Moška obleka

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 13. Okt. 2009 21:18

Ma kje stari...ne kupujem v tej vrednosti :)

Planiram maximalno porabit za hlače in "rekelc" 100 € :) ,za srajčko pa maximalno 30 €,čevlje sem si kupil :)

Pač debate se je razvila v napačno smer....Sej Mura ima lepe obleke,samo ne mislim toliko odšteti,ker nisem tajkun ali pa kakšen uspešen poslovnež :) Čeprav mogoče ne bi bilo slabo,da bi si kupil eno tako obleko,pa mal buče prodajal,da mi full laufa biznis :lol: :lol:

Pač upam,da bom neki na esay sprobal skombinirati...(H & M in Zara)...Emporium in podobne trgovinice odpadejo :lol: Mogoče bom tam nabavljal čez 10let.
Uporabniški avatar
Podganca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 3. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Podganca » 13. Okt. 2009 21:23

ja jochie.. niso vsi direktorji :D
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 13. Okt. 2009 21:32

spice girl napisal/-a:
snezinka* napisal/-a:
evva napisal/-a:Jah drugač pa ta tvoja patriotska logika meni ni najbolj sprejemljiva, jaz za isti denar bi še vseeno raje kupila Bossa kot Muro :roll:


Temu se pa reče, da že iz prve roke misliš, da je Mura (kot slo firma) slabša kot Hugo Boss. Se ne čudim za propad, če Slovenci sebi v skledo pljuvajo!


Midva sva gledala obleko od Hugo Boss za 800€, ceneje je ni bilo. To je pač moja informacija iz prve roke. Številka obleka je bila M. Res ne vem zakaj bi kupila obleko, ki je popolnoma ista za dražjo ceno. In ne, tudi, če bi bila ista cena je ne bi kupila, ker raje dam denar za svoje, kot pa za tuje.

Strinjam se s tem, ni čudno, da slovenske tovarne propadajo, če nekdo kupuje samo zato, da mu na obleki piše Hugo Boss ali pa Versace in ne Mutra. Kot da bi bila to ne vem kakšna žalitev :roll:


Jaz res ne vem kje sta vidva to gledala, ker to je absurdno, če boš šla na razprodaje npr. boš v Emporiumu našla moške Bossove obleke tudi za 280eurov!! V redni ceni so pa od 400 do 750 tako kot sem ti napisala, vsaj v Emporiumu (black in hugo linija) . Mogoče si ti kje drugje gledala?? Pa me res zanima kje? Namreč tudi številka M - obleka! - Boss ne označuje oblek s takimi številkami, si mogoče mislila 50?? No, kakorkoli, če si jo kupila za 800eur, so te zelo nategnili, ker jo v Emporiumu dobiš znatno ceneje :wink:

Noben ni rekel, da je žalitev al pa karkoli drugega, pač moj fant kupuje skor vse od Hugo Bossa in če lahko za skoraj isti denar kot Muro dobi Bossa, pač raje kupi Bossa, iskreno povedano tud jaz bi raje kupila Bossa. Tud ti verjetno ne ješ samo Gorenjke, ampak kdaj tud Milko, pa ne piješ samo Fructala, ampak kdaj tud Bravota, pa gospodinjskih aparatov verjetno tud nimate doma vse od Gorenja, ampak se najde tud kakšen Bosch al pa Candy, pa čevljev tud verjetno ne nosiš samo od Planike in še bi se tega našlo.... Mal brezpredmetno se mi zdi v takih stvareh o nekem patriotizmu razpravljat, v bistvu je ta polemika prav smešna :roll:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 13. Okt. 2009 22:09

ty, lahko poveš, za kakšno priložnost pa sploh potrebuješ obleko?
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 15. Okt. 2009 21:00

za sestanek
Uporabniški avatar
Podganca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 3. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Podganca » 15. Okt. 2009 21:02

Si jo že kupil?
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 15. Okt. 2009 21:44

človek naredi obleko ampak obleka naredi človeka ;)


včasih pa tudi visokocenjene firme kot so Boss, Armani itd. niso bogve kaj kvalitetne ;)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Okt. 2009 21:46

Ty napisal/-a:za sestanek


kakšen sestanek? poslovni, z žensko?
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 16. Okt. 2009 14:38

Ja obleka naredi človeka :)
Sem probal v eni trgovini obleko...bila je zelo lepa,pa še sam sebi sem bil sexy (prvič v življenju)...Mi je bila kot ulita.
Samo cena je previsoka.Sem gledal oblekce v Zari,vse se giblje okoli 200 €, brez srajčke.Hlače so okoli 70 €,rekelc pa okoli 140 €.
Na sestanku bo moški :) Če bi bila ženska,pol bi bilo bolje :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 16. Okt. 2009 14:41

če je obleka kot ulita, če se dobro počutiš v njej, jo vzemi...

ko boš pomerjal reklc, malo z rokami telovadi, da te ne bi v ramenskem obroču kaj vezalo...

ne vem, kakšna je kvaliteta obleke, ampak 200€ ni veliko za obleko...
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 19. Okt. 2009 16:28

hm...meni kar všeč...kar se tiče kvalitete se ne spoznam,samo vizuelno mi je všeč obleka....hvala za nasvete glede rekelca.A res mora mal kukat srajčka izvena rokava ? Da rokavi niso dolgi kot pri jaknah ?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Okt. 2009 16:51

ko boš rekelc oblekel, predroči roke, takrat boš imel najboljši občutek glede dolžine rokava...da ti ne bo konec rokava pri komolcih... :) ko imaš roke spuščene ob telesu, je rokav obleke tako dolg, da srajce ne vidiš...ko pa boš npr. vozil avto, bo srajce videti par cm...
ampak da ne bo slučajno videti srajce, ko boš omel spuščene roke...:D

pa še nekaj...tanovi materiali se ne mečkajo oz. se minimalno mečkajo...tako da pazi, če boš res kupoval obleko za 200€....malo sem skeptičen... :?

ker najgrše na obleki je to, da je zmečkana...še posebej, ko stopiš iz avta... :D

tako da še vedno priporočam Muro...za slabih 450€ si lahko komplet oblečen (obleka in srajca)
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 19. Okt. 2009 19:29

hmmm....ma kje ni šans da dam toliko za Murino obleko :)

Sej nisem nek direktor..pač toliko da ne bom casual oblečen :)

Material bom še enkrat sprobal če se mečka :lol:

Tvoji nasveti so mi prav prišli

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov