanje potem pri nama traja po več ur. :D
...vedno si prvi prinesel mi sonce in jutro z okusom poljuba...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 03. Feb. 2009 18:25

Midva pa tako. Sva 150 km narazen in se vidiva izključno med vikendi. Tako da se med tednom ful slišiva. Jst sm sicer bolj za tipkanje in mu kar dosti SMS-jev pošiljam, včasih kakega tudi kar tako ker mi je dolgčas ... Slišiva se pa tudi vsak dan, ponavadi on pokliče mene in se kar dolgo pogovarjava ...
Potem sem pa v februarskem Cosmopolitanu v kar dveh člankih prebrala, da tipi sovražijo čvekanje po telefonu ... Pa me je malo zmedlo, ker midva res full klepetava in me je malo žrlo, kaj pa če mu to ni všeč ...
Ampak sva potem ravno včeraj zvečer govorila eno uro (pa že popoldne sva se slišala) in mi je rekel, da on ne mara tipkanja in da se ful raje pogovarja ... Tako da po eni uri bi on še kar govoril in govoril, ampak sem bla jst že v postelji in me je že zmanjkovalo ...
Še dobro da mi je omenil to, da ima rad pogovore po telefonu, ker sem bla res že v skrbeh če mu grem na živce ker bi se rada tolko pogovarjala :D
Let's swim to the moon .....

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov