Moški in alkohol

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 09. Jul. 2009 12:32

jao kake vi pišete, sploh k da sebe ne bi poznala več :) S tem da se mi2 ne lasava, ne pretepava, ne prepirava, če že bl kričiva, jz zaloputnm z vrati, to je to, sex je pa čist ena druga debata k tle nima veze. Ne delava kažina, ker tut nisva sama u bajti in tut drgač ga neb, ker on ne mara da se upije itd. Pred otroci pa sploh, že tko jih mam ful rada, merkam ena punčko in res, tega otrokom nemorš delat in nism jz zdej nevem kašna agresivna punca k pretepa use al kje ste vi zdej to razbral? Brant se znam ja, to je pa to. Mislm, WTF, men slabo ratuje ob vaših izjavah, ko da sva mi2 z mojim nevem kaj..res, ne več pisat, ker me ne poznate in ste me zdej kr neki napadl, svašta, kaj sue ena tema ptoegne za sabo, zdj sm pa najslabši človk na svetu..res, brez besed. Nč čudnga, da folk ne piše več po forumih, k usi vidte sam najslabš v vsem in mi je žou kakrkšnekoli minute namenjene temu topicu, res :) Ne se več umešavat, jz zase vem kako pa kaj, vi pa ne, ker nemorte prek postou vidt cele zgodbe, kako mi2 mava, še opisat se tega ne da dobr, ker si usak drugače predstavla.
Zdj pa res, peace out :) uživite, pejte na sončka wiii :tanz:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 09. Jul. 2009 13:49

Ma punce, sj nima smisla no :) To, da te tip pijan prime za noge in vlač po tleh, grozi, da te bo ubil, je normalno; to da te ozmerja s kurbo in obtožuje, da si z ne vem kom f*kala, ker govoriš z enim tipom in grozi, da ga bo ubil, je tud normalno; to, da znori, ker solata ni po njegovem okusu, je tud normalno; pa da se ga nameče ne vem kolkrat na teden, da pol lahko dela budalo iz sebe in se izživlja nad svojo žensko...to je vse kul. Chiqqa, kr drž se ga :wink: Sam ne jamrat pol več, ker ti noben ne mor pomagat, če si se ti odločla, da boš sprejemala tako sranje od nekoga, ki nej bi te imel KAO rad. Your choice.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 09. Jul. 2009 13:59

Yazmeen - pa ce to je itak normalna zveza! moj se ga tud vsak dan napije pa me pol za lase vlece, pa me obraca v zraku in vse to...sej to je cist normalno?! itak nam vsem to delajo, sam da me skrivamo. ok js sm se tud odlocla da priznam. no dejte se ve, itak se vsi pari med seboj pretepajo, moski pa vsi pijejo...dooooch :D ajde priznajte, an chiqqa, one samo ne upajo priznat, v resnici je to cist normalno :lol:
my_self
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: Daleč...

Neprebrana objavaNapisal/-a my_self » 09. Jul. 2009 17:40

chiqqa napisal/-a:Hahaha ti si primitivna, kdo se bo pa postavu zate če ne ti sama :D
Bot ponosna da si očijeva punčka, men se to ne zdi nč fajn, še sliš ne. K boš starejša, kaj boš očiju pršla jokat. Dobr, offtopic :)

Pol pa svojga fotra not umešavaš, k da moj fotr kej ve, itak sm zlo delč doma, moj pa ni nikol še biu pijan pr men doma, ker sm skos jz pr njemu.

Sicer pa rečte mi KJE PIŠE da je mene moj kdaj udaru?? Sm že rekla, če bi me ENKRAT udaru bi spokala pa ŠLA, kar tut sam ve, ker zase se pa znam postaut!
Nikol nikol nikol me ni udaru, edin če pod udarce štejete to da te prime na močno al pa vleče za sabo, pa kva, sej u sexu se tut tepe, grize, lasa, drži na hard, so what :D


o fak no, sej ne more bit res, kašna primerjava :eek: mislim, pretepanje priemrjat s sexom.. pa kaj je narobe s tabo ženska?!?!?!? :eek: :roll:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Jul. 2009 18:00

chiqqa napisal/-a:Hahaha ti si primitivna, kdo se bo pa postavu zate če ne ti sama :D
Bot ponosna da si očijeva punčka, men se to ne zdi nč fajn, še sliš ne. K boš starejša, kaj boš očiju pršla jokat. Dobr, offtopic :)

Pol pa svojga fotra not umešavaš, k da moj fotr kej ve, itak sm zlo delč doma, moj pa ni nikol še biu pijan pr men doma, ker sm skos jz pr njemu.

Sicer pa rečte mi KJE PIŠE da je mene moj kdaj udaru?? Sm že rekla, če bi me ENKRAT udaru bi spokala pa ŠLA, kar tut sam ve, ker zase se pa znam postaut!
Nikol nikol nikol me ni udaru, edin če pod udarce štejete to da te prime na močno al pa vleče za sabo, pa kva, sej u sexu se tut tepe, grize, lasa, drži na hard, so what :D


glej. sama dobro veš, da so moški fizično močnejši od žensk. in tudi veš, da sem hotela le reči, da če bi bila jaz tepena od enega degena mu pač itak sama ne morem kaj. kaj pa bom jaz s svojimi parimi kilicami proti mrganu? ni tu nobenega postavljanja zase. postaviti zase se moraš ti draga moja. ne zdaj spet na druge valit kar maš ti na plečih.
in ja. bi ga šel foter prebutat. če je pa tvojemu vseeno da te "tvoj cuker" maltretira se je pa tudi za zamislit. ne mi sedaj govorit, da kljub letom so pa starši en kup dreka ki jih nič ne briga kdo me pretepa. kaj pa ko bo kdo (kdorkoli) pretepal tvojega otroka? kot mama bi ga verjetno branila... ne vem kaj je tu čudnega, če mi oče stoji ob strani in bi me branil.

no in tudi že my_self je rekla ja. a smo sedaj že pri sexu? a ti grobi sex enačiš z nasiljem????????? no comment...
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 09. Jul. 2009 18:26

my_self napisal/-a:
chiqqa napisal/-a:Hahaha ti si primitivna, kdo se bo pa postavu zate če ne ti sama :D
Bot ponosna da si očijeva punčka, men se to ne zdi nč fajn, še sliš ne. K boš starejša, kaj boš očiju pršla jokat. Dobr, offtopic :)

Pol pa svojga fotra not umešavaš, k da moj fotr kej ve, itak sm zlo delč doma, moj pa ni nikol še biu pijan pr men doma, ker sm skos jz pr njemu.

Sicer pa rečte mi KJE PIŠE da je mene moj kdaj udaru?? Sm že rekla, če bi me ENKRAT udaru bi spokala pa ŠLA, kar tut sam ve, ker zase se pa znam postaut!
Nikol nikol nikol me ni udaru, edin če pod udarce štejete to da te prime na močno al pa vleče za sabo, pa kva, sej u sexu se tut tepe, grize, lasa, drži na hard, so what :D


o fak no, sej ne more bit res, kašna primerjava :eek: mislim, pretepanje priemrjat s sexom.. pa kaj je narobe s tabo ženska?!?!?!? :eek: :roll:


Pa kva si tok zategnena madona loool al pa če je to blo mišlen sarkastično in isto un post prej, kjer sm pisala da mene moj pahne po stopnicah tko k vas dec 30x na dan po glau treš ??!? :roll: svašta. In ste se pet utaknle lol zdj pa res, nevem a bi se člouk smeju al joku sam tole sm mogla pokomentirat ker mislm da ste use resno zagrable, zdj se še hecat človk več ne sme :D IN NE NISM TEPENA OD SVOJGA TIPA JAOO ŽE 1000000000X POVEDANO, i'm out.
my_self
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: Daleč...

Neprebrana objavaNapisal/-a my_self » 09. Jul. 2009 19:07

^^
ej sorry, ne vem al tvoj sarkazem pač ne deluje al ti sploh ne veš kaj to je sarkazem?! kr meni je delovalo kot da si dala primerjavo brez sarkazma, tudi če si dodala na koncu "so what :D " da je izpadlo kao smešno.

pa to da nisi bla še tepena sploh nima tolko veze, kr kje piše da tip k je očitno da je agresivn, ne bo nikoli tepu? niti za tiste nežne dušice od tipou ni za rečt 100% kr nikoli ne veš kko človek reagira in dvigne roko nad žensko.
sam če je tip že tko agresivn do tebe in dela take scene kr sam ogovoriš človeka al kr mu ni solata o okusu, si nikoli ne bi upala rečt da te ne bo nikoli tepu. mislim, dej se zavedat že enkrat, da to obnašanje ni normalno, TUDI ČE NISI TEPENA! a tebi ti bo mogu tip odtrgat roko da se boš začela zavedat da neki ni uredu z njim?! z vsakim tvojim psotom se mi dozdeva da res.. in sorry, sam si vzela vse to kot en velik vic (glede na tvoje smeškote in sarkastične ( :lol: ) izjave), da bi te še js fajn pretepla da bi pršla malo h sebi, kr to je že bolano da ti je vse tko smešno in samoumevno (kar sploh ni!)
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 09. Jul. 2009 19:23

Nevem zakaj se tok ubadate z zvezo ene uporabnice, ki je pac povedala oziroma pokomentirala nekaj besed na temo on in alkohol, in ce je mogoce zgledal, da ni vse roznato, ve ze paniko vzganjate kak hudo zna to bit... mislim!!!! clovek bi res v tem forumu moral pazit na vsako besedo, jo stokrat olepšat, da si katera uporabnica(ki nima kej bolj pametnega za počet kot dobesedno besede obračat) razlagala po svoje... Mislim, js si upam trditm, da je tule kar nekaj primerkov taksnih, k svojo zvezo nevem kako olepšujejo, v resnici pa je čist druga pesmica.. Ko pa je človek direkten in pove kako in kaj, in slučajno ne gleda na vsako besedo, da jo bo olepšal, si pa določeni osebki to razlagate po svoje.. :roll: dejte si dopovedat, da direkten clovek ne izbira besed in pove kar misli, potem se pa najdejo tukaj osebki(ki se rajsi ukvarjajo z drugimi, namest da bi se sami s sabo, kar bi bilo pametnejse) in iz muhe naredjo slona... :D Navsezadnje pa vsaka pove kar misli, vsaka živi life kot ji ustreza s clovekom ki ji ustreza, in zakaj se morajo potem najti tule gor zafustrirani osebki, ki ne znajo druga kot pametovat, in iskat napake na drugih(jih imajo sami ponavadi najvec), namest da bi najprej pred svojim pragom "počistili"....
Cant_sleep_tonight
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Cant_sleep_tonight » 10. Jul. 2009 0:25

*LooBika* bla bla blab..
si verjetno ista creva ko pa chiqqa (al karkoli je ze) pa so te komentarji zadeli v zivo.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jul. 2009 6:20

*LooBika* napisal/-a:Nevem zakaj se tok ubadate z zvezo ene uporabnice, ki je pac povedala oziroma pokomentirala nekaj besed na temo on in alkohol, in ce je mogoce zgledal, da ni vse roznato, ve ze paniko vzganjate kak hudo zna to bit... mislim!!!! clovek bi res v tem forumu moral pazit na vsako besedo, jo stokrat olepšat, da si katera uporabnica(ki nima kej bolj pametnega za počet kot dobesedno besede obračat) razlagala po svoje... Mislim, js si upam trditm, da je tule kar nekaj primerkov taksnih, k svojo zvezo nevem kako olepšujejo, v resnici pa je čist druga pesmica.. Ko pa je človek direkten in pove kako in kaj, in slučajno ne gleda na vsako besedo, da jo bo olepšal, si pa določeni osebki to razlagate po svoje.. :roll: dejte si dopovedat, da direkten clovek ne izbira besed in pove kar misli, potem se pa najdejo tukaj osebki(ki se rajsi ukvarjajo z drugimi, namest da bi se sami s sabo, kar bi bilo pametnejse) in iz muhe naredjo slona... :D Navsezadnje pa vsaka pove kar misli, vsaka živi life kot ji ustreza s clovekom ki ji ustreza, in zakaj se morajo potem najti tule gor zafustrirani osebki, ki ne znajo druga kot pametovat, in iskat napake na drugih(jih imajo sami ponavadi najvec), namest da bi najprej pred svojim pragom "počistili"....


uu, svaka ti čast :respekt:
pa mislm, da ste ji že povedale, kar ste mele..nevem zakaj še kr vlačte vse to naprej.Ona bo že nardila tko kot ji bo sedl, pa vam ušeč, al ne. :wink:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Jul. 2009 9:48

*purple* napisal/-a:uu, svaka ti čast :respekt:
pa mislm, da ste ji že povedale, kar ste mele..nevem zakaj še kr vlačte vse to naprej.Ona bo že nardila tko kot ji bo sedl, pa vam ušeč, al ne. :wink:


Zato, ker se nekaterim tole zdi bistveno večji problem od tega, da se tip zmoti in te pokliče Katja namesto Špela, da ima 5 prijateljic na fejsbuku, ali da pozabi poslat sms, ko pride v službo.
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 10. Jul. 2009 11:10

Cant_sleep_tonight napisal/-a:*LooBika* bla bla blab..
si verjetno ista creva ko pa chiqqa (al karkoli je ze) pa so te komentarji zadeli v zivo.

mislim da si tuki ti tista creva, za katero bi blo najbolj pametn, da se ubada sama z sabo, in ne z drugimi... mene ni nc zadelo, js sam povem kar mislim..ne iscem pa napak na drugih, tak k delajo to doloceni osebki... in med njih spadas tudi ti..ampak navsezadnje na tvoj nivo se pa res ne mislim spuscat.. :aerger:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jul. 2009 14:16

jullia_ napisal/-a:
*purple* napisal/-a:uu, svaka ti čast :respekt:
pa mislm, da ste ji že povedale, kar ste mele..nevem zakaj še kr vlačte vse to naprej.Ona bo že nardila tko kot ji bo sedl, pa vam ušeč, al ne. :wink:


Zato, ker se nekaterim tole zdi bistveno večji problem od tega, da se tip zmoti in te pokliče Katja namesto Špela, da ima 5 prijateljic na fejsbuku, ali da pozabi poslat sms, ko pride v službo.


ja no, ampak če je ona pač končala s tem problemom, nevem zakaj je treba še provucirat, žalit in težit?
Niso ne znanci, ne prijatelji ne nič, tko da iz razloga, ker jim ni useeno zanjo, zihr ne tečnarijo tlele, ampak zato ker so dobile spet eno fajn kost za zobat :roll:
sama je rekla, da je primer zaključen, tko da ne vidm čemu še blebetat dalje in jo jebat v glavo!?
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 10. Jul. 2009 14:19

^^ *purple* a ne vidš, da je dež no, pa kure nimajo druzga dela? :wink:
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 10. Jul. 2009 14:31

Ja, komaj čakam, da pride s Paga, da slišim nadaljevanje. :rolleyes:

A je tako težko razumet, da se nam ravnanje njenega tipa ne zdi normalni in smo ji pac poskušale odpreti oči? In ne, ona ni samo komentirala teme, prosila je za NASVET, kaj naj naredi, da na morju ne bo takih scen. Mogoče je pa pričakoivala odgovore v stilu vsi so taki, bodi pridna, pa bo vse ok, ne pogovarjaj se s tipi ...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov