Med spanjem govori

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kAtz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kAtz » 23. Mar. 2009 14:56

....
Zadnjič spremenil kAtz, dne 25. Maj. 2010 20:15, skupaj popravljeno 1 krat.
....Thousands of years ago, cats were worshipped as gods.Cats have never forgotten this.....
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 23. Mar. 2009 21:53

Ugotavljam, da moj fant zmeri govori v spanju, kadar na kakšni zabavi spije malo več alkohola. Ga je pa prav zabavno poslušat, čeprav govori popolnoma nerazumljive stvari. :D V treznem stanju je pa tiho kot miška. :lol:
Uporabniški avatar
črnamamba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 5. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a črnamamba » 26. Apr. 2009 22:29

moj bivši je tudi kdaj pa kdaj kej povedu ponoč...sam nikoli nič janega....
je pa enkrat tako zasmrčaal ,da sem ga butnila...pa reče "kaj je?" in rečem "smrčiš"..in on "ja vem, sem se sam sebe zbudu" :D
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 27. Apr. 2009 11:41

Jst govorim ne, sam stokam pa baje celo noč, tip me je enkrat vprašu, če mi celo noč prhaja :D Sm pa enkrat, ko sm še doma živela, vstala v spanju in šla k mami v sobo, ki je bla čist na drugmu koncu hiše in sm stala tam zravn njene postle k kip :D Pa se ona zbudi in me vpraša vsa prestrašena, kaj je narobe in jst njej:"Lačna sm.", pa mi reče:"Ja kaj boš pa zdj jedla?" in jst njej:"Tebe!" :eek: :D Groza. Pol me je sam pelala nazaj v postlo, k je dojela, da me luna nos :D

Moj tip je pa tih k miška, včasih mal zasmrči, pa se že kr avtomatsko pol obrne na bok, da neha.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
Natashaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Natashaa » 27. Apr. 2009 12:02

Hehe tud moj kdaj pa kdaj v spanju govori... Ponavadi se s kom krega. In včasih prav mislim, da meni kaj govori :) potem mu pa rečem KAJ...pa je tiho..pa nič več ne govori :) ..Ko mu pa zjutraj povem, da se je nekaj med spanjem pogovarjal pa se ne spomni...Drugače on pravi, da v spanju razčiščuje stvari...da kaj ne more čez dan..pač v spanju :lach:
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 28. Apr. 2009 14:41

||MuCkAa napisal/-a:
punchka napisal/-a:uf, jaz sem se tudi smejala prejšnji teden, ko je moj prespal pri meni. sem mu enkrat sredi noči dala (mojo) roko na prsi, pa jo on prime pa malo pošlata in reče: "kva je pa to?!! o fuj! kr ena roka!" :D hjoj. v glavnem, sem izvedela, da se mu moja roka gravža :lol: :lol:

Ta zmaga!! :rofl: :lol: :lach:


:rofl: Sploh ne moreš verjet, da si mi polepšala dan, vse me je bolelo od smejanja, ko sem tole brala in si predstavljala. Prav na glas sem se smejala zraven računalnika, še dobro, da sem sama doma. :lol:
radenska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 29. 3. 2008
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a radenska » 28. Apr. 2009 15:57

Yazmeen napisal/-a: Sm pa enkrat, ko sm še doma živela, vstala v spanju in šla k mami v sobo, ki je bla čist na drugmu koncu hiše in sm stala tam zravn njene postle k kip :D Pa se ona zbudi in me vpraša vsa prestrašena, kaj je narobe in jst njej:"Lačna sm.", pa mi reče:"Ja kaj boš pa zdj jedla?" in jst njej:"Tebe!" :eek: :D Groza. Pol me je sam pelala nazaj v postlo, k je dojela, da me luna nos :D



umiram :rofl: :rofl:

ah ja drgač pa jst tut zmeri v spanju kj govorim :D k smo bli na marurancu sem baje po sten plezala , ker sem hotla pridt v eno nadstopje višje, ker je bla moja frendica gor
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 28. Apr. 2009 15:59

radenska napisal/-a:
Yazmeen napisal/-a: Sm pa enkrat, ko sm še doma živela, vstala v spanju in šla k mami v sobo, ki je bla čist na drugmu koncu hiše in sm stala tam zravn njene postle k kip :D Pa se ona zbudi in me vpraša vsa prestrašena, kaj je narobe in jst njej:"Lačna sm.", pa mi reče:"Ja kaj boš pa zdj jedla?" in jst njej:"Tebe!" :eek: :D Groza. Pol me je sam pelala nazaj v postlo, k je dojela, da me luna nos :D



umiram :rofl: :rofl:

ah ja drgač pa jst tut zmeri v spanju kj govorim :D k smo bli na marurancu sem baje po sten plezala , ker sem hotla pridt v eno nadstopje višje, ker je bla moja frendica gor


Ko sm prebrala izjavo od Yazmeen & nato še od Radenske, me je skor pobral od smeha. Ma res se mate super med spanjem ;)
Uporabniški avatar
sm00tka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: medvode

Neprebrana objavaNapisal/-a sm00tka » 28. Apr. 2009 16:03

slivica napisal/-a:
||MuCkAa napisal/-a:
punchka napisal/-a:uf, jaz sem se tudi smejala prejšnji teden, ko je moj prespal pri meni. sem mu enkrat sredi noči dala (mojo) roko na prsi, pa jo on prime pa malo pošlata in reče: "kva je pa to?!! o fuj! kr ena roka!" :D hjoj. v glavnem, sem izvedela, da se mu moja roka gravža :lol: :lol:

Ta zmaga!! :rofl: :lol: :lach:


:rofl: Sploh ne moreš verjet, da si mi polepšala dan, vse me je bolelo od smejanja, ko sem tole brala in si predstavljala. Prav na glas sem se smejala zraven računalnika, še dobro, da sem sama doma. :lol:


haha jz sm mogla pokazat to mojmu, ker on tut v spanju govori...sva se oba tko narežala hehe :lol:
drugač je pa moj lih dons ponoč...jz sm gledala še en film, on je pa že spav zravn...se je kr usedu pa začeu..."ta mt, use more dol odnest..pa kje je nooo?" pa gledu je, k da bi biu mau ubrisan, pa se jz začnem smejat...k je že velikrat govoru u spanju,pa ga prašam kaj išče, pa me je kr nadru, kaj se smejem, da je on zaspan se je ulegu pa biu čist tih pa je spau pol... no polpa še dons prot jutru...tko zaslišm "pa kaj me gledaš?" pa odprem oči, pa me on kr gleda..tko ene par sekund..pa ga jz prašam kaj mu ni jasn pa se začne režat haha kr zbudu sm se, k sm preveč naglas govoru...

on se res skos pogovarja...enkrat je reku, da on ne igra nogometa (igra rokomet...) pa tko no...je kr pestro ponoč, se ponavad res smejem pol še pou ure :D :lol:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Apr. 2009 18:33

ga
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 29. Apr. 2009 18:58

~NIA~ napisal/-a:jst tud govorim v spanju baje..
zadnč sm neki jamrala pa me moj upraša kaj je, pa jst njemu 'dober tek'
on: ja kaj pa ješ? jst: ja hamburger.. zdej mi ga pečejo..

mislem :lol: aja pa skor celo noč mam roke pokonc iztegnjene - pač pravokotno na telo in pol se skos praskam po rokah.. pa nimam izpuščajev alpa kj.. nevem, sama seb grem na živce kr se zbujam zarad tega


Tole z rokami pa jst tud včasih delam :D
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 29. Apr. 2009 20:42

Moj se doskrat tud sam sabo pogovarja. Sploh ga ne razumem kaj naklada. tud, če ga prašam kej nazaj, on uztrajo debatira sam sabo.
Ma pa eno navado, ki mi je žiuce. Vedno=usako noč (!) cmoka u istem tempu. Cmok, cmok, cmok... Prau žiuce mi je. :roll:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 01. Maj. 2009 13:04

Meni je moj enkrat reku: "Ne, ne morš naprej.. Nikamor ne greš.. Sm te stehtu in ne morš nikamor." :rofl:
Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 01. Maj. 2009 13:08

Neee no, mene vse boli tuki. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
And you don't talk so loud ...
An you don't walk so proud ...
Any more ... and what for?
°°Guns N' Roses - Estranged°°
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 01. Maj. 2009 13:42

jez tud umiram... kašne mate, sej se ne morm nehat režat nooo...:rofl:
občasno kšno povem v spanju. bivši mi je povedu da sem eno noč na vsak način hotla da poje eno juho. "dj pojej! morš pojest juho! pojej, pa dej mir!" neki v tem smislu je blo :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov