Med spanjem govori

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 14. Jul. 2005 16:54

tjaskaaa napisal/-a:zbudu se je, gledou me je v oči pa mi reče d naj grem prebarvt ograjo d mam vse naštiman :lol: :lol: jst sm mislna d bom crknla od smeha..ma velik je blo tega d se sploh ne spomnem..pa tud avto me je že nagnal prat sred noči..tko d ja hecno je to :D :D :D sm že navajena


:lol: :lol: :lol:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 15. Jul. 2005 14:24

miska13 napisal/-a:jaz bi ga na tvojem mestu vprašala kdo je ta ženskica, katere ime je izgovoril ... ne vem, pomojem ne bi mogla tega držat v sebi

jst bi ga tudi uprašala , kdo je ta ženska.Ampaka lep način brez osojanja ali pa kakšnega dretja, kot to ene zlooo rade delajo.
Na izi ..... :D
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
vis_maior
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vis_maior » 20. Jul. 2005 16:00

hej!

ja to se pa tut meni pogosto dogaja, vsaj pravijo tako. ponavadi povem kak stavek ali dva, vsi okoli mene se pa zabavajo. me je pa ka malo groza da bom enkrat rekla kaj s čimer bom koga nevede in nehote prizadela...ali pa kaj o čemer sicer ne bi govorila...kar spooky kotakole razmišljaš, zato mi je bilo še najbolj všeč ko sem hodila s fantom iz nemčije...mi je rekel da sem mu ponoči hotela povedati nekaj po slovensko :lol: še dobro da ni razumel ;)

tako da srčica, jaz mislim da ni nič hudega če je omenil neko žensko ime, dokler je v odnosu do tebe sicer ljubeč, pozoren in v glavnem vse kar naj bi moški v odnosu bil se ne sekirej. res, saj ni sam kriv za to kar sanja, jaz imam včasih take sanje da zjutrej sama sebi ne morem verjeti...

lp

vis_maior
For I am the answer you seek
the dream in your sleep
you've never wanted to awaken...
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 20. Jul. 2005 18:57

tjaskaaa napisal/-a:uff..jst pa moj mava prou dogodivščine ponoči..jst tud rada ponočujem in si pogledam kak dobr film..moj pa spi zravn in gvoroi..jao..enkrat gledam tv..on pa na vs glas,čist navdušeno..ˇuu kake joške ma ta!ˇ...amm moja reakcija-grrr..ok sej pol je še mau govoru o neki kuharci..in pol ga zbudim..in mi je povedou d so v službi gledal eno starejšo kuharco k ma ful velke joške pa viseče..no ok..en primer še..zbudu se je, gledou me je v oči pa mi reče d naj grem prebarvt ograjo d mam vse naštiman :lol: :lol: jst sm mislna d bom crknla od smeha..ma velik je blo tega d se sploh ne spomnem..pa tud avto me je že nagnal prat sred noči..tko d ja hecno je to :D :D :D sm že navajena



ta je huda,si me fajn v dobro voljo spravla ;-)
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 20. Jul. 2005 19:26

hehe sm d sm te..am lih predvčerajšnem se mu je spet neki bledlo..heheh..ga mau žgačkam k je spau pa ga prašam, če bi šou seksat z mano..mau sm ga hecala..on pa men pravi..d naj najprej pospravim d on ma rd red...heheh...pol se je pa vstal, šel v drugo sobo, pržgal luč, pršou nazaj v sobo in zaspau naprej..kr neki :D :D :D :D zdej kr zanalašč ostanem dle pokonc k mam kr filing d se mu bom spet pošteno nasmejala :lol: :lol:
Free your mind...
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 20. Jul. 2005 19:33

tjaskaaa napisal/-a:hehe sm d sm te..am lih predvčerajšnem se mu je spet neki bledlo..heheh..ga mau žgačkam k je spau pa ga prašam, če bi šou seksat z mano..mau sm ga hecala..on pa men pravi..d naj najprej pospravim d on ma rd red...heheh...pol se je pa vstal, šel v drugo sobo, pržgal luč, pršou nazaj v sobo in zaspau naprej..kr neki :D :D :D :D zdej kr zanalašč ostanem dle pokonc k mam kr filing d se mu bom spet pošteno nasmejala :lol: :lol:



ta tvoj pa je komedijant- res hude fore,.. jaz bi se sigurno režala k norc
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 20. Jul. 2005 19:48

amm al se tko narežim res...se morm v poušter smejat k se naglas smejem d ga ne zbudim k pol bi blu konc zabave;) ;) ;)
Free your mind...
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 20. Jul. 2005 22:48

joooj kaj pa če sploh ni sanju kej tazga k si ti predstavljaš, ampak ga je oseba s tem imenom v sanjah npr. tepla z banano po glavi? al pa hotla porint dol z balkona? al mu mogoče ukrast mobitel?
dej mal pomisl.... a ti zmeri sanjaš tiste tipe k so ti všeč?? si pa res mogoče v prednosti, ker ne govoriš v spanju in on ne ve kaj sanjaš (če sploh).
pa tud če je sanju drugo osebo, PA KAJ POL? jo je pač sanju. so zdej še sanje tuja lastnina?
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 21. Jul. 2005 6:01

jst tud mislim da brez veze tako galamo delat zarad enih sanj :schaf:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 22. Jul. 2005 23:11

Hehe, jao.. jz tut baje v spanju govorim.. Sam baje bl momljam pa tko, da se me ne da razumet. :) (hvala bogu, k drgač bi me blo strah zaspat, k ne bi vedla kaj bom spet povedala)

Bejba, ne se sekirat zarad tega.. Če te pa tok firbec matra, ga pa mal v hecu praši pa bo! ;)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 01. Mar. 2006 19:39

js skoz govorim... pa tud pogovarjam se rada... pa mi je ful bad... kr ko spim govorim resnico... in tko moji starši zju3 k me budijo zvejo marsikaj od mene (ocene v šoli, dogodivščine k redko kdo ve zanje itd.,..) mogoč bi blo mal dobr se pozanimat kdo je... ker jz govorim sam resnico ko spim...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Mar. 2006 20:03

o so sweeeeet......jst bi tud da bi moj govoru..no sej enkrat je neki zamomlov sam ga nism razumela kaj......če ne sm pa jest tista bl ta govoreča.včasih kej rečm.ampak ne spomnm pa se da sm gdaj njemu kej rekla v spanju...

Slika
dalia24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 30. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a dalia24 » 01. Mar. 2006 21:39

Moj tudi govori ponoči-full, pa ne samo to, sprehaja se tudi-luna ga nosi :D Saj v bistvu jaz tudi govorim, ampak ne tolk-samo tu in tam.
Po večini ga ne razumem, ker samo nekaj muti... Včasih pa. Smešno je ja-sploh ko ponoči za posteljo išče pobarvana jajca v času Velike noči, pa ko razlaga v spanju kake barve oblačil so mu všeč, al pa ko se kr za nekom kao zadere in podobne fore.

Sem pa enkrat jaz tudi rekla v spanju od bivšega ime, pa je moj to slišal, malo zameril...Ampak prisežem, da ne vem kako se je to zgodilo. Pač naključje al kaj. Niti pomislila nisem nan ali pa da bi ga videla...Kr nekaj brezveze.Tak da iz lastnih izkušenj sodeč, če vaš dragi zine kako tako, še nič ne pomeni-brez skrbi :cool:
Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, ker pomeni biti srečen...
Uporabniški avatar
MiSs AnGeL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 31. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiSs AnGeL » 02. Mar. 2006 8:22

Hehe moj pa u spanju govori sam če je res tok zaspan pa ga jst kej sprašujem.Drugač sva se pa tud dostkrat ponoč že kej pogovarjala pa žvalila zjutri se pa on tega ni spomnu,sploh ni vedu da je kej blo.Čudn tole,tko da sm mu lepo povedala da ga nikol ne pustim samga ponoč u bližini kšnih punc ker itak neb vedu kaj dela :lol:
Drugač pa ja to je men hudo da kej pove k spi k se usaj nasmejim do solz če že spat ne morm pa ponavad ga kej sprašujem pa snemam z mobitelom zjutri se pa skupi nasmejiva :D
limoncaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 25. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a limoncaa » 02. Mar. 2006 18:08

Moj včasih kaj zamomlja, al reče eno besedo. Da bi govoril nekih dolgih stavkov pa ne.
:D :D :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov