Moški in alkohol

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 30. Jul. 2011 14:09

^^ ja itak. to je v vseh generacijah. še pri starih "ah kaj ne boš še enega špricarja! a ti žena ne pusti?". pa take bolane, da te mine lajf.

in pol bodo vsi pijani razglabljali kako se ful trava kadi. :roll:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 31. Jul. 2011 9:27

Jaz ne pijem skoraj nič, ko sem bil mlajši, so mi dost težili "mater si čudn", "kaj si reva, da ne piješ"..Zdaj ne težijo več, ker nekako čutijo, da sem tip, ki živi po svoje in se ne uklanja večini, se pa čuti, da je marsikomu čudno, da ne pijem. V Sloveniji je pač pijanska kultura in mi ki ne pijemo, smo čudni.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 31. Jul. 2011 16:07

V Sloveniji je pač to tako. Meni so se pa vedno zdeli kul fantje, ki ne pijejo in odstopajo od družbe po tem, vseeno pa se imajo lahko fajn in so zunaj tudi celo noč, ko pred njimi popadajo že vsi "taglavni" glede alkohola. :wink: No, v mislih imam ne samo totalne nasprotnike alkohola, ampak tudi take, ki pijejo, a imajo mejo ter se ne uklonijo družbi.
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 31. Jul. 2011 16:31

No, po mojih izkušnjah, kul fantje, kakor jim praviš, nismo zanimivi. Poiščite me, jaz malokrat pijem, pa še to zato ker nimam punce.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 31. Jul. 2011 16:51

jaz malokrat pijem, pa še to zato ker nimam punce.

Tega pa ne razumem najbolje. Lahko razložiš?

Večina punc, vsaj takih tam do 25. leta (oz. nasplošno žurerke) verjetno res ne pada na take, ki ne pijejo alkohola. Ima pa seveda vlogo pri tem tudi to, kakšen je človek kot osebnost in pa tudi po videzu. Nekega zdolgočasneža, ki ne pije, pač ne bom opazila. Poznam nekaj fantov (med 25 in 30 let stari), ki ne pijejo in so taki zabavljači da glava boli. :D Z njimi je res zabavno bit zunaj, pa tudi če se dobiš s katerim od teh samo na kavi. Znajo uživat brez alkohola, čeprav kdaj kaj spijejo.
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 01. Avg. 2011 19:40

Jaz poznam nekega fanta, 25 mislim, da je star, ki še nikoli v življenju ni spil kapljice alkohola (pravi, da noče bit tak kot svoj pokojni oče ali pa brat). Na festivalih ga tudi nihče ne sili piti, vsi vedo, da ga bodo po navadi srečali z MUlti solo v rokah.
Moj fant pa drugače tudi ne pije veliko oz. zelo malo. Npr. enkrat na mesec pivo s prijatelji in ob sobotah kakšno, ko je na vajah. Ampak še nikoli ni prišel domov pijan (iz vaj, pirčkanja s prijatelji). Če že pijeva, ponavadi spijeva kakšno pivo ob filmu, ali pa se ga NApijeva skupaj :)
Za vikende sva sicer skupaj doma, kar mi je zelo všeč. Sploh po tem, ko sem od dobre prijateljice izvedela, da ji je tip z nožem grozil in ji govoril da jo bo ubil ter da naj spizdi iz njegovega življenja, po tem, ko jo je z lisicami privezal na posteljo.(po tem, ko se ga je nagonil s kolegi; kot vsak vikend, pogosto pa tudi med tednom).
Res žalostno ja, kakšen odstotek alkoholikov je v Sloveniji, a kaj drugega se sploh lahko pričakuje od nas, glede na to, da je naša državna himna pivska pesem? :wink:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Avg. 2011 20:24

Leonessa napisal/-a:
jaz malokrat pijem, pa še to zato ker nimam punce.

Tega pa ne razumem najbolje. Lahko razložiš?


pijem da se ne počutim tok osamljenega, sem mislil.

ja, do 25 leta, pol pa kar naenkrat hočejo urejene tipe, ko začnejo mislit... zdaj (20) sem pa dolgočasen. saj pijem, sem pa tja kak pir, za boljše počutje, ampak se ga ne nalivam. in pol "nisem zanimiv"

kamor koli pogledam je idealen moški tak ki je urejen, ne kadi, ne pije, je skrben in ima nekaj v glavi.

kruta šala.

edino prasec ki žurira in ima punce za spolne objekte ima kaj od življenja, ostali smo pa itak dolgočasni...
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 02. Avg. 2011 19:53

Ne tako črnogledo. :D Take, ki palijo na neresne žurerje, ponavadi tudi same niso resne, zato se taki pač najdejo. Ni boljše, da potem na voljo ostanejo takšne, ki so tebi podobne? Itak nočeš met punce, ki ne ve, kaj bi rada v življenju in išče dramo in se zato obesi na nekega divjega tipa, torej ti je takšna immature drama queen prihranjena, ker iščeš v drugih krogih punco. Poglej iz te strani. :)
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 02. Avg. 2011 19:56

slovenc79 napisal/-a:
edino prasec ki žurira in ima punce za spolne objekte ima kaj od življenja, ostali smo pa itak dolgočasni...


jup.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Avg. 2011 1:09

v mojih letih ni nobena resna. če pa je, je pa zasedena s starejšim tipom.

itak pa nimam pojma, kje bi punce svoje sorte lahko našel...

sem umirjen tip, gledam na prihodnost, in rad bi našel sebi podobno punco.

in lepo bi bilo če bi jo dobil čim prej, dokler sem še mlad. ker pri 35ih ne rabim frajle ki je 20ta odžururala, potem bo pa hotela da ji naredim družino in skrbim zanjo... če jo pa zavrnem sem pa spet prasec, pa smo spet vsi moški prasci...
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 03. Avg. 2011 22:37

Te čist podpiram pri tvojem razmišljanju, čeprav sam nimam tvoje izkušnje. Bravo stari.

Nikomur se ne opravičuj, da si tak, kot si. Bodi ponosen nase. Predvsem pa se izogibaj žensk, ki jih tam do 25 podre vse razen tramvaja, potem pa naenkrat čez noč ugotovijo, da bi bilo fino imeti enega zanesljivega mirnega tipa za resno zvezo.

Taka, ki te ne mara takega, kot si, te ni vredna.
Uporabniški avatar
krizantema
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a krizantema » 03. Avg. 2011 22:42

Hvala bogu da moja ne pije. K se sam smeji, pa nosit jo morm v posteljo :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Avg. 2011 13:45

Hvala Džeki.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov