Me ima res rad ali me samo izkorišča?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 29. Apr. 2007 21:05

kdo pa pravi da ko si star ne sexaš več :D Poglej Hugh-a Hefner-ja ... ;)
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 29. Apr. 2007 21:21

Men se tut pou leta zdi zelooooo dolga doba :D ...pa tut če je stara šele 16 let :wink: Jst sm glih pri 16ih s fantom prej k pa v enem mescu...pa še prvič je blo ... takt se ti itak dogaja in bi pol skor sam to delu :P vsaj tko je blo pr nama :cool:
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 17. Maj. 2007 20:21

Shannon napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Ja pa dobr no, če še ni pripravljena na sex, pol naj po tvojem nima fanta? Kje pa piše da mu mora dat po pou leta? Če jo ma res rad, pol bo počaku ane? Men se zdijo tele tvoje izjave Shannon čist mim. :?


Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.


Kle se ne strinjam. S svojmu sm že lep čs, in mu še NISM dala. In je ŠE VEDNO z mano. Tako da....
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 17. Maj. 2007 20:51

Shannon napisal/-a:
Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.


res je! :)
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 17. Maj. 2007 21:34

Dobr babe, ki čakate pol leta ali celo več (!), preden tipu date - eno vprašanje imam za vas. Kako zdržite? Kako za vraga zdržite zraven enega seksi tipa, se z njim poljubljate, mečkate ... do konca pa nočete it? Ker tega resnično ne razumem. Meni bi se v pol leta že 1000x zmešalo, če me tip ne bi hotel dat dol. Edina razlaga, ki jo najdem, je ta, da očitno hodite s tipi, ki vas fizično ne privlačijo dovolj ali pa vas celo sploh ne privlačijo. Česa drugega se resnično ne morem domisliti. Jaz nikoli ne bi bila z nekom, ki me ne bi tudi seksualno privlačil. Jebi ga, meni to pač veliko pomeni, ker nisem ena gora ledu kot nekatere očitno.

Ja, ja ... saj je ljubezen&co. tudi pomembna. Da hodiš na zmenke, v kino, v diskač ... ampak to lahko počnem tudi s frendicami. Dol se pa pač ne morem dajati z njimi.

RESNIČNO me zanima odgovor.
Uporabniški avatar
evie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 98
Na forumu od: 5. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evie » 18. Maj. 2007 15:21

Shannon napisal/-a:Dobr babe, ki čakate pol leta ali celo več (!), preden tipu date - eno vprašanje imam za vas. Kako zdržite? Kako za vraga zdržite zraven enega seksi tipa, se z njim poljubljate, mečkate ... do konca pa nočete it? Ker tega resnično ne razumem. Meni bi se v pol leta že 1000x zmešalo, če me tip ne bi hotel dat dol. Edina razlaga, ki jo najdem, je ta, da očitno hodite s tipi, ki vas fizično ne privlačijo dovolj ali pa vas celo sploh ne privlačijo. Česa drugega se resnično ne morem domisliti. Jaz nikoli ne bi bila z nekom, ki me ne bi tudi seksualno privlačil. Jebi ga, meni to pač veliko pomeni, ker nisem ena gora ledu kot nekatere očitno.

Ja, ja ... saj je ljubezen&co. tudi pomembna. Da hodiš na zmenke, v kino, v diskač ... ampak to lahko počnem tudi s frendicami. Dol se pa pač ne morem dajati z njimi.

RESNIČNO me zanima odgovor.


Po moje, da čakajo tako dolgo samo še ženske, ki so še nedolžne kr itak ne vejo kaj zamujajo in jim ni problem zdržat še pol leta. :) Ne vem...mogoče se pa motim... :) Drgač se pa strinjam s tabo...
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 18. Maj. 2007 15:47

Jaz poznam full takih žensk, ki čakajo kakšne pol leta, preden se dol dajo. Razlog ni ravno v nedolžnosti, lahko jih je kdo posilil, ali pa se jih le dotikal na takih mestih.. Razlogov je lahko veliko in po veliki verjetnosti niti povedale ne bodo, zakaj bi še malo počakale s seksom..

Mogoče so tako na boljšem, se jih vsaj kurbirči (oz. tipi ki želijo avanturce) izogibajo in tako ne jokajo vsak vikend, zakaj ne pokliče.
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
Star.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 13. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Star. » 18. Jun. 2007 19:17

Jst mam podoben problem...stara sem 15 in imam 18-letnega fanta. samo učasih se mi zdi kt da je z mano samo zato ker hoče da mu dam. dobivava se že približno 4 mesece, hodiva pa 2 meseca. učasih mam pa ful filing kt da me ima zlo rd in nevem =/. ker me poklice usak dan, tut o veckrat. tk da res nevem. jst ga mam pa ful rada. samo na sex pa tut še nisem pripravlena.
prosim pomagajte =).
hvala!
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 18. Jun. 2007 23:23

ANGELgirl napisal/-a:Ravno par dni nazaj sem gledala film Ameriška pita - naked mile. 2 leti sta čakala preden sta seksala, pa sta vseeno na koncu ostala zvesta drug drugemu in je njuna ljubezen premagala "potrebo po seksu"..

Kikiriki, svetujem ti, da si ogledaš ta film.
Ma dej nehi. KAJ VRAGA IMA ENA POSRANA ROMANTICNA KOMEDIJA ZVEZE Z REALNOSTJO??? Ti filmi so totalen mindfuck, ki v podzavest pick (neumnih pripadnic zenskega spola op.p.) vnesejo retardirane holywoodske ideje. O lej kako se je nakonc vse najboljs izslo in je usoda poskrbela za vse in kako sta potem zivela srecno do konca svojih dni. In potem je to kozlanje zavito v celofan neke plemenitosti takega pocetja. Kar seveda povzroci adolescentnim fantom, da mislijo da morajo dvorit zenskam, vcasih tudi dolga obdobja. Bruh.

Ampak vecini ljudi to samo podzavestno spreminja prepricanja, ti pa lepo zavestno citiras romanticno komedijo kot nek argument v zvezi z realnostjo. :roll: Super.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Jun. 2007 12:47

Shannon napisal/-a:Torej je z njim zato, da hodita na pijačke in debatirata o smislu življenja? To lahko počne tudi s frendicami. Tipi so za druge stvari (beri: tiste, ki jih ne moreš počet s frendicami). Kok babe to vedno zakomplicirajo. Ni čudno, da tipi o nas mislijo, da smo kure.


če ne bi mogla s svojim tipom debatirat o smisli življenja ga ne bi imela. al pa da ne bi mogla it na kavo z njim in čenlat tja v tri dni.pa saj si lahko s partnerjem tudi prijatelj.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Jun. 2007 12:52

g00fy_qa napisal/-a:^^ Sem vedela, da bo nekdo tako pameten in bo dodal da se s frendicami lahko poljubljaš in stiskaš (in delaš lezbo šove). :D Vsekakor tega 'normalne' punce, ki imajo raje moško družbo, ne delajo. :wink: Kiss na lička in ogromen hug pa ni isto kot mečkanje s tipom.


o ja, pa delajo. in so to čisto normalne punce, in imajo na ta način še več moške družbe.
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 19. Jun. 2007 13:57

g00fy_qa napisal/-a: Vsekakor tega 'normalne' punce, ki imajo raje moško družbo, ne delajo. :wink: Kiss na lička in ogromen hug pa ni isto kot mečkanje s tipom.

Če si radovedn očitno nisi normaln. Sej ti ni treba bit "lesba", da bi hotela mogoče malo nežnosti od druge punce. Strinjam se pa tudi s floribundo, nekatere to počnejo tudi zaradi pozornosti, če jim paše-zakaj pa ne.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 19. Jun. 2007 23:02

js bi se pogovorila z njemu. in pa tudi sama pri sebi bi razmislila ali to sploh hočem da mu dam ali ne. drugače pa jaz prej mislim da te izkorišča če se noče nič pogovarjati. shanon mislim da si precej neprijazno odgovarjala saj je ona samo prašala kaj naj naredi oz ali jo izkorišča ali ne. mislim da se da lepo odgovoriti no.
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
vrtnicaxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a vrtnicaxx » 20. Jun. 2007 13:47

Nisem prebrala kaj dosti odgovorov,sem pa vprašanje. Sama menim,da je razlika ali si star 16 ali 25 let. Jaz mislim,da pri 16ih gre to počasneje kot pri 25ih,in da ko si zrel greš hitreje v sex,ker veš kaj te čaka kot pri 16ih,ker mogoče res še nisi pripravljen. Mogoče to zgleda celo bolj nezrelo,ampak opažam pri tipih,da zdaj ko sem starejša in oni sorazmerno z mano, da se jim bolj mudi,kot se jim je včasih. Je ap res,če te ima rad bo počakal,je pa tudi to res,da če si enega zelo želiš se ne moreš upreti,da se mu ne bi prepustil,ampak pri 25ih ne pri 16ih,ko je še vse nekako drugače.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 20. Jun. 2007 13:57

Star. napisal/-a:Jst mam podoben problem...stara sem 15 in imam 18-letnega fanta. samo učasih se mi zdi kt da je z mano samo zato ker hoče da mu dam. dobivava se že približno 4 mesece, hodiva pa 2 meseca. učasih mam pa ful filing kt da me ima zlo rd in nevem =/. ker me poklice usak dan, tut o veckrat. tk da res nevem. jst ga mam pa ful rada. samo na sex pa tut še nisem pripravlena.
prosim pomagajte =).
hvala!


Če bi se šlo 18-letniku izključno za seks, bi si ga v 2 mesecih že zdavnaj poiskal drugje. :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov