Mojemu fantu se nikamor ne ljubi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 01. Sep. 2012 13:09

Lep pozdrav!

Ta problem me muči že dlje časa in sicer:
Mojemu fantu se nikamor ne ljubi in počasi mi je tega že dovolj. Velikokrat dela in grem zaradi tega sama na kakšen obisk, na rojstni dan, zabavo... vendar tudi ko je doma, ne grema nikamor skupaj oz. zelo, zelo redko.
Ko ga vprašam če bo šel reče ja, ko pa do tega res pride, se mu takrat nikamor ne da in ali potem ostanem tudi sama doma ali pa grem in rečem da je v službi. Vendar mi to že res preseda, plus vedno se skregama zaradi tega.
Ima kdo kakšen nasvet? So tudi vaši moški takšni?
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 01. Sep. 2012 13:13

hoče fu.kat s čim manj stroški.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 01. Sep. 2012 19:08

A je vedno bil takšen ali samo v zadnjem času? V prvem primeru imaš pač zapečkarja. V drugem primeru je pa vprašanje, zakaj kar nenadoma njemu ni več do tega, da bi kam šel.

A mu ni do ničesar? Do žurk, vajinih izletov, piknikov, počitnic, potovanj, kavic, kosilc, večerij ali samo do česa od naštetega? Kaj pa s svojimi kolegi - koliko se druži? A je skoz doma in se ne druži z nikomer ali samo s teboj noče v družbo?

Sicer pa ne, moj ni takšen. Če ti to kakorkoli pomaga.
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 02. Sep. 2012 9:36

Na začetku se mu je še nekak dalo sedaj pa čedalje manj, na počitnice še gre, ampak se mu tam nič ne da... na plažo za eno urco in je pol to to... čedalje slabše je... tud s kolegi se mu ne da, oziroma res redko...
Očitno gre za zapečkarja... on bi bil skoz doma in igral igrce, če je treba 24h na dan... Ne vem več, kako ga motivirat, kaj naj naredim... Ne vem :? Ne morem pa rečt, da gre samo za neko obdobje, ker se tole že predolgo vleče in gre samo še na slabše...
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Sep. 2012 9:52

Saj ne rečem, da je narobe, če si zapečkar(čeprav iz mojega pogleda je na nek način), saj vsakemu paše kdaj biti doma. V tvojem primeru bi ti rada kam šla, on pa pač ne. Očitno si nista kompatibilna v stvari, ki večini žensk pomeni isto kot tebi. Jaz bi ga na tvojem mestu postavila pred dejstvo, da ali se spravi malo k sebi (razen če ni res že od začetka tak), da mogoče sam predlaga kak dogodek, kraj na katerega bi pa rad šel. Če še vedno ne bi pokazal niti najmanjšega interesa, bi šla naprej, brez njega.
The world is as you are.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 02. Sep. 2012 10:17

Jaz mislim, da se je na začetku trudil kam it, enostavno zato, da bi napravil dober vtis nate, zdaj je pa pač takšen, kakršen je. Se mu ne da nikamor. Kakšen je pa sicer? A je tudi v splošnem pasiven? Ko sta doma; kaj počneta? Meni se zdi precejšna razlika med tem, če ko sta doma skupaj kuhata, se pogovarjata, se gresta družabne igre itd. ali pa gledata tv oz. on igra igrice, ti pa nekaj drugega počneš.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Sep. 2012 10:43

shania napisal/-a:Lep pozdrav!

Ta problem me muči že dlje časa in sicer:
Mojemu fantu se nikamor ne ljubi in počasi mi je tega že dovolj. Velikokrat dela in grem zaradi tega sama na kakšen obisk, na rojstni dan, zabavo... vendar tudi ko je doma, ne grema nikamor skupaj oz. zelo, zelo redko.
Ko ga vprašam če bo šel reče ja, ko pa do tega res pride, se mu takrat nikamor ne da in ali potem ostanem tudi sama doma ali pa grem in rečem da je v službi. Vendar mi to že res preseda, plus vedno se skregama zaradi tega.
Ima kdo kakšen nasvet? So tudi vaši moški takšni?


ti z mojim bratom hodiš? :eek: :eek: :eek:

beri: jaz sem isti... :D :D :D
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 03. Sep. 2012 10:35

mogoče ni problem v tem, da se mu ne ljubi..ampak je (ne)družaben in mu to predstavlja v večji meri problem, kot pa kaj drugega. Ali ima naporen delavnik?
ali pa je enostavno že postal "lenuh"..in bi samo počival (saj vsi vemo, kako je)..Bolj počivaš, bolj si utrujen in posledično se tega kar hitro navadiš.
Pogovori se z njim in mogoče bi ga bilo dobro vprašati tudi za razlog..in kakšne interese ima - če jih sploh ima?
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 04. Sep. 2012 9:39

Se strinjam s T00Miko - bolj si pri miru, manj energije in volje imaš. Začnita se skupaj rekreirat, pomeni se z njim step by step zakaj ga ne vleče drugam.
To, da se mu ne da, je malo bosa. Saj smo ljudje družabna bitja. Vsake toliko bi pa ja lahko kam odjadral.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 04. Sep. 2012 10:39

dobro. mene preseneča, da mu ni prav nikamor za it.
nekako še razumem, da mu ni do piknikov recimo. razumem, da mu ni do planinarjenja, razumem, da mu ni za it v kino...
ne razumem pa, da človek nima prav nobenega interesa it "nekam".

poskušaj skleniti nek kompromis. kaj pa vem. pojdita vsake tri dni, enkrat iziraš ti, drugič on. lahko začneta s krajšimi sprehodi in sladoledom. kaj pa vem. enostavno tako več ne boš mogla naprej, ker se ti bo zmešalo.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Sep. 2012 10:41

Mislim, da bo on moral sam delat na temu. Na tebi je samo, da mu poveš, da si ti očitno drugačna oseba in si želiš drugačnih stvari, kot on ter da dolgo ne bosta zmogla funkcionirat, če bo takšen ostal (kar je pač dejstvo). Nato pa je na njemu, če se bo odločil kaj storiti ali pa bo ostal doma in se sprijaznil s tem kakršn je (tudi nič narobe, če mu tak paše).
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Sep. 2012 12:42

a s svojimi prijatelji se tudi nikoli ne dobi?
Louis Pitton
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 11. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Louis Pitton » 08. Sep. 2012 1:54

Imaš več opcij. Lahko napišeš koliko let sta v zvezi, ter koliko let ima tvoj sanjski moški ?
Osebno mislim, da je tvoj tip ena dolgočasna oseba z diagnozo klasični lenoritis. Na začetku se je mal trudil, ter kam premaknil leno rit. Zdaj se mu ne da nikamor več, ker mu ni treba. Pomembno mu je, da ga vsake toliko časa ga mal namoči. Drgač mu je pa vrhunec dneva, da špila igrice.
Dobra si da prenašaš tako neaktivno osebo. Imaš dobre živce oz. veliko mero razumevanja. Če, bi jaz bil v podobni situaciji, bi že zdavnaj prekinil tako zvezo. Toda vse je odvisno kakšen karakter si,...itd.
Če je utrujen od dela, mu lahko predlagaš vikend razvajanje v kakšnih toplicah ( lahko tudi en sam dan).
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 11. Sep. 2012 19:08

Louis Pitton: V zvezi sva 6 let, skupaj živiva 2 leti, star pa je 27 let, prej ko nisva živela skupaj je itak to drugače izgledalo, ko pa sva se preselila, sma na začetku dostikrat šla kam, potem pa čedalje manj, sedaj pa je to preseglo vse meje.
v-e-s-n-a: s svojimi prijatelji se dobi zelo, zelo redko, ker se mu ne da...
T00Mika: To pa moram priznat, da ima naporen delavnik (čeprav ga imam tudi sama) in ima ga že odkar se poznava.
Upam, da je bil to vrhunec "lenobnega" obdobja, ker zdaj je malo bolje. Celo vsak drug dan sma šla na sprehod in tudi na en r.dan sva šla, ne moreš verjet :) počasi napredujemo, step by step kot ste rekli.
Hvala vam za nasvete. :)


p.s. sedaj moramo pa še Jochija malo poterat... :razz:
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 20. Sep. 2012 10:44

shania napisal/-a:Lep pozdrav!

Ta problem me muči že dlje časa in sicer:
Mojemu fantu se nikamor ne ljubi in počasi mi je tega že dovolj. Velikokrat dela in grem zaradi tega sama na kakšen obisk, na rojstni dan, zabavo... vendar tudi ko je doma, ne grema nikamor skupaj oz. zelo, zelo redko.
Ko ga vprašam če bo šel reče ja, ko pa do tega res pride, se mu takrat nikamor ne da in ali potem ostanem tudi sama doma ali pa grem in rečem da je v službi. Vendar mi to že res preseda, plus vedno se skregama zaradi tega.
Ima kdo kakšen nasvet? So tudi vaši moški takšni?
Jst sm isti. Ker me nastete stvari ne zanimajo.

Edit: se prov posebi pa sovrazim sprehode.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov