Moški + Cosmopolitan = gay?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
eagle_eye charry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a eagle_eye charry » 13. Apr. 2008 11:19

nisem gej, p sem tukaj :)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 11:37

Anelise napisal/-a:jst sm tko na splosno govorila :oops: meni osebno so namrec stirje forumasi pisali na ZS prou z direkt namenom dubit... :frown:
pr nekaterih sm zvedla prej,pr nekaterih poznej-ampak nikol prepozno ;) hja,tud taki zgleda morjo bit :roll:


Kam spadam jaz? :lach: ;D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 13. Apr. 2008 11:56

ma ne,ma ne :!: ti in masinca sta itak kategorija zase ;) ful faca oba..skoda,k s tabo bolj mal klepetava :(
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 12:11

Yujjjj...jaz sem pa mislil, da spadam med une ki iščejo samo seks in si me razkrinkala :lach: :yau:

Skratka, da ne bomo oftopic...zaenkrat še nismo naleteli na tem forumu na kakšnega gaya...ali pa vsaj ni bil tak, da bi se izpostavil. So pa nekateri bili izredno sumljivi s svojimi komentarji...sploh ko so dejali da so vse vulve grde...da ne govorimo o tem da so imeli blazno veliko povedati čez gaye...baje da je za tiste ki so gayi in si tega ne želijo priznati in imajo zelo veliko za povedati čez njih, sploh da bi jih bilo treba obesiti ali pa zažgati značilno da so gayi, ki se sami sebe bojijo in se zanikajo :rofl:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 13. Apr. 2008 21:15

Moj sicer ni na forumu, ampak vsak mesec prebere Cosmopolitan pa 200 % ni gej. :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Jan. 2013 4:54

That's awkward. :D No kot moški, ki je 100 % heteroseksualen lahko zagotovim, da to ne drži. Prej nasprotno. Čudi me, da nas ni več tipov tu.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
rancidka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 23. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rancidka » 09. Mar. 2013 15:41

Tipi to iz firbca berejo.l
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 13. Maj. 2013 13:18

rancidka napisal/-a:Tipi to iz firbca berejo.l


Ne dejansko tipi berejo zaradi tega, ker se čudijo kdo za vraga je dal dovoljenje tako skropucalo prodajat :roll: Sori, ampak revijo sem nazadnje bral pred cca. 3 meseci in je še vedno za :eew:

Na forumu sem pa zato ker... rabim nekaj za nasmejat. Resno, brez heca. Odprem 1. in 2. podforum, pa se smejim kot usekan, ko berem z kakimi "težavami" (ki to sploh niso) se nekatere/nekateri srečujejo. Nimam pa nobenih teženj proti istospolnih zadevah. Še vedno so mi všeč joške in pi....

To pa lahk tud garantiram za ryu10kyu, Mahagonija in Jochie-ja :D

Priznam pa, da je veliko manj prometa in aktivnih uporabnikov na forumu kot pred 5-imi leti. Očitno je ta generacija že odrasla :D
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 13. Maj. 2013 18:28


Na forumu sem pa zato ker... rabim nekaj za nasmejat. Resno, brez heca. Odprem 1. in 2. podforum, pa se smejim kot usekan, ko berem z kakimi "težavami" (ki to sploh niso) se nekatere/nekateri srečujejo. Nimam pa nobenih teženj proti istospolnih zadevah. Še vedno so mi všeč joške in pi....

+1

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov