Moška obleka

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 12. Okt. 2009 7:29

evva napisal/-a:Mura je za moje pojme preveč resna, sploh pa za slovenski trg predraga, btw za 400 eur se da najt tud kaka Bossova obleka, tko da jaz neb nikol kupovala od Mure. No, razen zdej, v kriznih časih oz. potopu, al kako naj temu sploh rečem :roll: Dost dostopne cene in mladostne obleke imaš npr v Sens-u, ta trgovina se pa nahaja v shopping centru Diamant (zraven Emporiuma oz. Plestenjakove Playe) , takoj nasprot je pa potem še Zara, tud ok obleke, dostopne cene. Zdej sicer ne vem kako postavo imaš, ampak ožji kroji in nižji pas se npr dostkrat najdejo v Sensu in Zari, medtem ko ima Mura večinoma višje pasove pri oblekah...Odvisno pač od okusa no..


Ja saj Mura šiva obleke za Hugo Boss. Razlika je le v našitku. Sploh pa ni pomembno, kaj piše na rokavu.
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 12. Okt. 2009 10:56

Seyfullah napisal/-a:Moj si je pa za poroko kupil v H&M trgovini,črne elegantne hlače,sralco črno z belimi tankimi črtami,pa en črn reklc,čevlje pa v Massu....In prov fajn zgleda :D


Koliko je odštel,če ni skrivnost ?

Ma sej Mura ima kakovostne izdleke,samo jaz nisem direktor da bi nosil tako drage zadeve.Pač moram biti malo bolj urejen za eno priložnost,pa ne bi rad zmetal preveč denarja.Ker ne mislim več nosit kao bolj elegantih oblačil
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 12. Okt. 2009 14:32

spice girl napisal/-a:
evva napisal/-a:Mura je za moje pojme preveč resna, sploh pa za slovenski trg predraga, btw za 400 eur se da najt tud kaka Bossova obleka, tko da jaz neb nikol kupovala od Mure. No, razen zdej, v kriznih časih oz. potopu, al kako naj temu sploh rečem :roll: Dost dostopne cene in mladostne obleke imaš npr v Sens-u, ta trgovina se pa nahaja v shopping centru Diamant (zraven Emporiuma oz. Plestenjakove Playe) , takoj nasprot je pa potem še Zara, tud ok obleke, dostopne cene. Zdej sicer ne vem kako postavo imaš, ampak ožji kroji in nižji pas se npr dostkrat najdejo v Sensu in Zari, medtem ko ima Mura večinoma višje pasove pri oblekah...Odvisno pač od okusa no..


Ja saj Mura šiva obleke za Hugo Boss. Razlika je le v našitku. Sploh pa ni pomembno, kaj piše na rokavu.


A reees, ja tega pa res nismo vedlii :D :roll: ...a se ti ne zdi ravno zarad tega logično da pol raje za skor isti dnar kupiš Hugo Boss kot Muro. Pa btw ni razlika samo v našitku!

Ty v BTC-ju maš milijon trgovin s čevlji , od Hale A do CityParka ni da ni :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 12. Okt. 2009 16:58

spice girl napisal/-a: Razlika je le v našitku. Sploh pa ni pomembno, kaj piše na rokavu.


upam, da vsi (moški oz. vaši moški) tisti našitek na rokavu odparate dol... :eek:

:D :D :D

sem že videval "poslovneže" z našitki na rokavu...za zjokat smešno in "kmečko"! :D
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 12. Okt. 2009 17:05

Jochie napisal/-a:
spice girl napisal/-a: Razlika je le v našitku. Sploh pa ni pomembno, kaj piše na rokavu.


upam, da vsi (moški oz. vaši moški) tisti našitek na rokavu odparate dol... :eek:

:D :D :D

sem že videval "poslovneže" z našitki na rokavu...za zjokat smešno in "kmečko"! :D


Kolikor jaz vem ko kupiš obleko, ima vsaka našitek gor. Če pač nekdo ne odpara je to njegova stvar. Moj je odparal :)
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 12. Okt. 2009 17:09

evva napisal/-a:
spice girl napisal/-a:
evva napisal/-a:Mura je za moje pojme preveč resna, sploh pa za slovenski trg predraga, btw za 400 eur se da najt tud kaka Bossova obleka, tko da jaz neb nikol kupovala od Mure. No, razen zdej, v kriznih časih oz. potopu, al kako naj temu sploh rečem :roll: Dost dostopne cene in mladostne obleke imaš npr v Sens-u, ta trgovina se pa nahaja v shopping centru Diamant (zraven Emporiuma oz. Plestenjakove Playe) , takoj nasprot je pa potem še Zara, tud ok obleke, dostopne cene. Zdej sicer ne vem kako postavo imaš, ampak ožji kroji in nižji pas se npr dostkrat najdejo v Sensu in Zari, medtem ko ima Mura večinoma višje pasove pri oblekah...Odvisno pač od okusa no..


Ja saj Mura šiva obleke za Hugo Boss. Razlika je le v našitku. Sploh pa ni pomembno, kaj piše na rokavu.


Ne, meni se ne zdi logično. Vse obleke takih znamk so dražje-ko sva midva gledala je bila 300€ dražja od Murine. Zakaj bi dala toliko denarja več za isto oz. podobno obleko? Zato ker je Hugo Boss :roll: :roll: ? Ne, hvala. Poleg tega pa mora bit vsak malo patriota in rajši dat za svoje, kot pa za druge. Logično ne?
Zadnjič spremenil spice girl, dne 12. Okt. 2009 17:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 12. Okt. 2009 17:11

spice girl napisal/-a: Če pač nekdo ne odpara je to njegova stvar.


to je sicer res, ampak obstaja nepisano pravilo, da se našitek na rokavu odpara...

je isto, kot da bi ti na svoji novi bluzi pustila gor tisti kartonček s proizvajalcem, ean kodo, ceno...če pač nekdo tega ne odtrga stran, je njegova stvar, ampak... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 12. Okt. 2009 21:23

Ty napisal/-a:No punce katere ste samske,pa mate radi elegantne ljudi zasipajte z sporočili Jo :)

:lol: :lol: :lol:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 12. Okt. 2009 22:24

Jochie napisal/-a:vzemi kakšno prijateljico s sabo...lahko ti reče samo "ti paše" ali pa "ti ne paše" :wink:


Ma mam par frendov,ki tako nakupuje....pa se mi zdi to čist smešno :)

Bom kar zaupal znanju trgovk in svojem čudnem slogu za okus :)
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 13. Okt. 2009 14:43

spice girl napisal/-a:
evva napisal/-a:
spice girl napisal/-a:
evva napisal/-a:Mura je za moje pojme preveč resna, sploh pa za slovenski trg predraga, btw za 400 eur se da najt tud kaka Bossova obleka, tko da jaz neb nikol kupovala od Mure. No, razen zdej, v kriznih časih oz. potopu, al kako naj temu sploh rečem :roll: Dost dostopne cene in mladostne obleke imaš npr v Sens-u, ta trgovina se pa nahaja v shopping centru Diamant (zraven Emporiuma oz. Plestenjakove Playe) , takoj nasprot je pa potem še Zara, tud ok obleke, dostopne cene. Zdej sicer ne vem kako postavo imaš, ampak ožji kroji in nižji pas se npr dostkrat najdejo v Sensu in Zari, medtem ko ima Mura večinoma višje pasove pri oblekah...Odvisno pač od okusa no..


Ja saj Mura šiva obleke za Hugo Boss. Razlika je le v našitku. Sploh pa ni pomembno, kaj piše na rokavu.


Ne, meni se ne zdi logično. Vse obleke takih znamk so dražje-ko sva midva gledala je bila 300€ dražja od Murine. Zakaj bi dala toliko denarja več za isto oz. podobno obleko? Zato ker je Hugo Boss :roll: :roll: ? Ne, hvala. Poleg tega pa mora bit vsak malo patriota in rajši dat za svoje, kot pa za druge. Logično ne?


Lej ne mi govort, da so Bossove obleke za 300eur dražje od Murinih za 400eur ok? Pejt v Emporiuma, pa si poglej mal obleke na Hugo Bossu in boš vidla, da se cene gibljejo od 399eur do približno 750eur :wink: . Odvisno pač od tega kolikokrat so pretkane (al kako se temu že reče...) V glavnem ne vem kaj sta vidva s fantom iskala, ampak jaz sem napisala informacijo preverjeno iz prve (oz. druge :) ) roke. Je pa res, da so večje številke (pa čeprav isti model) dražje.
Jah drugač pa ta tvoja patriotska logika meni ni najbolj sprejemljiva, jaz za isti denar bi še vseeno raje kupila Bossa kot Muro :roll:
Zadnjič spremenil evva, dne 13. Okt. 2009 15:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 13. Okt. 2009 14:45

Ty napisal/-a:
Seyfullah napisal/-a:Moj si je pa za poroko kupil v H&M trgovini,črne elegantne hlače,sralco črno z belimi tankimi črtami,pa en črn reklc,čevlje pa v Massu....In prov fajn zgleda :D


Koliko je odštel,če ni skrivnost ?

Ma sej Mura ima kakovostne izdleke,samo jaz nisem direktor da bi nosil tako drage zadeve.Pač moram biti malo bolj urejen za eno priložnost,pa ne bi rad zmetal preveč denarja.Ker ne mislim več nosit kao bolj elegantih oblačil


Za vse skupaj okoli 85€ in res vse ma še danes doma,sicer ni veliko nosil,ampak je kvalitetno in ni uno full neki fency...Full mi je všeč
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 13. Okt. 2009 15:11

H&M trgovina, tam dobiš svečane obleke.
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 13. Okt. 2009 17:17

evva napisal/-a:Jah drugač pa ta tvoja patriotska logika meni ni najbolj sprejemljiva, jaz za isti denar bi še vseeno raje kupila Bossa kot Muro :roll:


Temu se pa reče, da že iz prve roke misliš, da je Mura (kot slo firma) slabša kot Hugo Boss. Se ne čudim za propad, če Slovenci sebi v skledo pljuvajo!
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 13. Okt. 2009 18:56

snezinka* napisal/-a:
evva napisal/-a:Jah drugač pa ta tvoja patriotska logika meni ni najbolj sprejemljiva, jaz za isti denar bi še vseeno raje kupila Bossa kot Muro :roll:


Temu se pa reče, da že iz prve roke misliš, da je Mura (kot slo firma) slabša kot Hugo Boss. Se ne čudim za propad, če Slovenci sebi v skledo pljuvajo!


Midva sva gledala obleko od Hugo Boss za 800€, ceneje je ni bilo. To je pač moja informacija iz prve roke. Številka obleka je bila M. Res ne vem zakaj bi kupila obleko, ki je popolnoma ista za dražjo ceno. In ne, tudi, če bi bila ista cena je ne bi kupila, ker raje dam denar za svoje, kot pa za tuje.

Strinjam se s tem, ni čudno, da slovenske tovarne propadajo, če nekdo kupuje samo zato, da mu na obleki piše Hugo Boss ali pa Versace in ne Mutra. Kot da bi bila to ne vem kakšna žalitev :roll:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 13. Okt. 2009 20:31

Ty napisal/-a:
Jochie napisal/-a:vzemi kakšno prijateljico s sabo...lahko ti reče samo "ti paše" ali pa "ti ne paše" :wink:


Ma mam par frendov,ki tako nakupuje....pa se mi zdi to čist smešno :)

Bom kar zaupal znanju trgovk in svojem čudnem slogu za okus :)


:eek: :eek: :eek: ne pozabi, da kupuješ zadevo, ki stane 400€+!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]